prva menstruacija po porodu?! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Ula3 -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 10:01:56)

Živjo mlade mamice-damice z malimi angelčki! :sloncek:

Zanima me kako je zgledala vaša prva menstruacija. Najin Lan Luka je star tri mesece in jaz sem pred kakšnimi desetimi dnevi opazila krvav madež na spodnjicah. Seveda sem primerno ukrepala in pričakovala tako kot pred porodom normalen ciklus, ki pa ga ni! Po tistem času ni bilo nič, zdaj pa se mi je pred tremi dnevi zgodilo enako-ena kapljica in naslednji dan ena kapljica in zdaj spet ni nič! A je to normalno, in kakšne izkušnje imate ve?!
Hvala za odgovor!
Lepo poletje in dopust vsem!:morje:




beba76 -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 11:17:21)


Meni občasno tudi kaj priteče (polno dojim), a to še ni menstruacija. Sem prvič mislila, da je že prišla, pol sem pa ugotovila, da to ni tapravo, saj je res v minimalnih količinah in tu pa tam, ne pa redno.





zmaga -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 11:40:29)

Jaz sem menstruacijo dobila po 5 mesecih, zgledala je pa tako kot pred nosečnostjo. Dojim pa še danes. Ne vem zakaj ni mogla počakat do konca dojenja:zmeden:




Pikapolonica -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 13:41:00)

8 mesecev po porodu. In čisto nič drugačna ni bila kot včasih. 5 dni.

LP, :pika:




špelica -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 15:48:00)

10 mesecev po porodu-je še nimam.




snorlax -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 16:48:54)

9 mesecev po porodu, dojim še zjutraj in zvečer.Zgledalo je pa tako, da sem mislila, da bom izkrvavela. Sedaj s strahom čakam drugo.:zmeden:




Anja167 -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 20:03:01)

Midva se še kar fejst dojiva. M sem dobila 10 mesecev po porodu, in sicer najprej en teden neke rjave fleke, potem pa je kar 2 tedna teklo kar precej krvi. Še nikoli nisem porabila toliko vložkov! V drugo pa je spet samo pacanje.




mr -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 20:42:19)

Pri men je tud tko zgledal tri mesece po porodu pol pa sem jo po 30 dneh pričakovala spet pa je kar ni blo sem že mislna da sem spet noseča (da je mogoče kondom zatajil) in sem šla kupt test pa je bil negativen pol sem klicala ginekologinjo pa mi je sestra rekla da dokler dojim ni nič hudega da lahko enkrat je pa jo spet ni pol pa sem jo dobila po 65 dneh.Tko da to ni nč hudga če dojiš. lp




metaa -> prva menstruacija po porodu?! (22.7.2005 22:45:51)

Ojla, meni Ula3 se dogaja podobno kot tebi in to se mi je že parkrat zgodila. Vedno sem mislila, no to bo pa to, in se opremila z vložki, pol pa nič.
POjma pa nimam, kaj bi to bilo. Jaz sicer ne dojim.




Klemenček -> prva menstruacija po porodu?! (23.7.2005 11:14:31)

8,5 mesecev po porodu, 1 mesec po prenehanju dojenja. Po porodu sem vsak dan uporabljala mini-vložke, zaradi izcedka(beli tok?), ki ga pred porodom ni bilo. Po prvi menstruaciji pa je izcedek izginil, zdaj sem spet normalna:sloncek:
Sem imela prej zelo boleče menstruacije, moja prva po porodu pa je bila še kar znosna. Bo že res, da se vse uredi po porodu...




Stran: [1]