usnjena sedežna (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zivzav -> usnjena sedežna (22.7.2010 17:41:59)

mene pa zanima s čim čistite usnjeno sedežno? Mi imamo belo in se na njej vse pozna. Veste slučajno za kakšno res dobro čistilo?




FORZA -> RE: usnjena sedežna (22.7.2010 17:52:22)

Jas uporabljam losion za usnje (Erdal). Kupila sem ga v DM in sem zelo zadovoljna z njim. 




Bauka -> RE: usnjena sedežna (22.7.2010 19:25:18)

Vražji čistilec - jaz sem ga naročila prek interneta, to je bela gobica, ki jo namočiš v vodo in je res vražja. Moja tašča ima bež sedežno, jaz pa belo usnjeno jakno, ki je že 2 leti nisem nosila, ker je bila na ovratniku že full umazana (od pudra in umazanije...). Ko sem jo očistila s tem je spet snežno bela, prej sem pa probala z vsem živim, full dobra stvar, ti jo res priporočam.

lp, Bauka




Anonimen -> RE: usnjena sedežna (22.7.2010 20:46:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Bauka

Vražji čistilec - jaz sem ga naročila prek interneta, to je bela gobica, ki jo namočiš v vodo in je res vražja. Moja tašča ima bež sedežno, jaz pa belo usnjeno jakno, ki je že 2 leti nisem nosila, ker je bila na ovratniku že full umazana (od pudra in umazanije...). Ko sem jo očistila s tem je spet snežno bela, prej sem pa probala z vsem živim, full dobra stvar, ti jo res priporočam.

lp, Bauka


a se da tud v trg. kupit, pa kje?




pasmaJersey -> RE: usnjena sedežna (22.7.2010 22:05:35)

Z milom ali čistilom za usnje v spreju - imajo v trgovinah s konjeniško opremo




urška -> RE: usnjena sedežna (23.7.2010 7:31:41)

tudi v mullerju dobiš različne stvari za čiščenje usnja. mislim pa, da je pomembno, da po čisščenju uporabiš še negovalno sredstvo za usnje. 




m76 -> RE: usnjena sedežna (23.7.2010 7:56:22)


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Bauka

Vražji čistilec - jaz sem ga naročila prek interneta, to je bela gobica, ki jo namočiš v vodo in je res vražja. Moja tašča ima bež sedežno, jaz pa belo usnjeno jakno, ki je že 2 leti nisem nosila, ker je bila na ovratniku že full umazana (od pudra in umazanije...). Ko sem jo očistila s tem je spet snežno bela, prej sem pa probala z vsem živim, full dobra stvar, ti jo res priporočam.

lp, Bauka


a se da tud v trg. kupit, pa kje?



V DM se tudi da dobit. Cca 1,9 eur-4 kos. Je pa res super stvar, za vse. Parket, kopalna kad, steklene povšine..itd.




koala -> RE: usnjena sedežna (23.7.2010 9:17:19)

IZVIRNO SPOROČILO: m76


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Bauka

Vražji čistilec - jaz sem ga naročila prek interneta, to je bela gobica, ki jo namočiš v vodo in je res vražja. Moja tašča ima bež sedežno, jaz pa belo usnjeno jakno, ki je že 2 leti nisem nosila, ker je bila na ovratniku že full umazana (od pudra in umazanije...). Ko sem jo očistila s tem je spet snežno bela, prej sem pa probala z vsem živim, full dobra stvar, ti jo res priporočam.

lp, Bauka


a se da tud v trg. kupit, pa kje?



V DM se tudi da dobit. Cca 1,9 eur-4 kos. Je pa res super stvar, za vse. Parket, kopalna kad, steklene povšine..itd.


Res je super stvar v DM-ju se ji reče schmutz radirer.




soncek.djukelica -> RE: usnjena sedežna (23.7.2010 11:02:35)

v tpc Murgle v trgovini z konjeniško opremo! Dober je! 




Stran: [1]