filtriranje bazena (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Jessy -> filtriranje bazena (12.7.2010 12:32:33)

Doma imamo napihljiv bazen z merami 300 cm x 180 cm x 80 cm. Glede na to, da se voda kar hitro zapacka kljub kloru in algicidu, razmišljam, da bi bilo fajn imeti filtriranje.
Ali kdo pozna kakšno ugodno zadevo? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Kar sem sama gledala, je takoj tja v 300 €, kar mi je malce predrago glede na to, da bi jo rabili cca 2 meseca, saj naslednje leto bomo imeli ta velik bazen, kjer so filtri že zraven.




muška -> RE: filtriranje bazena (12.7.2010 13:05:48)

ti samostojni filtri niso ravno poceni, poglej pri remaxu, mi smo ga vzeli tam za 25 € se mi zdi. Ampak naš bazen ima trde stranice




ana b -> RE: filtriranje bazena (12.7.2010 15:34:27)

Moj mož prisega na peščeni filter. Res je malo dražji, ampak ga lahko montiraš tudi potem na večji bazen. Pri nas je voda skoz čista in brez problemov zdrži od majskih praznikov, ko bazen postavimo do srede septembra.




sanasan -> RE: filtriranje bazena (12.7.2010 15:44:32)

poglej spletno stran od novaqua, prodajajo intex bazene..pa črpalke tudi.
če se boš odločila za njih, jih malo 'priganjaj', da ti čimprej pošljejo[sm=smiley1.gif], mi smo se letos malo načakali z bazenom




Jessy -> RE: filtriranje bazena (12.7.2010 16:10:27)

hvala za informacije. Jim že pošiljam maile! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sanasan -> RE: filtriranje bazena (12.7.2010 18:35:57)

pa še pokliči jih parkrat, najbolje je kar plačilo po povzetju...mi smo vsi skupaj nekaj 'mutili' in me je tamala skoraj 'odrla', ker bazena ni bilo v 1 dnevu[sm=jezicek.gif]
pa malo jih pokliči naslednji dan, če so že odposlali[sm=jezicek.gif]...saj so bili zelo prijazni, ampak ne vem, ali imajo tako gužvo ali pa slabo medsebojno komunikacijo[sm=smiley36.gif]...mi smo rabili skoraj en teden, da smo speljali 'posel'[sm=jezicek.gif]




Stran: [1]