Kiddy Clima (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


tana13 -> Kiddy Clima (21.7.2010 14:25:12)

Zaradi posebne izdelave blazine Kiddy Clima zrak za hrbtom kroži in preprečuje prekomerno potenje. Ima dve strani, ena za hlajenje poleti in druga za gretje pozimi.


Jo katera uporablja, ali res preprečuje potenje, vsaj malo?




Matjus -> RE: Kiddy Clima (23.7.2010 10:04:11)

mi jo imamo zdaj ze 2 leto, za zimo je nikoli nismo uporabljali, poleti pa jo ima včasih zadaj, iskreno nevem je malo bolje, ampak jaz nism neki navdusen, sem ze imel v milslih da jo prodamo ker je niti tolk ne uporabljamo ampak jo bolj kot ne samo vozimo v avto naokoli :)


lp




cita -> RE: Kiddy Clima (25.7.2010 12:24:34)

NO ko je glih debata o tek klimi me zanima mi smo jo kupili in smo jo dali na sedež ampak nam se zdi da obedve strani grejejo je mogoče sem pa že bila v baby centru pa je rekla da kaj takega pa še ne kaj pravite???  HVala




Matjus -> RE: Kiddy Clima (26.7.2010 15:48:31)

hej,
ja  ampak predvidevam da se poleti ne priklopi na 12v (to da greje in da se priklopi pride v postev samo pozimi, da se dejansko greje) za poleti pa pac samo sedi/je naslonjen na njej (na strani kjer so pač tisti mehurčki)

ker ni mi jasno kaj bi jo hladilo da bi jo poleti priklapljal (dopuscam ap 2 moznost, kot rečeno je nikoli nismo prizigali je smao sedel na njej)

lp

se tole tako da res ne vem kako nej se poleti greje:
http://www.babys-mart.co.uk/itemdetl.php/itemprcd/Kiddy_Clima




Stran: [1]