nadomestni avto (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mala maja -> nadomestni avto (15.7.2010 8:58:40)


kakšen avto si ti dolžni dati na servisu če imaš prometno nesrečo. Imava kasko z nadomestnim avtomobilom + še dodatno sklenjeno asistenco z nadomestnim avtomobilom. Avto bo cca 2-3 tedne v popravilu.

Imamo enoprostorca in 3 otroke, nadomestni avto sva dobila fiat punto. Še ta star, ne zdej ta nov. In kako naj jaz spravim 3 mulce, če je en večji od mene, pa že meni ni dosti malo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Sej sem vesela da smo saj mobilni, ampak takle avto res ni primeren za našo družino.

Se grem lahko zmenit na zavarovalnico za večji avto, ker tega sva dobila na servisu?




Klemy82 -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 9:39:36)

Ma ne vem kako imajo to, po moje ti pač dajo to, kar imajo. Midva sva dobila dve leti nazaj pa ful večji avto od najinega od zavarovalnice in je bil luksuz! Smo se vozili kot v limuzini![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




dory -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 9:46:23)

ful komplicirajo...jst sem mela nesrečo in ker avto ni bla totalka sem bila upravičena do nadomestnega avta za štiri dni...potem so mi šli na servisu na roke tko da sem ga mela pač ves čas,dokler mi niso popravl mojega...




2violina -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 9:54:17)

 Moj dela na servisu in pravi, da ti na servisu  dajo tisto kar pač imajo. Poizkusi se tam zmenit, če imajo slučajno kak večji avto, morda boš imela srečo in dobila celo novo testno vozilo )v kolikor prodajajo avtomobile). [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




kalbo -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 10:03:50)

Dajo ti to kar majo ja, zavarovalnica pa plača avto istega oziroma enega razreda nižje.




kalbo -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 10:04:54)

PS: Moja praevaža tri otroke v otroških sedežih v petvratnem puntu in gre brez težav.




mala maja -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 10:07:44)

na servisu so nama dal tak avto ki so ga imeli na razpolago, ampak midva imava sklenjeno na zavarovalnici dodatno asistenco z nadomestnim avtomobilom. lahko tam zahtevam avto primeren za našo družino, pa pač tega vrnem na servis?




mala maja -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 10:08:41)


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

PS: Moja praevaža tri otroke v otroških sedežih v petvratnem puntu in gre brez težav.


ja jačko spredaj [sm=smiley1.gif] kako naj pa spravim nas 5 notri[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] sej se nismo nič spremenil, edino Benjamin me je prerasel[sm=smiley1.gif]




*pepelka* -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 10:51:02)



na servisu so nama dal tak avto ki so ga imeli na razpolago, ampak midva imava sklenjeno na zavarovalnici dodatno asistenco z nadomestnim avtomobilom. lahko tam zahtevam avto primeren za našo družino, pa pač tega vrnem na servis?
[/quote]

pokliči na zavarovalnico in se pozanimaj, kolegica je predkratkim imela ful doberč čist novi avto, od zavarovalnice, ko je svojega imela na servisu




kalbo -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 11:09:49)

Če maš pa sklenjeno asistenco ti pa pripada enakovreden avto. Kliči asistenco, ker zdaj imaš nadomestni avto po kasku.




mala maja -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 11:54:15)


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če maš pa sklenjeno asistenco ti pa pripada enakovreden avto. Kliči asistenco, ker zdaj imaš nadomestni avto po kasku.


hvala, vidš to me je zanimal. A jim lahko zatežim. Sej je ok tale nadomestni avto ampak ni primeren za našo družino in če sem plačala neko storitev mislim da sem potlej upravičena do nje. No vsaj po moje se mi zdi tako.[sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.7.2010 20:53:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Capyka -> RE: nadomestni avto (15.7.2010 21:41:49)

Imamo megana karavana, prvič smo dobil Astro karavan, drugič pa VW Touran. Asistenca pri Triglavu.




Stran: [1]