poročno potovanje v februarju-ideje? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


principessablu -> poročno potovanje v februarju-ideje? (3.8.2010 22:14:47)

hello,no poročila sem se letos januarja,na poročnega bi šla pa drugo leto janurja ali februarja...nismo mogli iti takoj,ker sem rodila...šla bi sma z možem,brez otrok,nekam na toplo,ne predaleč in ne predrago...dobila sva bon za potovanje v vrednosti 1000evrov,dodala bi mogoče še 500,no najraje nič...zdej pa kje je lepo in toplo?hvala za ideje




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.8.2010 8:34:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Volga -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 8:36:24)

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

tast in tašča sta letos januarja šla v egipt za 14dni (7dni ladje 7dni hotela) mislim da ju je za oba prišlo okoli 900€ (v to ceno všteto vseeeeeee TT, pristojbina, stroški, zavarovanje).
drugo leto januraja spet gresta cena identična.




kaj to v hotel ždet al tako malo okoli? Mislim, sta videla piramide?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.8.2010 8:59:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




principessablu -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 13:07:24)

no egipt,turčija,tunizija,grčija,rim,pariz,barcelona,sardinija,ibiza ne pridejo v poštev,ker sem tam že bla....kaj pa kanarci?a je to primerno za poročno,no ja valda da je,sej konc koncev je tud portorož ok[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image],no če je kera bla na kanarcih,kam naj grem,gran canaria ali teneriffe sud ali lanzarote...




Čebel@ -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 13:12:05)

kaj pa Mauricius?




hmm... -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 13:12:26)

Bora bora.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] (samo škoda, da je predrago)




jajula -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 14:29:12)

mehika, kuba?




malilump -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 14:41:24)

Bora Bora...mmmm tole bi pa jaz šla drugo leto maja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] samo je tako dragooooooooo, razen, če bodo priče financirale [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Nika v službi -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 15:33:49)

Odvisno, kakšnega nivoja hotelov in ponudbe si navajena. Meni se zdi, da je 1.000€ ali 1.500€ krepko premalo za tisto, kar bi ti rada. Razen seveda, če greš v hotele nižje kategorije...

Sicer pa mogoče poleg že naštetega Jordanija... Mrtvo morje ali pa kje v Aqabi. Midva sva bila letos marca in je bilo čudovito.




hrchy -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 16:05:48)

Madeira




principessablu -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 19:04:44)

navajena vsega,za razkošje mi dol visi,važn da je toplo in morje...




principessablu -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 19:06:09)

mauricius predrago,pa razni sejšeli,maldivi tud....jaz bi all inclusive za 1000evrov,a je to možno?




hmm... -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 19:11:32)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

mauricius predrago,pa razni sejšeli,maldivi tud....jaz bi all inclusive za 1000evrov,a je to možno?



Mislim, da bi se skoraj moglo najti nekaj.




matejchy -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 20:53:24)

Kaj pa če bi kr v kako agencijo poklicala pa povprašala če imajo kaj za to ceno, ki si ji pripravljena dati.




principessablu -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 21:08:24)

pametno,sam po moje za tok časa naprej težko vejo...sem že gledala na netu pa se neki da dobit,sej zanimal me je bolj če je katera bla na kanarcih in kako je blo in kam naj grem...




bumerang -> RE: poročno potovanje v februarju-ideje? (4.8.2010 21:33:02)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

mauricius predrago,pa razni sejšeli,maldivi tud....jaz bi all inclusive za 1000evrov,a je to možno?


Na toplo in z morjem 22+ za tako ceno ne.
Na Kanarcih je pa morje mrzlo še poleti!




Stran: [1]