|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa saj to ni res!
26.5.2010 19:39:37   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Res se lahko zgodi karkoli. Potemtakem bo povsem sprejemljivo, da se z dvomesecnikom v kengurujcku odpravi na enako turo ker... zgodi se lahko karkoli. Lahko ju avto povozi. Lahko del satelita pade njiju.
Torej zakaj vozicek. Kengurujcek pa s padalom... naj vidi dete kaj je sport ..... saj mu nic ne bo, mleko bo imel tudi ce v grapi pristanejo za cez noc...


a te je mal z ovinka vrglo? user posted image user posted image user posted image

ker tu je govora o nosečnici, ne o dvomesečnikih


Vrgla me je argumentacija... saj se lahko karkoli zgodi torej.... vse je dovoljeno in nic ne obvelja za neodgovorno. Argumentacija, ki velja za nosecnico velja tudi za mamico. lahko se zgodi karkoli ne glede na otrokovo starost.. torej, ce je odgovorno in normalno sopati po gorskih kolesarskih stezah v 4. mesecu nosecnosti, zakaj ne skok s padalom v nosecnosti, po porodu skupaj z otrokom (v nosecnosti je skupaj z otrokom, odgovorna je tudi zanj, enako kot po porodu) tako.. ni ovir za ekstremne sporte. ce se kaj zgodi.. ni to neodgovornost.. je zgolj sport, za mlade mamice je dobro da sportajo (za dojencke tudi).

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa saj to ni res!
26.5.2010 19:42:04   
Anonimen
aaaaaa, zdaj sem šele dojela (silly me user posted image ), zakaj je na forumu Upajmo skupaj toliko vprašanj ala "včeraj sem seksala, ali lahko danes naredim test" user posted image user posted image user posted image  ma, jasno kot beli dan. takoj, ko izveš za nosečnost je treba iti v stanje "do not move a muscle". damn... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pa saj to ni res!
26.5.2010 19:45:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Res se lahko zgodi karkoli. Potemtakem bo povsem sprejemljivo, da se z dvomesecnikom v kengurujcku odpravi na enako turo ker... zgodi se lahko karkoli. Lahko ju avto povozi. Lahko del satelita pade njiju.
Torej zakaj vozicek. Kengurujcek pa s padalom... naj vidi dete kaj je sport ..... saj mu nic ne bo, mleko bo imel tudi ce v grapi pristanejo za cez noc...


a te je mal z ovinka vrglo? user posted image user posted image user posted image

ker tu je govora o nosečnici, ne o dvomesečnikih


Vrgla me je argumentacija... saj se lahko karkoli zgodi torej.... vse je dovoljeno in nic ne obvelja za neodgovorno. Argumentacija, ki velja za nosecnico velja tudi za mamico. lahko se zgodi karkoli ne glede na otrokovo starost.. torej, ce je odgovorno in normalno sopati po gorskih kolesarskih stezah v 4. mesecu nosecnosti, zakaj ne skok s padalom v nosecnosti, po porodu skupaj z otrokom (v nosecnosti je skupaj z otrokom, odgovorna je tudi zanj, enako kot po porodu) tako.. ni ovir za ekstremne sporte. ce se kaj zgodi.. ni to neodgovornost.. je zgolj sport, za mlade mamice je dobro da sportajo (za dojencke tudi).


mlada mamica=dojenček user posted image  

jaz tud ne plezam več po igralih, tako kot moj šestletnik.

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 26.5.2010 19:49:47 >

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa saj to ni res!
26.5.2010 19:49:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
mlada mamica=dojenček user posted image  


Zdi se mi, da ta formula vcasih tudi drzi - vsaj glede intelektualnih sposobnosti user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa saj to ni res!
26.5.2010 21:54:04   
Alex01
Brez beseduser posted image user posted image user posted image KLIK

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 7:31:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

aaaaaa, zdaj sem šele dojela (silly me user posted image ), zakaj je na forumu Upajmo skupaj toliko vprašanj ala "včeraj sem seksala, ali lahko danes naredim test" user posted image user posted image user posted image  ma, jasno kot beli dan. takoj, ko izveš za nosečnost je treba iti v stanje "do not move a muscle". damn... user posted image user posted image user posted image


Ne seri. Eno je kolesarit v 4. mesecu nosečnosti po ravnem, drugo je pa spust z gorskim kolesom. Treba je možgane vklopit včasih, pa ti ne bodo uhajale takšnele neumnosti ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 8:19:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

aaaaaa, zdaj sem šele dojela (silly me user posted image ), zakaj je na forumu Upajmo skupaj toliko vprašanj ala "včeraj sem seksala, ali lahko danes naredim test" user posted image user posted image user posted image  ma, jasno kot beli dan. takoj, ko izveš za nosečnost je treba iti v stanje "do not move a muscle". damn... user posted image user posted image user posted image


Ne seri. Eno je kolesarit v 4. mesecu nosečnosti po ravnem, drugo je pa spust z gorskim kolesom. Treba je možgane vklopit včasih, pa ti ne bodo uhajale takšnele neumnosti ven.

kalbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 8:21:10   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Brez beseduser posted image user posted image user posted image KLIK

no tega otroka bi pa jaz tej mamici uzela in ga dala nekomu ki ne more imeti otrok,ker ona se očitno ne zaveda odgovornosti

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 8:39:44   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

aaaaaa, zdaj sem šele dojela (silly me user posted image ), zakaj je na forumu Upajmo skupaj toliko vprašanj ala "včeraj sem seksala, ali lahko danes naredim test" user posted image user posted image user posted image  ma, jasno kot beli dan. takoj, ko izveš za nosečnost je treba iti v stanje "do not move a muscle". damn... user posted image user posted image user posted image


Ne seri. Eno je kolesarit v 4. mesecu nosečnosti po ravnem, drugo je pa spust z gorskim kolesom. Treba je možgane vklopit včasih, pa ti ne bodo uhajale takšnele neumnosti ven.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čeprav sem tudi sama v 2. nosečnosti dvigovala utežiuser posted image ,se mi pa vseeno zdi da gorsko kolesarstvo ravno ni rekreacija primerna za nosečnico.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 9:37:29   
severnica77
Eh ... saj se je brezveze prepirati!

Ene najbolje, da se zavijete v vato, ko ste/boste noseče. Enako potem naredite tudi s svojim naraščajem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 9:38:51   
severnica77
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Brez beseduser posted image user posted image user posted image KLIK

no tega otroka bi pa jaz tej mamici uzela in ga dala nekomu ki ne more imeti otrok,ker ona se očitno ne zaveda odgovornosti


No, to pa je neodgovornost!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 9:56:38   
muška
Dobro, pa a vi sploh veste kako gorsko kolesarstvo zgleda? Zdaj sekate dobesedno gluposti.

Več vrst ga je, je down hill sistem, se pravi po rock n rollu (skale, korenine,.... na polno) tak kot je bil v MB (svetovno v down hillu in 4 cross)  in je fri "gorski" sistem. Se npr.  pelješ po vrhu Pohorja - btw, če ne veste je Pohorje na vrhu ravno. Vse to sodi v GORSKO kolesarjenje , in nihče me ne bo prepričal, da je ta vrsta gorskega kolesarjenja manj varna od mestnega.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 10:45:07   
kalbo
Muška, če dobro prebereš je dotična ženska padla na spustu.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 11:57:23   
muška
sem dobro prebrala.  Spust obstaja tudi v mestnem kolesarjenju. Tudi če je samo 10 m klanec, po katerem se spustiš,  je to že spust.

Glejte itak da ne bomo nikamor prišli, jaz sploh kaj se tiče kolesarjenja takega in drugačnega vem veliko, verjetno več kot vi vsi skupaj - izkušnje in delo v tej stroki, tako da definitivno zagovajam svojo stran. Ni vse tako kot se prebere, če imaš pojma zakaj gre, če pač nisi športnik oz. kolesar, pa seveda marsikaj ne moreš vedet.
Oglasila sem se pa samo zato, ker se udrihalo podolgem in počez čisto brez neke podlage.

tak zdaj pa grem, v nedeljo namreč organiziram XCO tekmo v gorskem kolesarjenju. Buuuuu , grozno bo, sploh zato, ker je višinske razlike samo 80 m, torej bodo spusti življenjskega pomena. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 12:28:30   
cezar
Ne vem kam vse to pelje - sami extremi:

-ena je dva dni noseča in hoče na bolniško, ker že čuti popadke

- druga pa izziva usodo s pitjem alkohola, spusti po klancih

- kaka tretja se bo pa našla, da bo šla med porodom na bungi jumping user posted image

Skratka, kaj je sploh še normalno???

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 12:37:24   
HuAnita
Aja, sem že večkrat naposala, da sem jaz za 1. user posted image  šla h G že 15 tednov noseča...user posted image   Prej sme sumila, ampak nisem hotela prehitro iti - sem pa ta čas, ko še nism vedela (imela sem pred porodi zelo neredne M) za nosečnost: šla vsaj 3x na tekaške smuči na 10 kg, od tega me je 1x fino premetalo, 1 x kadila cigaro in vonj utopila z ene 6 gin-toniki, šla v savno ene 2x, celo v solarij iuser posted image  (kamor sicer ne hodim), ampak sem dobila na neke darilne bone, skoraj vsaj dan sem bila na kolesu, s hiše pa imamo cca 20m  klanec...

Skrajno neodgovorna, ne?

(odgovor članu cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 13:32:59   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Aja, sem že večkrat naposala, da sem jaz za 1. user posted image  šla h G že 15 tednov noseča...user posted image   Prej sme sumila, ampak nisem hotela prehitro iti - sem pa ta čas, ko še nism vedela (imela sem pred porodi zelo neredne M) za nosečnost: šla vsaj 3x na tekaške smuči na 10 kg, od tega me je 1x fino premetalo, 1 x kadila cigaro in vonj utopila z ene 6 gin-toniki, šla v savno ene 2x, celo v solarij iuser posted image  (kamor sicer ne hodim), ampak sem dobila na neke darilne bone, skoraj vsaj dan sem bila na kolesu, s hiše pa imamo cca 20m  klanec...

Skrajno neodgovorna, ne?


Ne razumem, zakaj bi bila neodgovorna, če nisi sploh vedela, da si noseča?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 13:33:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: muška

sem dobro prebrala.  Spust obstaja tudi v mestnem kolesarjenju. Tudi če je samo 10 m klanec, po katerem se spustiš,  je to že spust.

Glejte itak da ne bomo nikamor prišli, jaz sploh kaj se tiče kolesarjenja takega in drugačnega vem veliko, verjetno več kot vi vsi skupaj - izkušnje in delo v tej stroki, tako da definitivno zagovajam svojo stran. Ni vse tako kot se prebere, če imaš pojma zakaj gre, če pač nisi športnik oz. kolesar, pa seveda marsikaj ne moreš vedet.
Oglasila sem se pa samo zato, ker se udrihalo podolgem in počez čisto brez neke podlage.

tak zdaj pa grem, v nedeljo namreč organiziram XCO tekmo v gorskem kolesarjenju. Buuuuu , grozno bo, sploh zato, ker je višinske razlike samo 80 m, torej bodo spusti življenjskega pomena. user posted image


Ujej, strokovnjakinja s področja kolesarjenja. Misliš, da pa noben drug ni bil še nikol na biciklu.user posted image

Kako zahteven je bil spust ne vem, mogoče veš ti, zato nas prosim razsvetli. Po moji skromni kolesarski logiki me moti kle par stvari.

Kakršen koli spust, kjer se poveča možnost padca za moje pojme za nosečnico ni primeren, če se pa že grejo to, se pa tako osebo vzame v sredino grupe, oziroma pri gorskem kolesarstvu ne moremo rečt temu grupa kot v cestnem, pa vseeno. Torej njen tip, bi moral vozit neposredno za njo, vsaj sam bi tako postopal, če bi šlo za mojo nosečnico.
Skupinski dogodki ala Maraton Franja, maraton Češenj in podobno, kjer pol ljudi ne ve kaj je grupa pomojem tudi niso primerni za nosečnice, ker je možnost padca dosti večja kot če se voziš solo.

Saj pravim, da se vse, samo pamet je treba uporabit. Noseča ženska žal brez tveganja za plod ne more počet vseh stvari, ki jih je počela prej. Najbrš tud na XCO dirki ni lih fajn, da sodeluje, ker tud z utripom in podobnimi stvarmi ne sme ravno v rdeča polja, kar se pa na dirki dogaja.

Nosečnica lahko počne praktično vse, zmerno in po pameti seveda. Pa lahko uporabiš vse svoje poklicno znanje o kolesarstvu, pa me ne boš prepričala, da sta ta ženska in njen tip ravnala odgovorno.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 27.5.2010 13:41:20 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 13:43:22   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kako zahteven je bil spust ne vem



Sam res...nikjer ne piše, kako zahteven je bil spust...Ravno tako kot lahko predvidevamo, da je bil zahteven, lahko predvidevamo, da je bil klanec dolg 10 m pa še položen povrhu.
In trdit eno ali drugo, je brez veze...Je pa ta podatek res odločilnega pomena kar se tiče naše debate. Pa fajn bi bilo vedet tut, kakšen teren je bil...-al je bil poln nekih korenin itd. al je bil čist kul makedam (čeprav makedam zna bit-sploh v dolino-pasji...predvsem pri zaviranju). Pa fajn bi blo vedet tut to al je bila ta kolesarka izkušena v tem al je bla to čist nova zadeva za njo (oz. novejša), kar zraven potegne tut njeno kondicijsko pripravljenost.
Mah en kup enih dejavnikov, na podlagi katerih bi se jst odločala al je to dejanje blo neodgovono al ne...

Aha...sem šla še enkrat prebrat..piše samo ''pri enem od skokov''...

< Sporočilo je popravil picola1 -- 27.5.2010 13:46:33 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pa saj to ni res!
27.5.2010 13:47:31   
zvesta
mislim, glede na tzo, da so jo morali v grapi reševat in odpeljat s helikopterjem, potem to ni bila ravno mestna vožnja...


drugače pa je bilo meni kolesarjenje v nosečnosti od ginekologa odsvetovano... tudi mestno...

je pa res, da vsaka zase ve in vsaka zase odloča.... jaz nisem kolesarila...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Poznate kakšnega slovenskega proizvajalca igrač?

da (56%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 173

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!