Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


blemma -> Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 13:12:48)

Živjo,
rabim pomoč. Dobila sem obvestilo, da se izjavim o dejstvih oz., okoliščinah prekrška napačnega parkiranja. V 5 dneh moram dat izjavo ali pa plačat polovičen znesek.
Ali se splača pritožit (glede na možnosti uspeha) in kakšen izgovor bi palil? Prekršek je bil narejen pred več kot enim letom, in najbrž sem res sama narobe parkirala.
Hvala za nasvete.
lp




Oceania -> RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 13:15:33)

Po mojem mnenju se ne splača.  Ampak da so šele po enem letu poslali obvestilo... so si pa vzeli čas.




mojamura -> RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 13:36:51)

če veš, da si narobe parkirala ne zgubljaj časa, ker ti bodo samo še kake stroške poleg osnovne kazni zaračunali. lepo plačaj pa ende




čebelica01 -> RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 13:53:07)

IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Živjo,
rabim pomoč. Dobila sem obvestilo, da se izjavim o dejstvih oz., okoliščinah prekrška napačnega parkiranja. V 5 dneh moram dat izjavo ali pa plačat polovičen znesek.
Ali se splača pritožit (glede na možnosti uspeha) in kakšen izgovor bi palil? Prekršek je bil narejen pred več kot enim letom, in najbrž sem res sama narobe parkirala.
Hvala za nasvete.
lp



če veš , da si napak parkirala zakaj bi se potem pritožila ???????????????????????????????????

res ne razumem na podlagi česa bi se ti zdaj pritožila ??? rok zastaranja je pa 2 leti . tko , da so imeli še leto lufta




blemma -> RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 14:32:04)

Nisem čist sigurna, da sem. 
Me je pa šokiralo, da sem po tok časa prejela obvestilo, predvsem zato, ker na avtu nisem dobila ničesar.
Bom pa najbrž kar plačala in upala, da ne dobim nobenega presenečenja več od njih.
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 




čebelica01 -> RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL (28.6.2010 14:40:15)

na avtu nisi dobila obvestila mestnega redarstva ??? rdečo nagravžno folijo ???
tudi fotografije po pošti ne ???

to pa je čudno , da ti kar tako pošljejo nekaj brez dokazil, to je pa drugo. za to se pa imaš kaj pritožit




Stran: [1]