Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Oceania -> Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 14:02:26)

Zanima me naslednje.
V kolikšnem času na Dursu rešijo pritožbe na dohodnnsko odločbo? Razmišljam za naprej in sicer bom otroka prvič vpisala v vrtec s septembrom, 14 dni pred tem pa moram oddat vlogo za znižanje plačila vrtca, kateri moram priložiti dohodninsko odločbo. Predvidevam, da to za leto 2009, vendar je še nimam... torej prosim če katera ve, naj mi razjasni to uganko.  




benika -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 14:08:01)

Če gre otrok letos prvič v vrtec, potem vpisuješ podatke za leto 2008.Novembra boš ponovno oddala novo vlogo in takrat boš vpisala podatke za leto 2009.




Oceania -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 14:10:26)

Hvala za odgovor. Se še lovim na tem področju.




LERO -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 15:11:32)

Pri nas pa piše na vlogi, da tega sploh ni potrebno prilagati, da vse sami pridobijo. A je to možno ali raje pokličem in vprašam?




zmajaz -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 16:28:51)

Ja - načeloma itak sami pridobijo, ampak če kar priložiš kopijo, pa malo pospešiš postopek. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 
Drugače pa ja - zdaj avgusta se še upošteva za leto 2008, potem se da pa itak spet nova vloga novembra, tu se pa upošteva potem 2009.




vanilla -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (26.7.2010 17:05:15)

Kaj pa v primeru, če si imel leta 2008 dokaj višje dohodke kot danes? Oni upoštevajo leto 2008, tebi pa se v tem času spremeni zaposlitev in imaš nižje dohodke.... Kako v tem primeru? Ker se mi ne zdi logično, da bi padla v višji plačilni razred, če pa si takega zneska recimo z današnjo plačo ne morem privoščiti plačevati.... Ali potem lahko sedanji vlogi za znižano plačilo vrtca karkoli priložiš (recimo zadnje tri plačilne liste, ki dokazujejo, da je plača nižja kot je bila izkazana v dohodnini 2008)?




*bubi* -> RE: Pritožba na dohodninsko odločbo, vrtec (27.7.2010 11:20:26)

vanilla, lahko poskusiš. Daj zraven še plačilne liste.

Meni na žalost tega niso upoštevali, ko je mož izgubil zaposlitev. So mi rekli, da dokler prejema nadomestilo na zavodu (pa čeprav 70 oz. 60% plače), ima dohodek in se ne izdaja nova odločba. Ko bi bil brez nadomestila, pa bi preračunali. Tolažili so me s tem, da se bo itak ta zmanjšan dohodek poznal naslednje leto v dohodnini.... in čez leto in pol pri plačilu vrtca [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

J




Stran: [1]