|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:10:11   
karmy
ta malega sem čisto odvadila plenic ( ponoči in zvečer) in je suh ponoči že dobre 4 tedne! :bravo::bravo: nism nikoli mislna da mi bo ratal...kk sm ponosna na mojega pikeca! 9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:13:04   
lucios
čestitke!!!! :bravo:nam bo pa to (upam) uspelo šele čez 2 leti-smo namreč stare šele 10m.:duda::duda:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:31:20   
srki
Bravo za vaju :bravo::bravo:. Nas to še čaka, ker je star 14 mesecev. Uživajte brez pleničk! :sloncek:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:32:58   
Lenny
:bravo: :bravo: Mi se ravno trudimo. Septembra bo star tri leta. Bomo videli, kdaj se bom lahko pohvalila, da mu je uspelo :)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:44:02   
nita
:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Uspelo mi je!
21.7.2005 12:57:07   
CatJa
Ooo, :bravo: malcek! :sloncek:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Uspelo mi je!
21.7.2005 13:53:26   
ninca
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Uspelo mi je!
22.7.2005 20:15:23   
Mirna*
Nasa je suha podnevi ze od 2.leta dalje, predvsem lulanje, za kakat je blo nekoliko kasneje. Ponoci pa se ima plenicko. Kako pa si prakticirala ponoci? Pri nas gre pred spanjem lulat, pa je redko zjutraj suha.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Zanositev
Daise

Koliko casa ste potrebovale, da ste zanosile?

1 mesec (39%)

2 ali 3 mesece (19%)

4 do 6 mesecev (11%)

6 do 12 mesecev (6%)

1 do 2 leti (9%)

vec kot 2 leti (16%)


Število vseh glasov: 402

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!