Do katerega leta.. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Liya -> Do katerega leta.. (15.7.2010 13:51:17)

naj bi se uporabljal fredev obroč rdeč?Imam tri leta staro deklico,ki pa se grožnp boji visoke vode.
Sem kupila navaden obroč,premera 50 pa ji je žal še prevelik.Kaj priporočate,da ne bom imela na morju nevšečnosti.




malilump -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 13:58:35)

Če ji je Fredov ok, da je nikjer ne tišči, ga pa uporabljaj.

Moj 3,5 letnik najrajši nič ne bi imel in bi kar sam čofotal po vodi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




aleži -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 14:00:21)

Fredovega obroča nisem nikoli imela za otroka. Prijatelji imajo skoraj 3 letnika (suhec) in ima še vedno frdov obroč.

Moja 2,5 letnica ima rokavčke, čofota v nizki vodi in potem gre na globoko z menoj. Zaradi varnosti, ji poskusi dat rokavčke in jo imet na nizki vodi, če se že boji globoke vode. Ali pa morda poskusi rokavčke in črv!




enea -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 14:15:34)

Rdeč fredov obroč je od 3 mes- 3 let,oranžen je od 2-6 let, rumen od 4-8 let[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




emaa -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 14:26:18)

Saj rdeči fredov obroč je do 18kg, tako da če je znotraj te kilaže, je lahko v njem brez skrbi.
Naj ima kar ji paše, da se ne bo vode še bolj bala.




blemma -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 14:37:49)

moja je stara dve leti in smo probali z rokavčki, ker so bili Hello Kitty in smo jo zelo hvalili, jih sedaj brez problema da gor.
Obroč smo imeli pa nekega rumenega z dnom oz. hlačkami, samo zdaj jo ne spravim noter.




Anonimen -> RE: Do katerega leta.. (15.7.2010 15:00:37)

Ja fredov je do 18kg.

Sicer ga pa naš ani kaj preveč marala, ker jo je preveč omejeval. Tako da lani na morju je imela Baby Float obroč (rumen s hlačkami), letos pri letu in pol smo ji dali pa kar rokavčke gor in tamala takoooo uživa, da to ni res.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.7.2010 20:46:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sončnica24 -> RE: Do katerega leta.. (16.7.2010 8:00:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja fredov je do 18kg.

Sicer ga pa naš ani kaj preveč marala, ker jo je preveč omejeval. Tako da lani na morju je imela Baby Float obroč (rumen s hlačkami), letos pri letu in pol smo ji dali pa kar rokavčke gor in tamala takoooo uživa, da to ni res.


To pa je zanimivo, bomo mi tudi letos probali, lani smo imeli rdečega fredovega pa tega rumenega sem kupla pa v navadnem je v bazenu tudi rad, ker lahko po tleh hodi. Bom pa še ene rokavčke kupla pa boma probala.




Jessy -> RE: Do katerega leta.. (16.7.2010 8:05:02)

Moje izkušnje s Fredovim obročem so takšne, da ni primeren za otroke, starejše od 1 leta, ker so otroci tako močni in veliki, da ko malce zabrca, da hoče postaviti z glavo naprej v vodo. Mi smo ji pri dveh letih dali rokavčke, do 1 leta pa je imela Freda.




koala -> RE: Do katerega leta.. (16.7.2010 8:52:37)

MOj 2,5 letnik še vedno z največjim veseljem čofota v rdečem Fredu, šiba kot torpedo, obrnilo pa ga je enkrat ko se je preveč nagnil nazaj.

Aja pa še to, ta obroč mene čisto brez problema drži nad vodo, čeprav imam krepko preko 18 kil.




tinkamarinka -> RE: Do katerega leta.. (16.7.2010 9:01:58)

napisala si, da se dete grozno boji globoke vode. Jaz ti v tem primeru priporočam, da jo pustite na plitvini. Če pa jo že odneset_e v globoko vodo, pa se te bo itak držala kot klop in obroča ne boš rabila, mogoče prej rokavčke, ker bo hotela čutit tvojo bližino.

Svetujem pa ti, da nič ne delate na silo, ker lahko dobi še večji strah. Tako se je moj mož otresel strahu pred globoko vodo komaj pri 26 letih, ko sma midva začela skupaj na morje hodit. Ko je bil mali, so ga enkrat na silo v vodo vlekli in je bilo konec.

Pa naša letos tudi ni htela v globoko vodo (2 leti), smo jo pa z napihljivim čolnom okoli vozili, ampak res nikoli na silo. Če se ji je zdelo predaleč od obale smo šli lepo nazaj, da se je sigurno počutila.




Stran: [1]