Piknik; okvirna cena (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zelda35 -> Piknik; okvirna cena (5.6.2010 21:42:37)

Pozdravljene, kot je že v naslovu, me zanima okvirna cena za piknik- hrana in pijača za cca. 30 ljudi.

Upam, da ga je letos že katera od vas organizirala v približno takem številu. [sm=smiley1.gif]

Hvala za pomoč.

Lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.6.2010 22:13:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jessy -> RE: Piknik; okvirna cena (5.6.2010 22:24:49)

Če malce pogledaš, da nimaš vso pijačo z znamko, kot je Heiniken, Union, Laško...in recimo vzameš kakega iz Hoferja, Evrospina, Lidla, potem pride takoj ceneje. Isteo velja tudi za hrano.
Pri nas pride za cca 40 ljudi okrog 200 €.




marta82 -> RE: Piknik; okvirna cena (5.6.2010 22:28:04)

To je pa čisto odvisno kaj kupiš. Če dobiš kakšno ugodno faširano meso in narediš čevapčiče pa zraven kupiš kakšne hrenovke ipd., pijete pa vodo, malinovec ipd. in imate mogoče še paradižnik na vrtu je veliko ugodneje, kot če kupiš nekaj vrst mesa pa še kakšne ribe, pijete pa pivo al pa kakšne breezerje ipd.
Jaz mislim, da bi morala z neko sredno varianto prit skozi pod 200€.




Sulfinija -> RE: Piknik; okvirna cena (6.6.2010 6:30:19)

Drugo nedeljo za 42.ljudi cca 250eurov nanese pač.

LP Mojca[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




LERO -> RE: Piknik; okvirna cena (6.6.2010 7:12:08)

Pri nas tudi znese cca. 200-250 € za 50 ljudi. Delamo vse sami - pecivo, kruh, čevapi, solata ... Stvari kupimo, če se da, po akcijskih cenah - predvsem pijačo - pivo, sok.
Če ti pa pripravi piknik ena gostilna in ti ga doma servira pa pri nas pride od 8-10 € (le hrana).




Onasiss -> RE: Piknik; okvirna cena (6.6.2010 8:23:39)

Kje v Ljubljani in njeni okolici lahko organiziraš piknnik za tako število ljudi???  Me samo informativno zanima, če katera ve kje je kak tak prostor.




Stran: [1]