|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupit za krst
1.7.2010 13:38:41   
zofka15
Za deklico.Bom krstna botra pa nimam pojma kaj kupit ozirom,če nebi kupila kolko denarja dat?Prosim za nasvete.


Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 13:41:25   
uškinamama
Krstno oblekico, konfete, zlato

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 13:54:38   
Kimmi
Mi smo dobili tako luštno otroško sveto pismo (slikanica), verižico in pa prenosni dvd predvajalnik...

od ostalih pa še tricikel, poganjalčka, nekaj za obleči in pa večinoma denar in pa zlatnik.... Meni res tista verižica in zlatnik nekako največ pomenita.... vem pa da jih ogromno ne mara zlatnine, tako da je stvar posameznika...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 14:22:28   
štrumfek
Taja je od botre dobila album, sv. pismo (slikanico) in  zlato verižico (+križek)

< Sporočilo je popravil štrumfek -- 1.7.2010 14:23:11 >

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 14:31:13   
mojamura
ko sem bila jaz botra sem nesla: krstna oblačila+ svečo+ belo oblačilo+ torta...kupila sem pa še zlato verižico s križcem poleg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 15:46:09   
maya2
Midva sva za sina, ki ima krst to nedeljo kupila sveto pismo od Sveta knjige, je tako bolj debelo, pa veliko slikic user posted image , pa moja mami, ki mu bo botra mu je kupila še eno knjižico Moj krst al tko nekako, kjer vpišeš vse podatke od rojstva, boter, prostor je za slike.... nekako podobno kot so te knjigice kjer vpisuješ po mesecih... se mi zdi ful lepo za zraven.... Sveče pa lahko tudi dobiš zelo lepe z imenom ali celo slikico krščenca gor... 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 16:27:03   
Sacherca
Moj je bil boter in sva narocila tukaj
http://www.fotoanka.si/storitve/vse-za-krst.aspx

Ta komplet Prtiček s šopkom, sveča, slika v okvirju, kipec, darilna škatlica za denar ali zlatnino, šopek za na svečo in vse v škatli za samo 59,74€ + stroški poštnine.
Nazalost je tako majhna slika,da se bolj slabo vidi tukaj na njhiovi strani. Sva pa osebno dvignila. V glavnem zelo lep kompletek.

Zraven pa zlat obesek.

< Sporočilo je popravil Sacherca -- 1.7.2010 16:38:55 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 19:54:21   
somic
prvi gram zlata, stane okoli 40 eur, pa še kakšno malenkost zraven, kot recimo ali krstni album, sveto pismo ali pač kaj podobnege, pa da je v kontekstu z dogodkom, odvisno koliko daš ti na to stvar in kakšna je družina ki bo krstila.

jaz sem za sina od botre dobila verižico z obeskom, okvir za sliko, krstni album in bon za bc 50 eur, od botra pa otroško sveto pismo. od ostalih pa v večini bone

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 21:13:04   
Sulfinija
Najin je dobil za oblečt bel komplet,krstno svečo,torto,bon od pikapolonice za 100Eurov in avtosedež Brevi od 9kg do 36kg z jahačom vred.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj kupit za krst
1.7.2010 22:53:21   
pingi
Botra sem dvema punčkama in obe sta dobili krstno svečo in prtiček, ena je dobila srebrno palico, druga pa zlate uhančke. Obema sem še naredila angelčka iz das mase, pa še eno luštno igračko za zraven.
Mi je zmeraj fajn, da nekaj osebnega podarim oz. nekaj z osebno noto ali doma narejeno.

Če bi pa dala samo denar, pa ne vem točno koliko bi dala...
Verjetno bi bilo to okrog 100 evrov, saj so bila pribl. toliko vredna darila.

Sicer pa je vloga botra itak doživljenskauser posted image in boš temu otroku še marsikdaj stala ob strani, mu kaj podarila, se ga spomnila ob njegovih praznikih...

Lep krst vam želim!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 8:49:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pingi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj kupit za krst
2.7.2010 11:56:19   
zofka15
Če bi pa dala samo denar, pa ne vem točno koliko bi dala...
Verjetno bi bilo to okrog 100 evrov, saj so bila pribl. toliko vredna darila.


Če ji dam 100 evrov me ne bo več poznala njena mama.Mislim,da ji bo še 500 premalo kokr jo poznam.user posted image Seveda se pa še odločam glede nato kakšen karakter sta starša,če bi sploh sprejela tole vlogo.
Na mesec dobim 370 evrov pa še otroka imam sama doma.
No pa mi povejte kaj bi ve naredile v mojem primeru.Kajti dobro vem,da 100 evrov je zanjo preveč premalo.Za dost več pa tudi sama ne morem kupit al dat.
Kajti sama je že omenila,da želi denar.
Sprejet ali odklonit?Ker,če dam premalo vem,kakšne izjave bodo letele po vasi.
Če bi pa odklonila nevem na kak način ji tole povedat.user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj kupit za krst
2.7.2010 12:31:13   
zvesta
načeloma se botrstva pri krstu ne odklanja....ne vem zakaj, ampak to se ne odkloni...

drugače pa so meni ta darila kar nekaj... jaz bom vesela, da bo botrca v nedeljo zraven... že drugič... sicer je dogovor, da kupi svečo in bel prtiček, vse ostalo pa se nje ne tiče in od nje ne pričakujem nič... še najbolj sem vesela, da pogosto obišče oba otročka, pa čeprav samo s čokoladico za večjega... je še najbolj vesel, mala še ne dojema...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj kupit za krst
2.7.2010 14:01:05   
barika
Zofka, v tem primeru bi jaz dobro premislila ali želim to ali ne. LAhko pa daš simbolično darilo, kar se pač daje in ne kompliciraš. Verjetno ženska ve, kakšno je tvoje finančno stanje in da ne se*rješ denarja.
Materializem je pa huda reč, ja user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Imena za punčko:
Nezy85



Lia (24%)

Lina (24%)

Taja (32%)

Žanet (14%)

Nejša (6%)


Število vseh glasov: 459

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!