|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 7:50:51   
barni
Kupujem varovalno ograjo za posteljo 70*140 in v nadaljevanju za običajno posteljo.

Ker naša miss veliko potuje po postelji ponoči, mora biti malo daljša. Zelo bi mi bilo priročno, če bi se dala zložiti na manjše, da jo lahko vzameš s seboj na dopust.

Našla sem nekaj primerkov, prosila bi vas za mnenje, tiste ki jo že uporabljate, na kaj naj bom pozorna in kakšno mi priporočate vi. Iz opis ne zna razločiti ali se zloži na manjše ali ne. Še bolje pa je, da bi lahko dolžino sama prilagajala.

Hvala vsem!

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197986

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137434

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/varovalne-ograje-za-postelje/brevi-varovalo-za-posteljo-150-cm/3128011250312005

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/varovalne-ograje-za-postelje/babies-ograja-za-posteljo-150-m/550853830032055085

http://soncek.si/si/reer-4513-varovalo-za-posteljo-easy-travel-125-cm-zlozljivo-i12055.shtml
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 8:43:10   
Ekaz
Meni se vse te ograje zdijo brez veze. Velike, grdo zgledajo in še nevarne, če se otrok na njo nagne. Tudi naša tamala res veliko telovadi ponoči, se vrti, obrača...kupili smo Ikeino varovalo in sem se na začetku bala, da je prenizko in da ne bo OK, vendar se res super obnese, pa še lepo zgleda.



(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 9:03:20   
Anonimen
Pri vseh teh varovalih bodi pozorna, če sploh pašejo na posteljo, ker če je jogi skor v celoti noter v postelji, potem ti večina od teh ne pride v poštev.
Imaš možnost kupit od Alplesa varovalo, ki se ga pritrdi v stranico postelje ali od Garanta, ki pa je še boljše, ker je lesen in daljši.user posted image Isto se ga pritrdi v stranico. Jaz ga dobim zastonj od Garanta, ker smo tam kupili sobo. Sicer na to posteljo ni planirano varovalo, sam ga bodo kar šenkali.user posted image Za njihove kupce kot so rekli.user posted image

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 9:05:54   
Anonimen
user posted image

Evo, edin ta ti pride v poštev, če je jogi skor v celoti prekrit s stranicami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 9:32:51   
barni
Nisem vedela, da so te ograjice tako nevarneuser posted image

Jaz rabim prenosno, ker jo bomo nosili okoli. Lesena ne pride v poštev, fiksna tudi ne.

A imate vse tako slabe izkušnje s temi ograjicami?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 11:44:19   
lenca1
Mi imamo tako, in sicer na veliki postelji (90_x_200) pa se še ni zgodila nobena nesreča v enem letu odkar jo uparablja naša 2,5letnica (zakaj naj bi bile nevarneuser posted image ). Kupili smo jo v BC za manj kot 20€ (je bila klubska cena). Mi smo v glavnem zadovoljni. Letos jo bomo pa prvič vzeli tudi na dopust.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197986

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 12:01:04   
Anonimen
Jaz sem jo rabila za posteljico 120_x_60 in ker med jogijem in stranico ni praktično nič prostora, sem bila malo zgubljena, pred posteljo smo pa vsak večer pouštre zalagali ... no pa sem kupoila tega lesenega iz Ikee in je SUPER, poceni, pa še lepo zgleda ... je pa za s seboj nosit sigurno veliko bol praktičen in manj zasede kot katerikoli iz zgornjih linkov, pa še pod jogijem ni nobenih palic, da bi motile otroka med spanjem ... res sem super zadovoljna.

(odgovor članu lenca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 12:14:50   
barni
A mi lahko pošlješ link za tega iz Ikee, ker ga ne najdem?

Hvala in lp!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 12:19:38   
Anonimen
Tole je ... http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/30099293
... s tem, da je bil v Avstriji samo 7€


< Sporočilo je popravil Otika -- 1.6.2010 12:21:22 >

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 13:08:56   
Naja31
Zakaj bi bile nevarne?

Mi imamo taka varovala na vseh posteljah, otroških in zakonski, ker vedno spi kakšen otrok pa da dol na pade.
Kupila sem tisto varovalo ki sem ga našla v BC, in nisem komplicirala. Do zdaj so pasali na vsako posteljo. Tudi na dopust jih nosimo s seboj. No,to je ne praktično,ker so dolga, ampak bolje to kot da otroka padata s postelje.

smo jih pa že nekaj zamenjali, ker se tista držala znucajo in potem ograjica ne drži več tako trdno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 13:09:54   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Nisem vedela, da so te ograjice tako nevarneuser posted image

Jaz rabim prenosno, ker jo bomo nosili okoli. Lesena ne pride v poštev, fiksna tudi ne.

A imate vse tako slabe izkušnje s temi ograjicami?



Ma niso nevarne. Kozlarija.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 13:14:46   
Anonimen
Da so nevarna tud jaz prvič slišim.user posted image
Meni ta varovala pač ne pridejo v poštev zaradi jogija, ki je skoraj v celoti prekrit s stranicami postelje.


(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 14:18:25   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

Da so nevarna tud jaz prvič slišim.user posted image
Meni ta varovala pač ne pridejo v poštev zaradi jogija, ki je skoraj v celoti prekrit s stranicami postelje.




Mislim ni mi jasno kako to misliš.Vse te ograjice daš pod jogi.Tud jaz imam jogi čisto v posteljnem okvirju.Saj je ta stranica tako visoka ,da je še vedno dovolj zunaj.Jaz jo imam že ma več kot 8 let ,kupila sem jo v BC in jo tudi prenašamo iz ene postelje na drugo.Paše vsepovsod.

< Sporočilo je popravil Isabellabina -- 1.6.2010 14:21:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varovalna ograja za posteljo
1.6.2010 20:52:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Isabellabina

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

Da so nevarna tud jaz prvič slišim.user posted image
Meni ta varovala pač ne pridejo v poštev zaradi jogija, ki je skoraj v celoti prekrit s stranicami postelje.




Mislim ni mi jasno kako to misliš.Vse te ograjice daš pod jogi.Tud jaz imam jogi čisto v posteljnem okvirju.Saj je ta stranica tako visoka ,da je še vedno dovolj zunaj.Jaz jo imam že ma več kot 8 let ,kupila sem jo v BC in jo tudi prenašamo iz ene postelje na drugo.Paše vsepovsod.


Nisem tip človeka, da bi kar nekaj na silo tlačila noter, če ne gre. Niti ne morem pol gledat kako je na eni strani jogi dobesedno ful dvignjen, otrok ko spi pa ga nese oz. kotali na drugo stran.user posted image Raje kupim ograjo tako ki paše.user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varovalna ograja za posteljo
2.6.2010 7:39:05   
barni
No tako iz Ikee si lahko naredim pa samauser posted image . Nisem vedela, da je čisto preprosta. SAmo še to mi povej, ali je samo nataknjena na posteljni okvir ali pa je pitrjena z vijaki ali s čim? Namreč posteljni okvirji so različno debeli, pa ne vem kako potem paše na vse?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: varovalna ograja za posteljo
2.6.2010 8:57:18   
livia
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158977

Mi imamo tole. Ni sicer zelo dolga, je pa zelo praktična. V bistvu je po dolžini raztegljiva in je zelo primerna, če jo jemljete povsod s  sabo. Ta potuje z nami na dopust, k babici, skratka povsod je že bila.
Te ograjice se mi sploh ne zdijo nevarne. Tudi mi imamo jogi, ki je čisto v posteljnem okviru, pa gre ta ograjica lepo notri. Ima pa tamala tole posteljo http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/90074930. Tu se sicer vidi kot da je jogi zunaj, a ni res. Tudi kjerkoli smo dopustovali ni bilo problemov. Edino lani, ko smo v kampu prespali v mobilni hišici je imela tako posteljo, kjer se jogi samo položi na posteljo in tam je blo bolj za silo. Če bi se gor naslonila, bi lahko padlo vse skupaj dol, a smo ji razložili.

Glede vrtenja po postelji pa še moja izkušnja. Dokler je spala v postelji 70x140 s stranicami je spala v vseh možnih položajih. KO smo jo pa prestavili v veliko posteljo pa se ni več toliko vrtela. Verjetno ve, da lahko dol pade.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varovalna ograja za posteljo
2.6.2010 9:22:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barni
No tako iz Ikee si lahko naredim pa samauser posted image . Nisem vedela, da je čisto preprosta. SAmo še to mi povej, ali je samo nataknjena na posteljni okvir ali pa je pitrjena z vijaki ali s čim? Namreč posteljni okvirji so različno debeli, pa ne vem kako potem paše na vse?

Ne nobnih lukenj ni v posteljo treba delat. Te pokončne palčke so kot nekake vzmeti, ki imajo na spodnjem koncu gumo no in spodnji vijak zategneš toliko, da ta guma močno objame stranico postelje in drži tako, da bi pomoje stranica postelje prej popustila, kot pa tale ograja user posted image .
Sem pa tut jaz razmišljala, da bi sama naredila, samo ko sem videla ceno Ikeine ograjice, sem si rekla ni šans, da sama izpod 20€ sploh skoz pridem pa da bo tako fino zgledalo kot tole ... no in sem na enem drugem forumu povprašala, če gre kdo v ikeo in če bi mi jo prinesel in sem jo čez 2 dni že imela montirano na posteljo.

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?