|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   križarjenje
11.7.2010 19:16:58   
migrena
mene pa zanima, če je že kdo bil na križarjenju....zahodno sredozemlje ( italija, francija, španija, maroko.....)ali grški otoki....benetke, split, krf, atene, mykonos, katakolon.......karkoli že no...samo zanimajo me mnenja in izkušnje ker me zelo mika in še nikoli nisem bila na križarjenju.........lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: križarjenje
13.7.2010 23:27:01   
tanja75
jaz sem bila s Costa crociere že 2x. Dve leti nazaj grčija in lani Kanarski. Lepa izkušnja, ker si vsak dan v drugem kraju (državi), ogromno vidiš. Mogoče so postanki malo prekratki, če raziskuješ kraj v lastni režiji (odviso od mesta). Vsak dan imajo zabavni program, od igric, kvizov, zvečer zelo zanimiv program.Lačna tam ne boš, ker ti mečejo hrano "v hrbet" . Pa da ne bo pomote hrana je dobra in okusna. Izbira od a-ž. Čaj in kava na voljo cel dan. Zasonj imaš vodo predelano iz morske, ki nima ne vem kakšnega okusa, ampak se da preživet. Pijača je draga. Obvezno je plačilo napitnin,ki ti jih zaračunajo pri poravnavi vseh koriščenih uslug na barki (pijača,masaže, frizer,  nakupi v trgovinah, izleti). Imajo tudi vrtec, slovensko ne govorijouser posted image .

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: križarjenje
25.7.2010 0:10:09   
lunainzvezde
Migrena,
križarjenje je res nepozabno doživetje user posted image

Z možem sva bila lani na "grški turi" z križarko Costo Fortuna in je res ena večjih križark. Če imaš rada razgibani dopust, ter ne želiš le poležavati na soncu, potem boš zadovoljna!

Hrane imaš toliko, da ne veš, kaj bi jedel. Še tedaj k nisi lačen, se ti zlušta user posted image  Nama je bila zelo dobra hrana! Drugače pa je osebje zelo ustrežljivo, ter prijazno. Napitnin ne daješ, ampak so vštete v samo cene storitve (na računu se tudi vidi %, vendar ni veliko).

Na križarki dobiš kartico za plačevanje. Torej, kar kupiš oz. če spiješ kakšen koktejl (ipd.), ti prinesejo račun, ter se podpišeš, potem pa to poravnaš na dan odhoda. Lahko pa tudi sproti plačuješ, vendar je super na koncu, da ti ni treba skoz imeti denarja zraven. Poleg tega lahko skoz spremljaš stanje, koliko si še dolžna.

Vsaki dan se vstaviš v določenem kraju, ter imaš omejeno kako dolgo si tam. Torej, lahko si ta čas na križarki, lahko pa greš raziskovati kraj kjer se ustaviš. Zelo pomembno je, da se držiš ur. Torej, če križarka oddide ob 18 uri iz Rodosa, potem bodi vsaj pol ure prej gor. Namreč, ne čakajo te. Poznam primere, ki so jih pustili na otoku.

V najinem odhodu, ni bilo slovenskega vodiča (odvisno od termina). Lahko bi pa dodatno plačala, vendar so takšne cene za angleškega vodiča, da se resnično ne splača. Poleg tega dobiš en dan poprej karto, ter opis. Nama je prav ustrezalo, da ga ni bilo, saj sva lahko šla gledat, kar je nama ustrezalo. Midva sva se poprej pozanimala, ter so nama dali kar na tur. agenciji spisek kaj se splača it pogledat user posted image  

Drugače pa dobiš tudi kot nekakšno dnevno glasilo, da veš kaj se bo dogajalo celi dan na križarki, da si lahko potem splaniraš..hehe user posted image   

Na križarki se skozi celi dan odvijajo razne igre, programi, plesni večeri, vsaki dan gledališke igre (plesni večer, čarovniški, ...), res izjemno. Potem, popoldne te učijo plese ipd. Skratka križarka je kot eno mesto user posted image  Saj je Costa Fortuna dolga skoraj 300 metrov user posted image

Toplo priporočam! user posted image








(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: križarjenje
26.7.2010 15:37:19   
binica
Pojdi, ne bo ti žal!
Mene so križarjenja čisto zasvojila in sem bila sigurno že na desetih, tako da če te kaj konkretnega zanima - kar vprašaj! Sem specializirana na tem področju user posted image

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: križarjenje
6.8.2010 19:56:33   
migrena
no super da se najde nekdo ki ti lahko kaj predlaga in pove iz svojih izkušenj.......kateri mesec je dobro jit......midva bi šla oktobra......kako pa kaj kabine.......in kje vam je bilo najlepše če ste bili na večih potovanjih.......hvala...lp

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!