|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 19:22:45   
rubin
Jaz namreč ne vem več kaj naj mu še dam za večerjo. Dam mu čokolino, mlečni gres ali riž, danes je jedel polento kuhano na mleku. Hočem mu dati nekaj mlečnega in raje kaj kuhanega, izogibam pa se kupljenim pripravkom ala frutolino, rižolino.
Mleka na flaško pa ne mara preveč tako da mu z veseljem dam večerjo na 'žlico'.

Vsaka nova ideja bo dobrodošla, da bo imel naš mali bolj pester jedilnik zvečer.Hvala :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 20:26:06   
Bejba
Naš je vsak večer riževo mlečno kašico z različnimi okusi. Za večerjo je pač bolj eno in isto, ima pa pester in raznolik jedilnik čez dan, tako da do sedaj ni bilo panike. Pa še obožuje jih (im mami tudi ;)).
Pomagala ti ravno nisem dosti.

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 20:30:37   
Annny
Enako kot Bejba.
Zadnjič enkrat sem zvečer jedla kruh in domačo ribezovo marmelado, pa je hotela tudi tamalčica...potem mi je pa pojedla skoraj cel kos kruha:ups:
Se pa strinjam, da je dobro, če je večerja mlečna.

Lp

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 21:38:25   
niki5
Pri nas tudi riževo mlečno kašico. Enako imamo tudi za zajtrk, čez dan pa poleg kosila so sadne malice, z dodatkom skute. Odvisno od dneva. Nsjveč mi pa poje riževe kašice, tako odpira usta da ga komaj dohajam :)

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 21:57:58   
lol
Gres,mlečni riž,čokolino,kruh v mleku ali kakšen piškot,tut kaka juha z krogliami je že bla,pa še kej bi se našlo pa se zdele ne spomnem.

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
23.7.2005 23:06:28   
lol
Jaz mu vse z alpskim mlekom delam.

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj večerjajo vaši 9 mesečniki?
24.7.2005 8:56:25   
Willson
Moja, pa dobi za večerjo samo adaptirano mleko po flaški. Noče nobene kašice, sem kupila že vse, od riževih z različnimi okusi, pa kašico s keksom,..., pa noče nobene. Tudi, če ji čisto malo zgostim in dam po flaški, pa noče piti, kajšele po žlički. Tako, da mi imamo za večerjo samo mleko, pa ji je dovolj do zjutraj. Lp:miska:

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




koliko ste stari? :)
marjetica23



do 20 (7%)

20-25 (17%)

25-30 (29%)

30-35 (30%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!