hlače - kavbojke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kekso -> hlače - kavbojke (21.6.2010 12:20:07)

Zadnjič sem si kupila kavbojke, ki so mi malo tesne, sicer me ne tiščijo, ampak prodajalka mi je zatrjevala, da se malo raztegnejo same in da ne smem imeti večjih. Sedajle sem jih hotela spodaj malo odrezati, pa sem jih še enkrat poizkusla, ampak se ne morem odločit ali imeti ali nesti nazaj, saj vem, da se bom mogla sama odločit. Sestava je 98 % bombaž, 2 % elastan. Bile so 54 EUR, tako da se mi škoda zdi, če jih ne bom nosila.

Kakšne so vaše izkušnje, ali se ob nošenju res raztegnejo? Kaj pa ob pranju, v sušilca vem, da jih ne smem dati.

LP




Hope2 -> RE: hlače - kavbojke (21.6.2010 12:31:44)

Kavbojke se res malo raztegnejo, ampak ob pranju bodo spet na istem. Če jih non stop pereš oz ob vsaki uporabi, potem jih nesi nazaj, ker boš imela stalno oprijete. Če jih pereš šele po ne vem kolikšni uporabi (1x na mesec) , pa se ti bodo raztegnile in ti bodo komot, seveda vse dokler jih spet ne opereš. Meni se še niso čisto nobene kavbojke za stalno raztegnile

Vse kavbojke in vedno sušim v sušilcu (od kar ga imam), ni nobenih problemov




krokos -> RE: hlače - kavbojke (21.6.2010 14:10:22)

Če so ti pretesne, jih pojdi raje zamenjati, saj ti bodo pretesne po vsakem pranju. Saj potem je bolje, ko jih nekaj časa nosiš, ampak res samo do naslednjega pranja...




Bizibee -> RE: hlače - kavbojke (21.6.2010 20:37:11)

Itak se raztegnejo. Dvakrat se usedeš pa je vse ohlapno. Na tvojem mestu ne bi nosila nazaj.




Sempervivum -> RE: hlače - kavbojke (21.6.2010 22:26:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Itak se raztegnejo. Dvakrat se usedeš pa je vse ohlapno. Na tvojem mestu ne bi nosila nazaj.


Ja, jaz si tudi tesne kupim. So mi čez čas ravno prav, take preširoke, ki kar visijo na tebi, mi pa na izgledajo ... Perem jih v stroju, sušilca nimam.




Stran: [1]