Otroški dodatek (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


divans1 -> Otroški dodatek (1.6.2010 12:01:57)

Danes sem dobila odločbo, da imam odobren otroški dodatek, pa me zanima, do kdaj oz. do katerega leta je otrok upravičen do njega in kdaj je treba spet dati vlogo, čez eno leto???




sazi -> RE: Otroški dodatek (1.6.2010 12:18:28)

Na odločbi ti piuše, do kdaj velja. Dobiš pa dodatek za dobo 1 leta. POnovno oddaš vlogo v mesecu, v katerem ti poteče pravica do dodatka. Npr. ti piše, da dobiš dodatek od 1.5.2010 do 30.4.2011. Torej v aprilu 2011 oddaš novo vlogo.
Po trenutnem zakonu otroku pripada dodatek do 18. leta oz. dokler se šola (mislim, da maksimalno do 26. leta), ampak imajo to namen v kratkem spremeniti in bo dodatek samo do 18. leta.




divans1 -> RE: Otroški dodatek (1.6.2010 13:50:04)

Hvala!!! A to greš potem v knjigarno kupit obrazec in ga izpolniš in oddaš na center za socialno delo?




ledenaa -> RE: Otroški dodatek (1.6.2010 14:07:19)

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/otroskiDodatek.asp




sazi -> RE: Otroški dodatek (1.6.2010 14:22:43)

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hvala!!! A to greš potem v knjigarno kupit obrazec in ga izpolniš in oddaš na center za socialno delo?


Še nikoli nisem šla po nobene obrazce.
Jih sprintaš z neta (jih najdeš na linku, ki ga je prilimala predhodnica), lani pa sem vlogo oddala kar preko E-uprave - s KLIK certifikatom. Zelo udobno.




nananaja -> RE: Otroški dodatek (2.6.2010 17:38:54)

ali pa obrazec sprintaš in neseš na csd, kjer lahko še razrešiš kako dilemo pri izpolnjevanju, da ni potem težav...
sicer si pa jaz tudi preračunam, koliko naj bi dobila, da vem, kaj pričakovati v odločbi.




lananai -> RE: Otroški dodatek (5.6.2010 21:17:36)

Pozor, da od letos naprej ne bo več obveščanja na dom, ko vam otroški dodatek poteče! pa bo država spet nekaj prišparala.




Stran: [1]