javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mižek -> javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (22.7.2010 12:53:33)

ali je mogoče bil kdo zaposlen kot varnostnik na šoli preko javnih del. Zanima me kako je plačilo?




mojamura -> RE: javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (22.7.2010 12:56:07)

moja mama....minimalna plača




mižek -> RE: javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (22.7.2010 13:09:21)

a mogoče veš če obstaja kak lestvica za javna dela, pa od česa je odvisno kako je plačilo. Ker meni je ena punca rekla da je dobila le 70% minimalne plače, en drug fant, ki pa je delal nekje drugje pa je dobil minimalno, sedaj pa ne vem kako to ocenjujejo




mojamura -> RE: javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (22.7.2010 13:16:50)

javna dela....lahko je samo 30 runi delavnik...lahko je pa 40 odvisno. in potem glede na to je tudi plača taka kot je




mojamura -> RE: javno delo kot varnostnik na osnovni šoli (22.7.2010 13:19:17)

Po pogodbi o zaposlitvi, sklenjeni zaradi opravljanja programa javnih del, je udeleženec upravičen do plače, izražene v deležu od minimalne plače po stopnjah strokovne usposobljenosti za delo, ki ga opravlja v programu javnega dela. Sredstva za izvajanje programov javnih del zagotavljata Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje in naročnik javnih del, lahko pa tudi izvajalec programov javnih del.

vir: http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=2767


Pravice brezposelne osebe, vključene v program javnega dela, so:
– plača, izražena v deležu od minimalne plače po stopnjah strokovne usposobljenosti za delo, ki ga
opravlja v programu javnih del,
– povračilo stroškov prevoza na delo in z dela z javnim prevoznim sredstvom,
– povračilo stroškov prevoza na usposabljanje in izobraževanje z javnim prevoznim sredstvom,
– povračilo stroškov prehrane med delom,
– vključitev v program usposabljanja in izobraževanja za potrebe izvajanja programa javnega dela,
– letni dopust (porabi ga tako kakor redno zaposleni),
– regres za letni dopust,
– zagotovljena varnost pri delu.

vir: http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/prog_j_dela_09_10.pdf




Stran: [1]