|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:10:45   
Kimmi
user posted image user posted image Jao, jao, kako se mi je lahko to zgodilo.... Razmišljam in razmišljam kdaj sem jo imela pa se mi ne sanja...Zadnje 3 tedne sigurno ne, za prej pa se sploh ne spomnim.

Jao jao, sem jezna... si sploh ne predstavljam da bi zanosila (kar je sicer čist možno), ko te potem celo nosečnost še tolikokrat vprašajo datum zadnje M, meni se pa sanja ne......

Joj je pa res, da sem jo dobila po porodu šele aprila, in sem se čisto navadila biti brez, tako, da sem si sedaj tudi zapisovati pozabila...

Se je kateri že zgodilo, da ni imela pojma kdaj jo je imela nazadnje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:23:14   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi
Se je kateri že zgodilo, da ni imela pojma kdaj jo je imela nazadnje??

Meni se je to vedno dogajalo, dokler si nisem začela beležiti, ker se mi res ne da še s tem obremenjevati in tega met v glavi. user posted image  Zelooo priročna zadeva je tole: http://menstruacija.si/login

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:40:49   
vesna_b
kimmi - tudi če si zanosila, nisi ne prva, ne zadnja, verjemi, in bi ti pač določili datum glede na velikost ploda...

ti pa želim, da se izteče tako, kot si želiš...

aja, pa tud jaz sem že pozabila :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:46:39   
vesna_b
zmajaz - full dobra stran, hvala za povezavo :)

he he, sedaj pa ne bom več pozabila :)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:51:35   
RAKICA2007
jaz sem ena tistih 'srečnic' ki ni nikoli vedela/in še do maja 2010 (do ostranitve mirene) nisem vedela kdaj sem jo imela nazadnje... user posted image

in ena izmed tistih srečnic, da ko sem zanosila nisem imela blage veze o datumu, ko me je o tem G spraševala... user posted image  ona mene o datumu ZM, jaz pa sem jo gledala kot eno veliko čudo... in glede na to, da nisem imela pojma kdaj sem jo nazadnje imela... sem prišla h G v 9. tednu nosečnosti (pa tud vedela nisem da sem user posted image )...je pa res, da se vsaj nisem obremenjevala vsak mesec ali je ali ni (tako kot sedaj) user posted image

želim ti najboljše... user posted image  naj se ti izteče kot si želiš...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 13:54:27   
botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

Se je kateri že zgodilo, da ni imela pojma kdaj jo je imela nazadnje??


Ne, ker si že leta pišem v tisti kartonček ki ga dobiš pri ginekologu user posted image . Nabavi si ga, ti bo lažje user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 14:01:04   
RAKICA2007
ja, lahko je vam ker je vaša user posted image  točna kot švicarska ura...
jaz sem imela do nosečnosti kar nekaj, enkrat je bila, drugič je ni bilo... malo je mešala naokoli user posted image
po porodu pa itak Mirena... in pozabila sem na M...

je pa res, da od maja 2010 ko sem/sva se odločila za odstravitev je pa tudi moja spet točna in ja, sedaj beležim vsako pikico posebaj user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 16:44:25   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi
Se je kateri že zgodilo, da ni imela pojma kdaj jo je imela nazadnje??

Meni se je to vedno dogajalo, dokler si nisem začela beležiti, ker se mi res ne da še s tem obremenjevati in tega met v glavi. user posted image  Zelooo priročna zadeva je tole: http://menstruacija.si/login

Js tud uporabljam tole stran, pa še opozori te (mislim da 2 dni prej), da prihajajo tisti dnevi v mesecuuser posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 20:54:39   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

po porodu pa itak Mirena... in pozabila sem na M...



Jaz sem se pa lih spraševala, če je to normalno, je nimam sploh in to je majka, ker moje M so bile grozne, res grozne, zdaj je pa že nimam leto in pol + nosečnost. Fantastično, ne vem pa, koliko je to dejansko zdravo. Če ne bi bila v tem času bolj mozoljasta, bi nanjo res popolnoma pozabila.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
5.8.2010 22:50:59   
špelin@
Jaz si naredim rdečo pikico na koledar (imam celoletnega tule na steni nad pisalno mizo), ker se drugače zagotovo ne bi zapomnila.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 5.8.2010 22:51:27 >


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
6.8.2010 16:16:48   
TomTaylor
ne. Jz si pa beležim kar v telefonski koledar.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
6.8.2010 16:45:30   
tecnobica
Jaz imam na računalniku Menkol http://www2.arnes.si/~mpavle1/freeware.html

Pol pa še na papirnat koledarček vpisujem.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
6.8.2010 18:57:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz si naredim rdečo pikico na koledar (imam celoletnega tule na steni nad pisalno mizo), ker se drugače zagotovo ne bi zapomnila.


Dobra ideja, vsem na očeh. Da te ne dražijo tiste dni.
 
Ali že dva dni prej označiš...tko kot alarm, da se vsi pripravijo user posted image ?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 12:10:31   
Kimmi
Saj sem si kar mislila kaj bo... kličem ginekologinjo, povem, da sem noseča in seveda prvo vprašanje, datum ZM. Jaz pa: "hmm... ne vem, res ne" Pa ona meni: "no pa vsaj približno"... pa jaz: "Tudi približno ne bo šlo"user posted image user posted image user posted image

No ja pa mi je le uspelo raziskati. Namreč pri prejšnji M sem vložke kupila v tušu (kjer jih nikoli ne kupujem), sem se spomnila pa zato, ker imam doma še skoraj cel zavitek. Hmm...  u tušu sem bila pa zato, da sem si kupila barvo za lase, ker je nekaj prišlo vmes in nisem utegnila k frizerju, in potem kličem frizerko, če ima slučajno še v koledarju napisano kdaj sem bila naročena.... no pa me je našla,  se pravi je bila moja ZM okoli 5.7 (oz par dni prej tudi možno)....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 12:18:38   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

kličem ginekologinjo, povem, da sem noseča


user posted image user posted image user posted image
čestitke...

lepo in mirno user posted image  ti želim, pa max uživaj v nosečnosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 12:51:38   
sanasan
Jao jao, sem jezna... si sploh ne predstavljam da bi zanosila (kar je sicer čist možno), ko te potem celo nosečnost še tolikokrat vprašajo datum zadnje M, meni se pa sanja ne......


ampak, si me pa nasmejala...kar tako mimogrede zanosiš, potem te pa bolj skrbi, ker ne veš kdaj si imela zadnjo menstro kot pa, da si nosečauser posted image

vsekakor pa čestitke!!! pa ne zamerit, ampak sem se res nasmejala, ko sem prebrala vse poste in tvoje razmišljanje o menstri...sicer pa, jaz za menstro tudi samo približno vemuser posted image
si me spomnila, da se moram spomnit kdaj sem jo imela, ker konec meseca se mož vrača domov in načrtujeva user posted image ..in bodo tudi mene spraševaliuser posted image o datumu

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 12:52:25   
sanasan
super frizerkauser posted image , a si ji povedala zakaj rabiš datumuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 13:17:07   
Kimmi
Hvala punce... ja se strinjam da je komično... no sicer se pa trenutno tudi tako počutim. Doma imam 1 letnika, na katerem sva dela zelo dolgo (mislim, da vem še zdaj na pamet datume menstruacij, tistega letauser posted image user posted image ), no na drugem pa nisva še delala... enkrat samkrat naju je strast malo preveč zapeljala, pa sva pozabila na zaščito (oz. je šlo za tisto, ma saj ne bo nič...). . Test sem delala bolj iz preventive, sem bila prepričana da ne bouser posted image ... tko da sem se mogla kar usesti ko sem videla...

Jah usoda je čudna, pri prvem sva se matrala in matrala (tako, da sem celo ko sem zanosila, rekla da v življenju ne bom več sexalauser posted image ) na pri drugem pa 1x in evo ga je že tu...

Jah čisto nenačrtovano je to dete, no pa kljub temu zaželjeno. Čeprav sem šokirana, prestrašena, vesela in zmedena vse ob enem... kot bi bila malo pjana se počutimuser posted image

Frizerka me je pa vprašala seveda (sva prijateljici), sem rekla, da je sinko tisti dan dobil 6 zobek in da sem pozabila vpisati datum,hihi

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 13:41:15   
sanasan
čestitke še enkrat! ko boš prišla k sebi, boš skakala do stropauser posted image

vidiš, nista prej vidva toliko časa zastonj vadilauser posted image user posted image

vse je za nekaj dobrouser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nimam pojma kdaj sem imela ZM
12.8.2010 13:44:48   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

vidiš, nista prej vidva toliko časa zastonj vadilauser posted image user posted image




Hvala ti za tole. Si me pa do solz nasmejala in mi polepšala dan :)))user posted image  

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?