odvzem urina pri 1-letniku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mtd -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 14:47:32)

hojla,
kako vzamejo urin pri enoletniku? a se še vedno polula doma prej v tisto vrečkico ali mora v laboratoriju lulat "na ukaz":zmeden:
hvala in lp




zmaga -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 15:07:47)

Oj !
Izi so prvič vzeli vodo v posvetovalnici pri 6m. Sem jo slekla noter pri zdravnici, potem ji je sestra namontirala vrečko na luliko.Smo imeli srečo, da je takoj lulala. Ostali dojenčki, ki niso takoj lulali, pa so čakali v čakalnici.
Pri 10m sva bili prei zdravnici, je bila bolna in ji je tudi tam sestra dala vrečko gor. Pa se vrečka ni in ni napolnila, tako da smo šli domov. Doma sem ji jaz dala vrečko gor in smo kasneje vrečko nesli v laboratorij.
Po mojem tudi pri enoletnikih prakticirajo vrečko, saj še ne znajo lulat na ukaz.
Lep pozdravček




Anonimen -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 15:54:28)

Neee, še vedno mu dajo vrečko, ampak nama so kar tam namontirali in se je takoj polulal. Najbolj, da mu prej že doma daš čimveč piti, pa še s seboj vzemi in mu daj.




mtd -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 17:45:03)

u, hvala, to si pa ne bi spomnla, da bi mu velik dala za pit, glupa kura jaz
sva danes dobila listek za laboratorij, pa nič vrečke, pa se mi je čudno zdelo:zmeden:
hvaaalaaa in lp




Nejka1 -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 22:04:55)

Veš,midva sva zjutraj morala oddat vodo in ker ne sme biti starejša od pol ure, sem mu zjutraj, predno sva šla namontirala vrečko gor in pol sem tam pogledala in ko je blo sem ji dala. Veš, mi je v Šmarju tak težila s tem, kot, da bi morala že vse vedeti.
No, sicer pa pozdravček vsem, Samu pa enga lupčka od našga falota.
Aja,pa hvala za tisti albumček o koscu, ful je dober.

Nejka




mtd -> odvzem urina pri 1-letniku (21.7.2005 23:43:01)

aha, tudi fajn ideja, mi2 greva pa drug teden v Slatno, pa nisva dobla nič vrečke, no, mogoče so pa pozabli:zmeden2:
Samo vrača lupčka nazaj cmmmmooookkkk:metulj:
se še kaj beremo, preden grem spet delat:((:((:((:((
lp




janja -> odvzem urina pri 1-letniku (22.7.2005 8:34:37)

Vrečke kupiš v lekarni.




Stran: [1]