|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako obleči dojenčka...
26.5.2010 8:31:12   
julka8
...pri takih temperaturah kot so te dni (star 1 mesec)? (se pravi okoli 25 in več stopnj, sploh na sonu...)? koliko naj bo oblečen če je v košari, koliko v avtu (če se le da ne uporablamo klime ampak ventilacijo ker od klime smo hitr vsi bolni...) in koliko če ga imamo recimo zunaj v naročju, ker je,...?
aja pa še to, kaj pa zaščita pred soncem za take male in pol čez par mesecev? a se jih kej  velik maže s kremami (in kere so kej dobre) al se jih proba bol zaščitit z oblačili in kapcami?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 8:58:17   
ledenaa
Bodij z kratkimi rokavi ter tanjše hlačke
Julka sončna krema je dobra iz hoferja imenuje se Cien Sun Sonnenmilch classic SPF 20
Se je izkazala za najboljšo kremo

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 9:01:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 9:03:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 10:16:02   
kristinaj
dojenček do 6m sploh ne sme na sonce... če ga pelješ z vozičkom na sprehod, mu čez košaro vrzi tetra pleničko, da mu sonce ne sije na obraz in če se le da izogibaj se sončnim predelom, da mu ne zakuha v košari..  naša je bila na morju s tremi mesci (za 2m sem jo pičila v zadar) in smo hodili ven samo dopoldan in pozno popoldan, večinoma v senčki... je nisem mazala nič, mali je šel pa z 8 m in sem uporabljala otroško od loreala...

OTROK DO 1 LETA NAJ SE NE BI MAZALO S KREMAMI ZA SONČENJE, KAJ ŠELE 1M STAREGA DOJENČKA... PAMET V ROKE IN SE IZOGIBATI SONCU MED 10 IN 16, VELJA ZA ODRASLE....

jaz sem imela oblečeno takole, ta čas (bila je aprilska) bodi kratek rokav, dolga bombažna tenka majčka, dolge hlačke in nogavičke... sproti vidiš ali je otroku toplo ali ne, samo zatilje potipaš in tudi vidiš ga če kuha...

in potem sem šla na kratke rokave, bodi brez rokavov, kratke hlače, samo bodi, brez hlač to je bil pa že julij mesec...

če se kam z avtom odpravljaš ga raje imej v senci


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 10:16:40   
kristinaj
faktor mora biti čim višji,,, jaz sem za začetek rabila 50 potem smo pa na 30 šli

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 10:37:24   
ledenka
našega sem lani pri enem mesecu oblekla v bodi s kratkimi in kratke hlače. pa zasenčila sem voziček (dobiš senčnik peppeny, ki se namontira na streho). klimo smo imeli vklopljeno v avtu, ampak predno smo šli noter, smo ga ohladili (5 min klima na ful), potem pa dali temp. ene 22 C, da ni bilo vroče.

kreme za sončenje pa vsaj do 6. meseca odsvetujejo. Hauschka nima več kreme za sončenje, za Weledo pa ne vem (ne morejo več bit certificirane kot kreme z ZF, ker nimajo ne vem kakih filtrov noter).

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 11:12:11   
julka8
hvala vam vsem za odgovore, so mi v veliko pomočuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako obleči dojenčka...
26.5.2010 11:57:07   
meta21
Glede oblačenja ... Pomisli, da imaš v hiši verjetno približno 20-25 stopinj in primerjaj koliko ga tam oblečeš. Zunaj sicer piha ampak je v košari in zato v zavetju. S kremo ga jaz tudi ne bi mazala pred 6. mesecem.

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Močna fotografija trebuha med popadki
Nobena skrivnost ni, da je porod velik podvig. Ne glede na to, kje in kako rodijo, si mame zaslužijo VSO ljubezen in obč...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?