|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 12:19:39   
karmen83
Naša skoraj 2-letnica je doma večinoma v gatkah, ker tudi jaz ne bi ravno uživala sredi te vročine s plastiko na riti. Jo pač dam večkrat na kahlico, navadno pa tako sama pove, da jo tišči, in tako zelo poredko pride do kakšne lužice, takrat pač obrišem s kako staro brisačo, pa je. Je pa res, da imamo po hiši samo parket, laminat in ploščice, tako da ni problem počistit. Tudi zunaj je v gatkah. Med spanjem in ko kam gremo, pa obvezno plenico na rit user posted image Aja, sedežna pa ni bila niti enkrat "onečedena", izgleda, da naša pupa da dosti na higieno user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 12:43:30   
Kimmi
Jaz bi ga z veseljem imela nageca, mi ne predstavljajo problem tisti "drekci pekci" in lužiceuser posted image , samo, kot prvo je v stanovanju dokaj hladno, no ja vsaj tla so hladna, naš pa se samo plazi, kot drugo, je pa naš mali taka trma, da ko enkrat vidi kako je luštno brez plenic, potem imamo še par dni pri previjanju prave more (no to jih imamo tako ali tako), samo ne tako kot enkrat ko je bil nagec, potem je bilo par dni res katastrofa pleničko gor dobiti... med tem ko zunaj v bazenčku je nagec, pa ni potem takih težav pri oblačenju pleničke...

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 13:03:51   
ronja
Razumem, kaj misliš, kati, nisem mela tebe v mislih. Mi sicer nimamo ne kavčev, ne nič takega, kar se ne bi dalo ornk spucat ali pa vršt v pralni stroj (imamo namesto kavča blazine na tleh, da se udobno naslonimo na omare, hehe in te vsake toliko preperem, čeprav ne lulata goruser posted image ) Sicer pa navadno itak veš, kdaj bo kakal, tudi če se ne usede na kahlico: naša se ustavi in zastrmi nekam in to je to. večinoma itak sama vzame kahlo in se gor usede.

Naš se še po možnosti skrije ko kaka, tak da fuj fej.

Moji vedno povesta, sta tako navajeni od malega.

Se pa strinjam, da moraš bit bolj "prisoten" in si težje vzameš nekaj časa zase, če jih imaš brez plenic. Ampak se mi zdi, da odtehta.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 13:16:43   
pelin
Moja mala je stara 19 mesecev in sem jo zdaj (ene dva tedna nazaj) tudi začela puščati doma brez pleničke. Kahlo imamo sredi dnevne. Za kakat se mi pogosto vsede na kahlico, lula pa povsod drugje, samo v kahlo ne. Amak vztrajam brez plenice. Saj bo s časom dojela, kdaj lula in se bo tud za to vsedala na kahlico. Pač, malo večkrat ribaš tla kot običajno ;) :D

Tako je kolegica začela s svojo malo (14 dni starejša od naše) in je v času dveh mesecev suha, ne samo doma, tudi v vrtcu! Kaka pa še v hlače.

Vztrajnost!

IZVIRNO SPOROČILO: Mojca100

Moja mala je stara 19 mesecev in sem jo zdaj (ene dva tedna nazaj) tudi začela puščati doma brez pleničke. Kahlo imamo sredi dnevne. Za kakat se mi pogosto vsede na kahlico, lula pa povsod drugje, samo v kahlo ne. Amak vztrajam brez plenice. Saj bo s časom dojela, kdaj lula in se bo tud za to vsedala na kahlico. Pač, malo večkrat ribaš tla kot običajno ;) :D

Tako je kolegica začela s svojo malo (14 dni starejša od naše) in je v času dveh mesecev suha, ne samo doma, tudi v vrtcu! Kaka pa še v hlače.

Vztrajnost!

Kahlica sredi dnevne sobe user posted image ....no, mislim, da tvoje dete ravno zato še bolj lula in kaka povsod kjer jo zagrabi, ker že v štartu ni vse tako kot je treba. Lulanje in kakanje definitivno ne sodi v dnevno  in tudi kahlica niti pod razno ne. Saj ne rečem, da se ne morejo zgoditi nezgodice, vendar naj bi bilo otroku jasno, da je to nezgoda in ne nekaj kar se počne kar počez. Otroci morajo dobiti občutek kje se je (vse tisto papcanje na kahli je tudi kar adijouser posted image ) in kje lula in kaka.  Pa še to...saj ne rečem za zračenje ritke...ampak če misliš, da bo otrok prej suh, če jo  pustiš da lula povsod kjer jo zagrabi, se motiš...pa tudi , ko je za to pravi čas, otrok ne rabi 2m da je suh, temveč gre to hitreje.
Ja, pa še nekaj...ko smo mojemu škratu nekoliko neučakano sredi poletja sneli plenico , je bil tudi zelo vesel...ko pa je čez nekaj minut nekaj padlo iz njegove ritke, ga je pa skoraj kap. To ga je namreč tako šokiralo, daje bil potem revček skoraj cel teden zaprt...Hja , tudi nedolžno zračenje rite ima lahko neprijetne posledice...

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 13:24:46   
pety78
ko je za to pravi čas, otrok ne rabi 2m da je suh, temveč gre to hitreje.


Se strinjam. Pri našem starejšem je bilo od nedelje do ponedeljka. Konc, suh, 2x se je polulal, enkrat med žgečkanjem, enkrat pa je bilo prepozno, čeprav je bil že na poti na kahlico.
Smo pa mu že prej probali dati dol pleničko, pa ni šlo in sem jo raje dala nazaj. Ko je otrok pripravljen, je pripravljen. Se mi zdi, da rabi samo en klik v glavi. user posted image



_____________________________



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 13:57:45   
*miska.mcc*
ok no....nekatere ste vzele moje pisanje tako, kot da imam celo dnevno sobo, kavc in postelje posrackane in polulckane.user posted image

na kavcu in postelji se ni opravljala svojih osnovnih potreb. (itak sama se ne more prilezt gor)

na itisonu pa so bili trije flekci. pa niti ne vem, ce so bili od nininih izlockov, al so bli od kakava, al od sladoleda.

se zgodi, da polula in ene 2x je tudi pokakala itison. ampak sem z wc papirjem pobrala, polila z vanishom za preproge, zdrgnila in počakala, da se posusi. pol pa tepih presesala z globinsko krtaco. kar itak vsak dan.
in garantiram, da je tisti bivsi flek na itisonu bolj cist in higienicen od tistih, ki jih imate v kopalnici pred wc skoljko.user posted image

tako, da tiste, ki bruhate. nic bat. ne smrdi nic.user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 14:04:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

ko je za to pravi čas, otrok ne rabi 2m da je suh, temveč gre to hitreje.


Se strinjam. Pri našem starejšem je bilo od nedelje do ponedeljka. Konc, suh, 2x se je polulal, enkrat med žgečkanjem, enkrat pa je bilo prepozno, čeprav je bil že na poti na kahlico.
Smo pa mu že prej probali dati dol pleničko, pa ni šlo in sem jo raje dala nazaj. Ko je otrok pripravljen, je pripravljen. Se mi zdi, da rabi samo en klik v glavi. user posted image




S tem se tudi jaz strinjam. Moja tavečja je bila v cca 10 dneh suha. Lani poleti je bila ves čas brez pleničke in šla direkt na wc. Kahlica je bila vsepovsod, ne sam v dnevni kakor se je ena zgražala, tud med igračami, v kuhinji... Pa je ni šljivila pet pik in je šla direkt na wc, ko se je čutila zrelo za lulanje izven plenice. Pač smo različni in otroci so različni in zdej tukaj nekaj pametovat vsaka v svojo stran je brezveze.
Miš, Nika se je včeri pokakala v kopalnic, no tam sem našla večino "paketka". Malo kasneje gledam pa kaj je to na tepihu... user posted image in sem nesla še dva bobka v smeti. Ja, na "srečo" trdo kaka te dni. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 14:05:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

tisti bivsi flek na itisonu bolj cist in higienicen od tistih, ki jih imate v kopalnici pred wc skoljko.user posted image



Čist mimogrede: povprečna školjka je bolj čista od precej drugih stvari, recimo tipkovnice, denarja ali mobitela.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 14:06:38   
*miska.mcc*
ankica, to vem ja. sploh moja, ko jo dnevno dezinfeciram. govorim o tepihku pred/pod skoljko.

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 14:20:34   
ZARA
Jazst tudi rada rito ljuftam. Zara pa spljoh.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: drekci pekci in lužice po stanovanju...
13.7.2010 14:28:49   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jazst tudi rada rito ljuftam. Zara pa spljoh.

jazst tud! samo zdaj, ce jo na sonce dam, mi grozijo opekline kar 50 % kožeuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
14.7.2010 11:21:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




velika noč
Lelly28 RR

Ali boste letos veliko noč praznovali klasično (s pirihi, potico in vsemi drugimi dobrotami) ali boste malce omejili hrano, zaradi kornavirusa?

klasično (41%)

malce drugače (53%)

ne vem še (6%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!