|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako veš, kdaj je lubenica zrela?
27.7.2010 9:06:05   
Abbott
Jaz tudi zadnjič, ko sem jih kupovala v Merkatorju. Pa sem se uštela. Očitno tole s trkanjem ni OK. 

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako veš, kdaj je lubenica zrela?
27.7.2010 9:19:17   
mamamajča
Jaz vačsih kupim polovico. In mi zgleda tak noro lepe barve, potem pa nima sploh nobenega okusauser posted image

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako veš, kdaj je lubenica zrela?
27.7.2010 9:24:41   
Abbott
Jaz pa polovice ne kupujem, ker nikoli ne vem, s kakšnim (ne-čistim) nožem so jo prerezali. Raje tvegam s celo. 

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako veš, kdaj je lubenica zrela?
27.7.2010 9:56:09   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

No, pa sem naredila biznisuser posted image Sem trkala ko zmešana, se mi je zdelo, da so 2 že čist zrele, talent kot sem utrgam obe, eno razrežem in notri...beeelouser posted image a jo ima smisel pustit v hladilniku, je kakšna varianta, da dozori ali sta pač obe za v smetiuser posted image


tadrugo izdolbi, pa jo napolni z vodko ali ne vem katerim alkotom že, pa koščke izdolbenega not dej, pa zapri za en dan, potem pa s slamco pijte, boste zadeti ko mambe.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako veš, kdaj je lubenica zrela?
27.7.2010 10:40:30   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
No, pa sem naredila biznisuser posted image Sem trkala ko zmešana, se mi je zdelo, da so 2 že čist zrele, talent kot sem utrgam obe, eno razrežem in notri...beeelouser posted image a jo ima smisel pustit v hladilniku, je kakšna varianta, da dozori ali sta pač obe za v smetiuser posted image


tadrugo izdolbi, pa jo napolni z vodko ali ne vem katerim alkotom že, pa koščke izdolbenega not dej, pa zapri za en dan, potem pa s slamco pijte, boste zadeti ko mambe.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mene nebi več postavli na noge tisti dan, drug dan pa nebi bil maček, ampak krdelo tigrov user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




LJUBOSUMNOST MED SOROJENCI
nataly33

Ali je vaš starejši otrok ljubosumen na mlajšega?

DA (40%)

NE (29%)

VČASIH (31%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!