Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


puncica -> Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (23.7.2005 10:33:24)

Naša tamala ne prenaša vožnje in mi gremo v nedeljo na morje, stara je skoraj 14 mescev in sem ji hotla kupit tabletke proti slabosti nekaj na d....... Lekarnarca me je čist prestrašila rekla je da jih ona ne bi dala, ker vplivajo na center za ravnotežje in da je to čist zraven centra za dihanje in da je dosti otrok že prenehalo dihat zarad tega. :(( Zdej jst nič več ne vem eni svetujejo četrtinko, eni pa si ne upajo dati, rekla je tudi da je imela ona iste težave in da si jih ni upala dati hčerki.

Verjetno bomo kr s flajštrom začel prakticirat. kaj pravite ve. Kakšne izkušnje s temi tabletkami proti slabosti imate?

Hvala




mamsi -> Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (23.7.2005 10:47:00)

Žal ne vem, me pa zanima, če enako delujejo tudi na odrasle. Namreč, meni je vedno slabo.:zmeden:

Mogoče bi za to vožnjo potavila avtosedež obrnjen naprej, da bi lahko gledala tudi na cesto. To zelo pomaga. Drugače pomaga tudi kamenček v popek, pritrjen z obližem (neka akopunkturna točka je tam).;)

Lepo se imejte.




mamsi -> Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (23.7.2005 10:48:27)

Al pa če greste takrat, ko tamala spi. Tako ji zagotovo ne bo slabo. No ja, odvisno kako daleč greste.;)




Anonimen -> Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (23.7.2005 11:27:03)

Ne vem, no, ampak mislim, da če bi bilo to vsaj delno res, jih absolutno ne bi prodajali v lekarnah. Vsaj moja logika je taka, nisem pa še nič zasledila o tej temi. Reče pa se jim Dramine in so tudi za odrasle. So pa še n, Medramine, ampak je mnda čisto podobno.




Anonimen -> Tabletke proti slabosti - otrok lahko neha dihat :( (24.7.2005 11:34:49)

a mislš da jo pri 14. mescih še vedno v lupini prevaža? :zmeden:

lp, lara




Stran: [1]