|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dabroston
31.5.2010 8:14:45   
roža03
pozdravljene..

pri svoji ginekologinji sem dobila recept za dabroston.kolikor sem vprašala v naši lekarni se ga pri nas ne da dobit..menda morem ponj na hrvaško..kam hodite ve ponj..mislila sva iti kar v krapino,ali katera ve če ga imajo tam..kako pa je z povračilo stroškov??

hvala za odgovor..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dabroston
31.5.2010 8:25:01   
Fargesia
pokliči v lekarno dravlje. tam ga ponavadi imajo, tudi ko ga drugje ni....

http://www.lekarna-dravlje.si/


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dabroston
31.5.2010 9:01:11   
roža03
sem klicala,pa jih nimajo več..user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dabroston
31.5.2010 9:05:54   
Fargesia
pol pa pokliči v svojo lekarno in jih prosi, če lahko preverijo kje jih imajo. 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dabroston
31.5.2010 9:06:47   
DanijelaNeli
Naj ti pomagam...
Jaz sem tudi mogla jemat D. na začetku nosečnosti in dobila sem ga pri Obalnih lekarnah-Koper.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dabroston
31.5.2010 9:10:07   
roža03
saj sem preverila v svoji lekarni..v sloveniji ga ni za dobit.moram na  hrvaško in sem mislila da katera ve na katerem koncu ga tam imajo..

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dabroston
31.5.2010 9:19:36   
5ruska
Pri nas se ga definitivno ne dobi več. Jaz ga moram jemat in ga hodim kupovat v Italijo, tam ga imajo v vsaki lekarni, se pa pri njih imenuje Dufaston. Dobiš ga z receptom, ki ga napiše tvoja ginekologinja. Je pa pakiranje malo drugačno kot tisto, ki se ga je dobilo pri nas. Tam je v škatlici samo 14 tablet, se pravi da ti 3 škatlice zadostujejo za 14 dni. So pa v lekarni, kjer jih kupujem jaz, zelo prijazni in če imajo več škatlic na zalogi, ti jih dajo več. Če ne, pa jih lahko hodiš iskat z istim receptom, dokler jih pač potrebuješ. 3 škatlice stanejo 14€. Z povračilom je pa takole, vsaj kar sem se jaz pozanimala. Na ZZZS moraš dostavit original račun, potrdilo iz lekarne zakaj se tablet ne dobi več pri nas in potrdilo od ginekologinje zakaj jih moraš jemati. Potem se oni na podlagi tega odločijo, če si upravičena do povračila in v kakšni višini. Upam, da sem ti pomagala.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dabroston
31.5.2010 9:23:29   
ek76
Pozdravljena!
Tudi jaz sem ga jemala do 16 tedna in sem ga dobila v lekarni v Brežicah. Pokliči tja.

(odgovor članu 5ruska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dabroston
31.5.2010 9:45:03   
Mjavmjav
Hej!
Dabrostona že nekaj časa pri nas ni več. Mene so tudi napotili na Hrvaško, tam so mi pa rekli da ga niti proizvajajo ne več. Kar se mi je zdelo precej čudno... zakaj so nehali proizvajati nekaj, kar bi morala jaz jemati? Tako da sem še 1x vprašala svojo G. če je pametno jesti nekaj drugega (so mi tudi predlagali Duphaston), ampak je potem rekla, da bo itak narava naredila svoje. Tako da jaz tablet nisem več jedla... malo preveč sumljivo mi je bilo vse skupaj... tako da sem res raje prepustila naravi svojo pot, saj zagotovo ve najbolje kaj je prav... ne pa neka kombinacija kemijskih spojin. Najbolej kar pomaga je počitek... počitek, počitek, počitek in se plod sam dobro pritrdi user posted image

(odgovor članu ek76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dabroston
31.5.2010 11:02:57   
divans1
Jst sm ga jemala do 14. tedna, ga je pa šel moj iskat v Samobor, tam ga majo stoprocentno!!!! Povračila stroškov pa žal ni, je pač za plačat!!!

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dabroston
31.5.2010 11:30:16   
MAŠKA
Jaz sem lani hodila po njega na Hrvaško, lekarna je takoj za mejnim prehodom Dobovec. In če ti ginekologinja napiše zeleni recept, ti zavarovalnica na podlagi zahtevka stroške povrne. Vsaj lani je bilo tako.

Mjavmjav, jaz bi rekla, da mogoče res narava ve kaj je prav, ampak vseeno ji pa vsega ni za prepuščat, če se mogoče da kaj preprečit. Jaz sem imela pred zadnjo nosečnostjo 2x ss, pri zadnji pa sem jemala Dabroston in je uspelo. Ne vem kako bi bilo, če ga ne bi jemala, škodil pa sigurno ni.  

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dabroston
31.5.2010 12:07:18   
mala2001
Jaz imam še 15 tabletk, če ti pomaga ti pošljem....

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dabroston
31.5.2010 13:59:19   
snežakinja
Tudi jaz jih še imam 21, če ti koristijo javi naslov in ti jih pošljem.

(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dabroston
31.5.2010 14:58:15   
roža03
hej hej..prejle sem se ustavila v naši  manjši lekarni,ki si nebi mislila da jih sploh imamo,pa sem dobila eno škatljico dabrostona..rekla je da mi bo zrihtala še eno in imam za en mesec dovolj..če pa jih bom rabla še naprej pa vaju obvestim,ko to so res stare zaloge ko še jih imejo po teh manjših lekarnah..

hvala vamauser posted image

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?