|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 16:13:04   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: m76

Mala maja..



..Mislm.. če ni s*anja s strani žlahte, ti pa soseda tkole po piskru skače???user posted image user posted image

Wsa čast ti, da funkcioniraš tkole pozitivno skoz lifeuser posted image user posted image ...pol pa jst mislm, da se mam kaj za sekirat zarad okolice..



ah zarad ene takele tepke pa se res ne bom sekirala, skoda časa in živcev zanjouser posted image user posted image tko in tko se bo pa sama ob živse spravla k se tako sekirauser posted image

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 17:13:46   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

aaah....pa naj še jaz malo na naši sosedi....tast in tašča sta z mlajšim sinom na morju. starejši je pri svojem očetu. torej sva sama doma. moj dela popoldne. me je pa klical pa je rekel, da se je soseda lepo po našem dvorišču sprehajala pa nekaj rože od tašče gledala...pol pa je lepo na vrt šla in še tam čekirala. ko jo je moj vprašal, kaj dela....se je nasmehnila pa rekla, da je šla prekontrolirat če so taščine rože zalite in paradajz na vrtu....mislim haaaloouser posted image user posted image user posted image

popoldne sem na terasi obešala perilo in je spet bila na cesti pa vpraša: čuj a ti redno zalivaš paradajz zadaj, ker če ga ne boš, bo hin!....pa pismo naj se briga za svoj prekleti paradajz.

no in pol še druga soseda, ki ima hišo čisto pri našem vrtu mi včeraj zvečer, ko sem zalivala vrt reče: pa da ja ne boš pozabila paradajza zalit. pa pismo, kaj vam je s tem paradajzom....bom ga spipala pa dala vsaki sosedi pol da bo te mir.

no in sem ugotovila da ograja ni bila zaprta ko0 sem prišla iz službe, pokličem mojega vprašam če jo je zaprl ko je šel je reko da ja....se pravi je spet bila soseda tu in se veselo špancirala gor in dol...user posted image user posted image


enega hudega pesa na vašem dvorišču, bi rada mela tota tvoja sosedauser posted image
aja pa daj kupi kilo rdečega paradajza in ga ponoči zveži gor na taščin paradajz ..to bojo šele obiskiuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 18:21:59   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

aaah....pa naj še jaz malo na naši sosedi....tast in tašča sta z mlajšim sinom na morju. starejši je pri svojem očetu. torej sva sama doma. moj dela popoldne. me je pa klical pa je rekel, da se je soseda lepo po našem dvorišču sprehajala pa nekaj rože od tašče gledala...pol pa je lepo na vrt šla in še tam čekirala. ko jo je moj vprašal, kaj dela....se je nasmehnila pa rekla, da je šla prekontrolirat če so taščine rože zalite in paradajz na vrtu....mislim haaaloouser posted image user posted image user posted image

popoldne sem na terasi obešala perilo in je spet bila na cesti pa vpraša: čuj a ti redno zalivaš paradajz zadaj, ker če ga ne boš, bo hin!....pa pismo naj se briga za svoj prekleti paradajz.

no in pol še druga soseda, ki ima hišo čisto pri našem vrtu mi včeraj zvečer, ko sem zalivala vrt reče: pa da ja ne boš pozabila paradajza zalit. pa pismo, kaj vam je s tem paradajzom....bom ga spipala pa dala vsaki sosedi pol da bo te mir.

no in sem ugotovila da ograja ni bila zaprta ko0 sem prišla iz službe, pokličem mojega vprašam če jo je zaprl ko je šel je reko da ja....se pravi je spet bila soseda tu in se veselo špancirala gor in dol...user posted image user posted image


prvo vprašanje - je mogoče tašča (v hecu al pa ne) naročila da morjo kontrolirat če je paradajz zalit? ker to bi pojasnilo zadeve...

sicer pa če je tvoj doma, naštimejta cev na vrt in ko pride soseda na vrt samo odprita... bo hitr nehala user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 18:22:02   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

mojo sosedo bom ......... ker to pa ni več res no. jaz morem cele dneve vohat tisti njen cigaretni dim, pa poslušat njeno drenje okoli bloka,pa mulca prebavlat ko skače spodaj pod nami da se vse  trese. če se pa meni zgodi da rožo zalijem na balkoni in mi je palo pokaplalo dol z balkona,sem itak takoj obrisala pa je joj. pa te šinfa po celem bloki in vsepovsod,daj ne vem več kaj naj naredim. zdaj smo se komaj sem preselili pa se bomo mogli zopet v roku dveh let. bomo pač starejšo hišo kupli ampak ne vem kaj naj do takrat naredim...kakšen predlog


Ti si iz Slov. Bistrice, ne? Da nisva sosedi?user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 18:39:45   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

mojo sosedo bom ......... ker to pa ni več res no. jaz morem cele dneve vohat tisti njen cigaretni dim, pa poslušat njeno drenje okoli bloka,pa mulca prebavlat ko skače spodaj pod nami da se vse  trese. če se pa meni zgodi da rožo zalijem na balkoni in mi je palo pokaplalo dol z balkona,sem itak takoj obrisala pa je joj. pa te šinfa po celem bloki in vsepovsod,daj ne vem več kaj naj naredim. zdaj smo se komaj sem preselili pa se bomo mogli zopet v roku dveh let. bomo pač starejšo hišo kupli ampak ne vem kaj naj do takrat naredim...kakšen predlog


Ti si iz Slov. Bistrice, ne? Da nisva sosedi?user posted image user posted image


dvomim,ker moja soseda ni neki računalničar.....

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: morem spihat jezo
29.6.2010 19:22:15   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

mojo sosedo bom ......... ker to pa ni več res no. jaz morem cele dneve vohat tisti njen cigaretni dim, pa poslušat njeno drenje okoli bloka,pa mulca prebavlat ko skače spodaj pod nami da se vse  trese. če se pa meni zgodi da rožo zalijem na balkoni in mi je palo pokaplalo dol z balkona,sem itak takoj obrisala pa je joj. pa te šinfa po celem bloki in vsepovsod,daj ne vem več kaj naj naredim. zdaj smo se komaj sem preselili pa se bomo mogli zopet v roku dveh let. bomo pač starejšo hišo kupli ampak ne vem kaj naj do takrat naredim...kakšen predlog


Ti si iz Slov. Bistrice, ne? Da nisva sosedi?user posted image user posted image


dvomim,ker moja soseda ni neki računalničar.....



Ma ne, saj nisem mislila, da sem ta soseda....nemogoče - ne kadim in ne more mi pri zalivanju rož kapljati na glavo, ker sem čisto na vrhu doma.user posted image  Sem mislila, če imava isto sosedo.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 8:42:13   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

mojo sosedo bom ......... ker to pa ni več res no. jaz morem cele dneve vohat tisti njen cigaretni dim, pa poslušat njeno drenje okoli bloka,pa mulca prebavlat ko skače spodaj pod nami da se vse  trese. če se pa meni zgodi da rožo zalijem na balkoni in mi je palo pokaplalo dol z balkona,sem itak takoj obrisala pa je joj. pa te šinfa po celem bloki in vsepovsod,daj ne vem več kaj naj naredim. zdaj smo se komaj sem preselili pa se bomo mogli zopet v roku dveh let. bomo pač starejšo hišo kupli ampak ne vem kaj naj do takrat naredim...kakšen predlog


Ti si iz Slov. Bistrice, ne? Da nisva sosedi?user posted image user posted image


dvomim,ker moja soseda ni neki računalničar.....



Ma ne, saj nisem mislila, da sem ta soseda....nemogoče - ne kadim in ne more mi pri zalivanju rož kapljati na glavo, ker sem čisto na vrhu doma.user posted image  Sem mislila, če imava isto sosedo.user posted image


mogoče pa kaj veššuser posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 8:54:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

enega hudega pesa na vašem dvorišču, bi rada mela tota tvoja sosedauser posted image
aja pa daj kupi kilo rdečega paradajza in ga ponoči zveži gor na taščin paradajz ..to bojo šele obiskiuser posted image



rdeči paradajz hehehe...super idejauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 8:56:40   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


prvo vprašanje - je mogoče tašča (v hecu al pa ne) naročila da morjo kontrolirat če je paradajz zalit? ker to bi pojasnilo zadeve...

sicer pa če je tvoj doma, naštimejta cev na vrt in ko pride soseda na vrt samo odprita... bo hitr nehala user posted image



glej na to, da je tašča kaj naročila sva tudi muidva pomislila...pa sva jo po telefonu vprašala in pravi da ni naročila...seveda je pa pripomnila, da lepo od sosedov da se vsaj oni brigajo za paradajz (madona sem že alergična na to besedo)

ta soseda je pa z eno besedo povedano interpol...nič ne more mimo nje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 11:48:55   
Kimmi
Jah kaj bi pa bilo če ne bi imeli tečnih sosedov :))... začele so se počitnice in naša "coprnica" se je zbudila. Vse ji gre na živce, otroci ki igrajo fuzbal, dojenčki ki jokajo, in sedaj se zvečer pred blokom zbirajo osnovnošolci - včeraj so kartali in se smejali nekje do 23... sem jih sicer slišala, ker sem imela balkon odprt, ampak ni bilo nobenega vpitja... danes zjutraj pa je že tako kričala da se je kar tresla in hodila od stanovanja do stanovanja, da je treba to preprečiti... no kolikor sem zasledila, niso otroci razen nje nikogar zmotili, ampak zdaj bo ona vsako jutro ob 8h vsem težila in morila zaradi njih... jao, saj smo bili mi tudi še ne dolgo nazaj na teh klopcah, in imam prav lepe spomine na tiste dni, zdaj pa da bi preganjala otročke, ki se kartajo, smejijo in seveda malo zaljubljeno spogledujejo... jao, jao... mi je pa to že bolj simpatično gledati kot kake prepite norce...

Na vikendu imava pa eno potko čez najin travnik, ki jo uporabljajo tudi sprehajalci (bi lahko zagradila, samo me ne motijo), moti me le soseda, ki vedno k nam pelje psa da se pokaka in potem ne počisti... je moj ravno zadnjič naletel na njo - in ji rekel, gospa nekaj ste pozabili pri nas, pa ga gleda kot kaj pa, on pa pokaže na tist drek, ji prinese vrečko, in je vsa rdeča pucala... sedaj jo ni več blizu :))

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 12:27:48   
Kimmi
In da nadaljujem...ta coprnica mi bo zdaj, zdaj otroka zbudila... otroci igrajo pred blokom fuzbal, ker je še senca tam, in ona se že 10 minut dere z balkona na njih... jao, jao...kot vsako poletje bo letošnje tudi pestro :)

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 13:13:41   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

in ona se že 10 minut dere z balkona na njih...



Kaj pa, če greš zdej zalivat rože?

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 13:20:53   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

In da nadaljujem...ta coprnica mi bo zdaj, zdaj otroka zbudila... otroci igrajo pred blokom fuzbal, ker je še senca tam, in ona se že 10 minut dere z balkona na njih... jao, jao...kot vsako poletje bo letošnje tudi pestro :)



mogoče pa ji res hladen tuš ne bi škodiluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 13:56:22   
barika
... lahko ti pa vodni balon po pomoti pade iz rok ... al pa je to že prekruto user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 16:51:34   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

in ona se že 10 minut dere z balkona na njih...



Kaj pa, če greš zdej zalivat rože?


Ma jaz nimam rož na balkonu, pa še diagonalno od mene stanuje :)).... joj saj bo bolje, čeprav taka je že ko smo bili še mi mulci, se je skoz drla na nas, sedaj se pa na naslednje generacije...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: morem spihat jezo
30.6.2010 18:37:19   
*miska.mcc*
kimmi, a "šlaufˇ" maš? user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: morem spihat jezo
1.7.2010 13:01:45   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kimmi, a "šlaufˇ" maš? user posted image


Ma tudi ne, smo v bloku :), razen če grem k tašči po "štrajfiks" hehe, da jo na steno prilima

Joj ne vem kaj taki ljudje delajo v blokovskem naselju, če pričakujejo popolno tišino. Naj gre pa v gozd živeti... sam tam ji bi pa ježki živce parali...


a saj to ima samo obdobja, je par mesecev mir, potem pa kak mesec non stop najeda...
Danes zjutraj je zamorila mamici, ker se je z malčkom prišla igrati v peskovnik pred naš blok, češ da ne živi v tem blokuuser posted image user posted image ... jao, jao res, da imamo samo mi nov pesek ker smo ga stanovalci kupili, pa to na svoje stroške tisti ki imamo male otroke, in ona ni prispevala centa, pa jo to tako boli, kot da bo tisti fantek pesek domov odnesel, ali ne vem kako škodo notri nardil... jao, jaz pa prav rada vidim, da kdo pride, da lahko malo počvekam in še našemu je zabavno, če vidi kakega otročka. Sicer sem rekla mamici, naj jo ignorira, da teži vsem in vsakomur, ampak mislim, da je ne bo več blizuuser posted image user posted image , škoda....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: morem spihat jezo
1.7.2010 13:57:04   
mate0ja
še ena sosedska. Na mojem avtu (na vetrobranskem steklu direktno v višini mojih oči) se zadnji mesec približno dvakrat tedensko pojavlja en masten pljunek. user posted image Za prvega se nisem obremenjevala, drugi mi je bil sumljiv, tretji mi je že pritisk dvignil, ob četrtem pa me je zajela detektivska obsesija. Tri dni nenehnega špijoniranja in lej jo... Na avto mi pljuva starejša gospa, hčerka naše zgornje sosede, ki hodi na obisk. Ko sm jo zalotla sm jo prijazno vprašala katere komplekse si s tem zdravi, pa je najprej znorela in na balkon priklicala vse sosede (tudi tiste, ki ne morejo več hodit) in potem razložila, da bi bla mladina lahko mal bl prizanesljiva do starejših, da včasih so starejše spoštovali in jim pomagali, da mi smo pa sam za štalo, da skos govorimo, da tastari naj kar crknejo, da jim še celo nagajajo. Ko se je mal nadihala pa je povedala da to pa zato, ker imam jaz mlade noge in lahko parkiram bolj proč od doma in pustim to parkirno mesto prazno za njene občasne obiske, ker je že to dovolj, da mora jit peš v drugi štuk. Sm bla čist tiho, čez balkon dala cunjo in steleks. Mi je hotla spi... pa sta jo dva soseda blokirala, pol je pa cel blok navijal ko je pucala. 

< Sporočilo je popravil mate0ja -- 1.7.2010 13:58:41 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: morem spihat jezo
1.7.2010 14:25:01   
Klemy82
user posted image user posted image Mateja, dobro ste jo. Joj, samo res mi gredo na jetra take stare gospe, ki si mislijo, da lahko vsem po vrsti najedajo, samo zato, ker so stare in imajo zdej eno krono na glavi in zahtevajo spoštovanje pa ne vem kaj vse, ker one so stare. Spoštujem starejše ljudi, kdaj tudi pomagam tle eni mamci vrečko nest do vrat, če jo srečam kje sred klanca, pomagam stari teti na vrtu, sem vljudna, prijazna, odstopim sedež na troli...ampak takile stari vešči, ki nima pojma, kaj je to spoštovanje, ki je tečna in najeda... a-a, nikoli. Iz principa.
enkrat me je ena mamca metala pri praznem avtobusu dol s stola, ker to je NJEN sedež in ONA VEDNO tam sedi.... sej ne veš, al bi se jokal al smejal...user posted image pol ji je še šofer rekel, da rezervacije pa ni plačala in da nej se kar lepo kam drugam vsede... user posted image
Drugače HB, moram potrkat, nimam problemov s sosedi. Edino pri moji mami si je ena mamka prisvojila eno fliko trave ob cesti pri njeni hiši, kjer imamo provizoriš parking stanovalci par hiš tam okoli, zemlja je občinska, ne njena, pa redko kdo tam sploh pusti avto, ponavadi kaki obiski, ker je pač malo problem s parkiranjem če pride več ljudi..čez teden še gre, ob nedeljah ba bog ne daj, da se kdo drug tam parkira, bo cel dan dežurala na oknu pa takoj priletela, da če lahko se umakne avto drugam, ker lahko njena hči pride na obisk pa potem nima kam parkirat... in to vsako nedeljo, pa če njena hči pride ali ne prideuser posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 1.7.2010 14:27:21 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: morem spihat jezo
1.7.2010 14:43:14   
mojamura
đizs krajst ta je pa dobra....morala bi mogoče na špukparado it hehehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?