[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:16:13)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:22:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:31:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Majuska -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (12.9.2010 21:31:13)

IZVIRNO SPOROČILO: Almera


Tims - to se pa strinjam z Glu - meni osebno striper ne bi sedel na dekliščini, ker me nič kaj ne impresionirajo, kaj šele, da bi morala kaj sodelovat z njimi - sem pač bolj sramežljiva


Joj, mene tudi striperji nič ne ganejo ... ne samo, da ne bi bila impresionirala, najbrž bi se mi vse skupaj priskutilo.

Jaz dekliščine sploh nisem imela in je tudi ne pogrešam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:33:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Majuska -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (12.9.2010 21:34:53)

Takole,

za nami je kar pester dan ... smo se dopoldne povabili k babi na kosilo, potlej je Aleksander odspal svojo uro in pol - očitno je to njegov nov timing za spanje, ker v tem tednu več ni spal v enem kosu. Kasneje sta se babi in dedi povabila zraven v živalski vrt - je bilo luštno, da ju je imel Aleksander zraven, le jaz sem bila bolj slabe volje. Vzrok? Tokrat začuda tašča. Dobro ve, da Aleksander zdaj pridobiva nove navade, pa mu vseeno tišči pod nos njen sistem. Ni čudno, da je bil siten in razdražen, posledično sem bila slabe volje tudi jaz. Zato ker sem ji povedala, kaj lahko sledi, pa je vseeno rinila po svoje.

No, pa sem se spihala ...

Prejle sem se šla še kopat, tako da se končno bolje počutim ... upam, da se bom tudi lepo naspala danes [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:38:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2010 21:42:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Majuska -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (12.9.2010 22:01:06)

IZVIRNO SPOROČILO: tims


Majuska, ste šli na otroški bazar? Kako je bilo? Aleksander užival?



Sorči, v naglici sem pozabila odgovorit ... ja smo bili, precejšnja gužva je bila. Zgleda da tudi Aleksander tega ne mara preveč, tako kot jaz [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  je pa sedel v gasilskem avtu ko tavelik, našli smo ene dva ustrezna tobogana, malo je packal z barvami, skakal po blazinah. Srečali smo tudi Almera family - s fotkami moram počakati, ker trenutno delam na stari mašini, ta novo dragi spravlja v red, ker nam grozi izguba podatkov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Kako so danes kaj naši bolančki?

Aleksander je danes nekaj pričel kašljati, kar mi sploh ni všeč. Vročine na srečo ni, imamo pa že malo zamašen nos. Ahh ... sem upala, da bomo kaj dlje zdržali [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




neboglasnica -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 6:11:14)

Jutroooo!


No, pa še Ana bruha. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Bomo že.


Lepo se imejte, se javim kasneje...




Majuska -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 6:26:58)

Jutro julijke,

ste že vstale? Jaz ravno grejem flaško ... jooooj, kolk sem še zaspana [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

[img]http://maja.skatla.net/RR/Food/food3.jpg[/img]




tims -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 7:21:20)

Dobro jutro.

Po dolgem času sem se samo enkrat zbudila ponoč in sicer ob 5.20, ko je itak treba vstat. Sem pa kr oči zbulila, ker sem vidla, da Tim spi pri nama. Sploh ne vem, kdaj je prilezel k nama[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Nina je pa lepo celo noč spala v svoji pojstli.

Majuska, tašče - jest sem obupala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Potrpim tisti čas ko smo skupaj, kljub temu da mi včasih kr vre in sam čakam, da se mi pokrov dvigne. Men gre ful na živce, ko skupaj jemo in za kakšno stvar vem, da otroka ne jesta, pa jim pol začne:"Mmmmmm, kok je pa to dober... Dej mal probi, boš vidla. Jest mam pa to tooook rada...." Ma, dej jej, pa dej mer[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Drugač pa dobro jutro tudi tebi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Pridna si s tole flaško. Kdaj pa drugač vstajaš? Oz. kdaj greš delat?

Almera, pri nas Nina zna pihat. In to včasih ko en slonček[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Pihne že več kot pol leta. Je pa res, da sva ji z mojim nonstop težila, naj pihne, pa ji kazala, kako se piha. Mogoče pa tud zarad tega, ker ji ni bilo čist nič všeč, ko sva ji čistila nos z baby vac-om, pa si je mogoče mislila, bolš da pinem, kokr da mi težita s tem brnenjem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Ja pa verjetno je tud Tim neki pripomogel, ker je vsakič ful z zanimanjem gledala, kako on piha.

Neboglasnica, jest pa mislim, da bomo pa zdej, ko bo prej tema in bo bolj hladno, imele tud več časa za RR[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] A si doma, al je Ana šla v šolo? Mogoče je pa malo nervozna od šole[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]?

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image]za Ano, Bora, Aleksandra.....

Prvi del službe uspešno opravljen, zdej grem pa na kafe[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 8:35:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 8:46:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




neboglasnica -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 9:11:13)

IZVIRNO SPOROČILO: populis

Kdaj pridejo odločbe kolk maš vrtca za plačat?


Čakaj še, čakaj... Saj še vloge za znižano plačilo vrtca nismo oddajali. Mogoče si jo ti že, ker si na naovo, ampak odločbe bodo šele kasneje.




neboglasnica -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 9:13:41)

Staš spet ni želel v vrtec, ampak ko je zagledal vzg. se ji je nasmehnil in ni bilo več panike. Jutri bo spet, ko bo zgodaj (6.30) v vrtcu. Z Ano sva čakali ko blesavi, malo je bolje, ampak še vedno obkladek, fenistil... Sem kar tam izsilila za obkladek, da se je šla frajerka v šolo malo pobahat. Ana je samo sluz bruhala, zato sem jo kar poslala. Če bo kaj, me bodo že poklicali. Upam samo, da se ne bo bahala z bruhanjem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].


Zdaj pa dve uri možgančke na off, potem pa v akcijo, ob 12.00 sem dogovorjena za nek biznis.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 9:20:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 9:21:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 9:38:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 9:39:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




neboglasnica -> RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del (13.9.2010 10:11:56)

Še iščete nahrbtnike za vrtec?

Sem sedaj listala Leclercov katalog in imajo jih po 9 € brez bonusa z lušnimi motivi: Pujsa Pepa, Ribič Pepe...zgledajo kjut. Grem lahko jutri po službi pošnofat, če bi katera želela.


Ok, tale vreme pa kar dol vleče...pa po cukru kliče. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 10:34:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 10:36:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 10:39:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.9.2010 10:40:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>