Vprašanje za uporabnice Racmank (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Grascakinja -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 12:52:19)

Živjo,

našo 3 tedne staro punčko smo začeli povijati v racmanke pa me samo informativno zanima,
koliko časa so ponoči vaši sončki v eni plenički, preden jih previjete? Pri nas preko dveh podojev, torej 6-8 ur. Je to predolgo? Čez dan jo normalno previjem na 3-4 ure.
:rozica:




Ajsha -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 13:04:19)

Jaz je ponoči nisem nikoli previjala. Se samo preveč zbudi in težje zaspi nazaj. Otroku urin na bombažu nič ne škodi, dražijo ga le kemikalije iz pampersk, tako da brez skrbi - ni nič narobe.

LP!




Pi-kica 1 -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:00:36)

Tudi jaz ga ponoči nisem previjala. Ker pa je dosti lulal in so Racmanke premočile, smo začeli prakticirate za čez noč pleničko za enkratno uporabo, podnevi pa Racmanke.

LP

Pi-kica




totimato -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:07:06)

Naš ga tak serje, da ga previjava po 5x na dan. Včasih imam občutek, da se trudi, da bi spravil mimo plenice (po izrazu na obrazu).

Vseeno, ali ima na riti raco ali papir.

srček mali pokakani

;)




Mimi* -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:08:00)

Jaz sem jo ponoči samo takrat previla,če se je pokakala,drugače pa nikoli.
Danes je stara 15 mesecev in še nikoli plenice niso premočile,razen zaradi moje napake,če sem prekrivne hlačke "čudno" oblekla:zmeden:





totimato -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:08:57)

... sem hotel odgovoriti tole, pa mi je tok misli odnesla misel na polno plenico:

"uporabnice"? ...niso samo uporabnice... kaj pa mi? Nič ne štejemo?

;)




Pi-kica 1 -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:11:20)

Ja, glede na moje izkušnje, previjamo v glavnem uporabnice, uporabnik pa se predvsem pameten dela zraven, če se le da iz varnostne razdalje...;)

LP

Pi-kica




totimato -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:24:25)

Kaka krivica, maamiii

;)




Grascakinja -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:40:00)

pi-kica 1, natanko tako je... pa ne zamert, sam je res tolk mal moških tuki na RR...




lukec -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 14:59:34)

Naš ati pa velikokrat previja, tudi takrat ko je zeloooo pokakan.
Sicer pa tudi mi nismo čez noč previjali, so tako rekli že v bolnici.




viv_ -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 17:03:52)

Ajsha - te zloglasne kemikalije so v vseh plenicah za enkratno uporabo in ne samo v pamperskah. Ne vem zakaj grejo vsem ravno pamperske tako v nos.




HuAnita -> Vprašanje za uporabnice Racmank (22.7.2005 21:34:42)

Naš ati tudi zna previti, še lepše kot jaz...
Viv, to je po moje zato, ker je toliko oglaševanja... Enako kot se je zgodilo siroteku Kalodontu - še zdaj mu veliko ljudi tako pravi, čeprav je bila to samo vrsta zobne paste...:)-




Ajsha -> Vprašanje za uporabnice Racmank (23.7.2005 8:09:23)

Viv, se popravljam - izraz pamperske sem uporabila kot sinonim za plenice za enkratno uporabo - saj veš, adidaske namesto športnih copat.

No tudi nam bombažne nikoli ne premočijo le prekrivne hlačke je treba natančno namestit, tako na med nogami ni nobenega "lufta" ali pa da se nikjer blago ne vidi.

Upam, viv, da se sedaj nikjer nisem izrazila neprimerno - čeprav se mi zdi, da ti "luft" ne bo všeč. Ti me kar popravi, če te moti.

LP!




viv_ -> Vprašanje za uporabnice Racmank (23.7.2005 14:10:37)

nene... luft je OK, sem gorenjka, tko da to poznam :)-




Stran: [1]