|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2 otrok
10.9.2010 10:58:50   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



anonimna 2 - smo tu, s teboj, če rabiš pogovor.... ramo za zjokat.... verjamem, da ni lepo živet z tem, sploh če je kdo drug vplival na tvojo odločitev.... user posted image



Aninimna1 hvala, ni mi lahko živeti s tem, v srcu samo upam, da mi bo moj angelček tam zgoraj kdaj lahko odpustil, saj sama sebi ne morem...
Presrečna sem zate, da ne razmišljaš več o splavu. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 2 otrok
10.9.2010 22:35:24   
Anonimen
no, bom jaz pisala z krepko, da nebo pomote user posted image

jah, buši raste, edino problemček je, da ne morem in ne morem normalno jesti user posted image ko sem lačna pojem nekaj, vendar po tistem pa več ni lakote, in ko pomislim na hrano, me vse mine.... user posted image pa sem že pustila slabost za sabo.... mi je bilo en teden tak slabo, da sem bila cel teden na 2 palačinkah, par krofih, in hektolitrih pijače.... sedaj mi tudi paše piti, jesti pa ne user posted image
v prvi nosečnosti ni bilo bleam jesti, res da sem jedla samo mleko, pa mleko pa mleko, vendar sem jedla.... pa se takrat nisem zredila niti za celih 10 kg.... če se bo tako nadaljevalo, pa se sedaj tudi nebom za kaj več....

no ok, tolko o meni, slikice naložim, ko opravim pregled...

anonimna 1 - tvoj angelček bdi nad tabo, te ima rad in ti je odpustil, kajti bila si pod pritiskom.... nekoč bosta skupaj.... 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 2 otrok
11.9.2010 11:58:59   
branka81
ko sem lani zanosila,so tud mene obhajali dvomi o splavu,saj je dragi živel na gorenjskem jaz pa v posavju,tko da bi mogla pustit službo in s preselit k njemu,če bi želela obdržat otročka.....cel mesec sem jokala in študirala kaj bo najboljše zame in se na koncu pametno odločila in obržala otročka..joj sploh ne upam pomislit kaj bi zdej brez moje princeska,ki je najlepše darilo na svetu....v nosečnossti sem se preselila k njemu in zaćela novo lepše življenje.....sej tud midva nimava denarja na pretek,glih za sprot,živiva v garsonjeri,drugo leto morm iskat službo,varstvo za malo...ampak če je ljubezen se da vse.....tko da ne razmišljaj o splavu,ker so otročki največje bogastvo.....
tud moja tašča ima 3sinove,enkrat pa je naredila splav in še zdej ko je stara 62let ji je zelo žal da je to nardila....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 2 otrok
11.9.2010 14:35:19   
divans1
Hmmm, najin user posted image je pa dopolnil 4 mesece, pa tudi potihoma razmišljava še o enem otročku, ker sva se za prvega kr matrala, namreč mela sm 2 SS, pol sm pa nenačrtovano zanosila in se nama je rodil najin sinček Luka...user posted image user posted image user posted image Pa ne vem, bi al ne bi, al je še prezgodaj???

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 2 otrok
13.9.2010 14:28:25   
Anonimen


poslušajte besedilo

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 2 otrok
14.9.2010 11:01:49   
divans1
Oooooohhhhh, kako lepa pesmica!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 2 otrok
14.9.2010 15:20:40   
manuelca
jokala......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 2 otrok
15.9.2010 12:02:46   
skrzot
Misim, da ima vsaka od nas obdobje, ko ni prepričana, če bi imela še drugega otroka.
Imela sem težek porod, ki se je končal s CR. Sedaj je naš lumpi star 14 mesecev in ravno v
ponedeljek mi je test pokazal user posted image in sem ful vesela in komaj čakam novega družinskega člana.

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 2 otrok
15.9.2010 13:12:19   
divans1
Lepo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Hm, ka pa če je lumpi star še ne 5 mesecev, bi šle v to, da bi probale met še enega ali je prehitro???

(odgovor članu skrzot)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 2 otrok
15.9.2010 13:33:36   
manuelca
meni je fulll žal da nisem takoj ko je bilo spet možno spet zanosila, kar se mene tiče bi takoj enega za drugim...user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 2 otrok
15.9.2010 13:48:28   
Izabela_
Divans1, če tako čutiš, zakaj ne? Jaz po moje 2 leti nisem pomislila na to, da bi imela še enega otroka ali pa še dlje. Zdaj sta fanta skoraj 4 leta razlike. Po občutku, pa sploh, če si težko zanosila oz. imela SS... Srečno. user posted image

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 2 otrok
15.9.2010 18:06:40   
divans1
Hvala! user posted image user posted image user posted image Bomo še globoko razmislili hehe...

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 2 otrok
15.9.2010 19:30:45   
Anonimen
sicer upam da si otroka obdržala. vse se da samo treba je pravilno razporediti čas pa seveda tudi denar.
Ni pa potrebno da zarradi tega životarite.

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 2 otrok
15.9.2010 19:31:53   
Kliki
probaj če pač rata ga imaš drugače pa še malo počakata da bo ratalo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 2 otrok
15.9.2010 22:06:29   
Anonimen
Anonimen..meni ju tudi kar hudo za tvojo izkušnjo...

Nekaj več kot tri leta bi skoraj tudi jaz naredila največjo napako mojega življenja.Zdaj bi jokala če bi ti naredila...Zdaj se jočem,ker jo imam ob sebi.Mojo hčerkico.
Novica o nosečnosti me je nenavadno presenetila,...Prvo vprašanje je bilo:Ali bom to zmogla?Saj nimam ničesar!?
Šla sem na pregled k moji gnekologinji.Povedala sem ji,da hočem narediti splav.Nakar me je poslala v porodnišnico na ginekološki oddelek.
Grozno sem se počutila...spomnem se kot,da bi bilo včeraj.Ko sem se šla preobleči v garderobo,nesla stvari s seboj,nakar me je sestra odpeljala v sobo.Ležala sem pri oknu.Na sosednji postelji je bilo še eno mlado dekle.
Naenkrat so me oblile solze,nisem mogla več,...jokala sem kot dež.Moj dragi me je klicaril na telefon,a nisem se mu oglasila...nakar mi  pisal sporočilo,da nej ne naredim te neumnosti,naj grem ven s sobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 2 otrok
15.9.2010 22:11:58   
Anonimen
..nadaljujem zgornji post..
sporočila so se vrstila,ob čakanju,da me pridejo iskat so se mi vrteli vsi možni filmi po glavi.Nakar sem poklicala mojega dragega in rekla,da ne bom tega naredila.
Stekla sem ven.iz sobe...poiskala eno sestro,in ji rekla v reki solz,da jaz NE BOM UBILA OTROKA V SEBI!
Potolažila me je s toplimi besedami... Takrat sem bila najsrečnejši človek na svetu! Nemorem niti pisati od joka...tako hudo mi je ...
 
No,danes pa imam ob sebi punčko staro dobra tri leta,pred kratkim pa je dobila še sestrico!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 2 otrok
15.9.2010 23:05:43   
Anonimen
pozdravljene!


no, naj vam povem, da imam ju3 prvi pregled pri G, in prvi UZ... user posted image in to že ob 7 zjutraj user posted image ko sem skoraj leto dni vsak dan spala do 8 -9 user posted image user posted image upam, da se bom lahko zbudila user posted image user posted image

ja, otroka bom obdržala, saj mi je fant rekel, da nebo govoril več z mano, če naredim kako norost user posted image tak da nebom reskirala, da se nebova več pogovarjala.... ampak da bo za 8 ali 7 mesecev spet luštno user posted image user posted image

ok, grem spat, da bom lahko ju3 vstala!

nočiko


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 2 otrok
16.9.2010 14:27:13   
Kratka
user posted image user posted image user posted image user posted image kako sem vesela za srečne konce user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 2 otrok
17.9.2010 8:19:19   
divans1
Jeeeee, to pa je lepo prebrati!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 2 otrok
21.9.2010 23:47:26   
Anonimen
Tudi midva se odločava za drugega otročka. Imava pa skoraj leto dni staro navihanko. Ko sva začela o tem razmišljati sem bila malo v dvomih ali bom zmogla iti še 1x skozi vse te postopke, bolečine ...(imela sem rizično nosečnost in polno zapletov). Nato mi je čez noč naredilo klik v glavi in sem pristala. Upam da kmalu zagledava +......

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 2 otrok
11.10.2010 21:31:48   
soncnica 3
Opažam, da je že nekaj časa minilo od zadnjega posta, bi pa rada "potolažila" vse tiste, ki se bojite poroda. Tudi moja prva porodna izkušnja je bila težka. Od odtekanja plodovnice do porada je minilo 10 ur, aktivni porod je sicer trajal vsega 5 ur, ampak umetni popadki /nemogoče za predihavat.../, "odprta" šele 8 cm, sinu se je začel ustavljat srčni utrip, pod nujno: VAKUUM, dvakrat dobila Tramal proti bolečinam /morfij/. Rezana, šivana...

Drugi porod, od prvega popadka do poroda 3 ure, od tega vsega 12 minut v porodni sobi, moji popadki, totalno brez kakršnegakoli sredstva proti bolečinam, drugi sinek res imal popkovino okoli vratu, ampak vse b.p..

Ne bojte se drugega poroda, vse je lažje, moj drugi porod je bil balzam za mojo dušo. Hvala bogu.
Meni je zelo pomagalo, da sem si v drugi nosečnosti vizualizirala, kako naj predihavam popadke. Pomaga, ful.

Če se pa katera boji dpresije, pa naj pove zdravniku in naj vam predpiše terapijo. Srečno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 11.10.2010 21:33:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?