Bolna Lara (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


valči -> Bolna Lara (17.7.2005 22:08:16)

Na žalost je naša punca zbolela.V četrtek je začela kuhat na 38*c vročine,v petek je bila zelo jokava in malo prehlajena,včeraj je čez dan imela 38,5 vročine,ob pol enajstih ponoči pa na 39.5 in sva bedeli do pol dveh,ob petih pa so jo grozni krči zbudili...Danes zjutraj ob osmih je še imela 39.vročine in sva šli k dežurnem...Pa je rekla,da ji nekaj piska v pljučih in ji dala Amoksiklav antibiotik in da naj greva jutri k pediatru,da ne ve točno,kaj je:zmeden:.V glavnem,pojma o otrocih nima,mi je govorila,kako je lepa,pridna,no,malo čudno,jaz sem prišla po zdravniško mnenje...

Z dolgim nosom grem domov in ji dam zdravilo,dajte mi povedat,če je katera že dala to zdravilo dojenčkom?Pa še težko je,goste hrane več noče,doji se težko,ker je zamašena:((

Ja,jutri greva k pediatru,namreč naša je na dopustu,ravno sedaj:(,bom pa šla samoplačniško,upam,da me bo vzel.

Ja tako je to pri naši hiši,mogla sem se potožit,sem že precej utrujena,nonstop smo na rokah in jok:ups:
Uživajte,dokler so zdravi otročki,pa magari nagajajo,zdravje je vse,pa pa:kuza:




špelica -> Bolna Lara (17.7.2005 22:48:17)

Aminokislav je antibiotik širokega spektra, se ga uporablja za vse živo, verjetno tudi, če ne veš kaj točno je! Tako nekako...

Bo že pediater kaj več vedel, ne!




Stran: [1]