cene rednega magistrskega študija (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


donna22 -> cene rednega magistrskega študija (27.6.2010 18:23:07)

Malo sem brskala o magistrskem študiju - bolonjski, 2. stopnja. Tako redni kot izredni sta plačljiva, eni okrog 2000 eur, drugi 3000 eur itd. Zanima me, ali država prispeva kaj k tej ceni ali je to tista cifra, ki jo mora potem plačati študent sam? Kje bi se našlo kaj več info o tem? Hvala za odgovore[sm=smiley1.gif]




Tanja55 -> RE: cene rednega magistrskega študija (27.6.2010 19:03:23)

referat za studentske zadeve, ce ima pa tvoj faks locen referat za podiplomski studij potem pa vprasaj tam. Sofinanciranje je odvisno od faksa in od oddelka. Ce vtipkas v google "sofinanciranje podiplomskega studija" pa dobis kar nekaj zadetkov. 




direktna -> RE: cene rednega magistrskega študija (27.6.2010 20:52:58)

ooj;)

...jst redno končujem 2.letnik bol.mag in TI povem, da je VSE ZASTONJ! ..(sploh, če imaš povprečje, ali pa, srečo,da ni omejitve!).
no, je pa verjetno odvisno tudi, katero smer nameravaš (..mogoče si to kje omenila, ampak vsega nisem brala!).
svetujem ti, da se osebno informiraš v referatu.
srečno,
lp




donna22 -> RE: cene rednega magistrskega študija (28.6.2010 17:18:05)

Hvala obema za pomoč[sm=smiley1.gif]

Magisterij bi najbrž delala na drugem faksu, ne na istem, kot sem diplomo. Me pa zanimajo kake 2, 3 različne smeri, tak da bi se še mogla odločit. Se bom pozanimala[sm=smiley1.gif]




dory -> RE: cene rednega magistrskega študija (28.6.2010 17:31:15)

čist odvisno...kakšno maš povprečje in kolk prispeva država...jaz pišem magistrsko in sem prav vesela,da sem se odločla za nadaljevanje študija...




petra2a -> RE: cene rednega magistrskega študija (29.6.2010 12:04:45)

IZVIRNO SPOROČILO: dory

čist odvisno...kakšno maš povprečje in kolk prispeva država...jaz pišem magistrsko in sem prav vesela,da sem se odločla za nadaljevanje študija...


Dory, pa si prej študirala redno ali izredno?

Sama sem končala EPF v Mb  - IZREDNO(jutri bo 1 leto odkar sem diplomirala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]), pa si želim naprej študirat poleg službe..

Lahko mi pišeš tudi na ZS.

LP,




Stran: [1]