|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maja talent
24.5.2010 13:10:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Ja čudovito poje! Bi bilo pa še bolje (meni) če ne bi bila tko afnasta, prvič ni bila tko.


da jaz tak pojem, bi paradirala gor in dol ko pav!

sive miške sedijo doma...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: maja talent
24.5.2010 13:39:31   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sive miške sedijo doma...

In ne marajo "afen". user posted image  
Saj tudi jaz načeloma ne maram afen, ampak ona se mi ni zdela ravno zafnana - pač je samozavestna in ponosna na svoj talent, kar je povsem upravičeno, ker ima res neverjeten glas.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.5.2010 13:40:44 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: maja talent
24.5.2010 13:44:17   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: rija


da jaz tak pojem, bi paradirala gor in dol ko pav!



Sam res!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: maja talent
24.5.2010 14:05:03   
darja.mark
Men je bla tut super, tko 1. kot včeraj...in sem ful navijala zanjo. Se mi pa ni zdelo da bise afnala. pa tut če bi se, se ima za kaj. Važno je da dobro poje. Kolk zafnanih 'zvezd' mamo na sceni ki se afnajo v tri dni, ker pet tko al tko ne znajo.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: maja talent
24.5.2010 14:16:24   
Jessy
Meni je bila Maja daaaaaaaleč najboljša. Boljša je od vseh slovenskih uveljavljenih pevk!!! user posted image
Tiste face pa je delala zato, ker so navijači bili tako glasni. Meni je delovala presenečeno veselo! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: maja talent
24.5.2010 14:39:07   
Ancy
Res zelo dobro poje, sicer mi pesem od včerej ni bila preveč všeč (ni po mojem okusu), ampak kapo dol, da je tud s tako - ne zelo znano pesmijo dobila največ glasov....... Res ima izreden glas, komaj čakam da slišim kaj ima pripravljeno za v finale...

Sem bla pa žalostna, da Matijata nista šla naprej, je bil mali tko luštkan in tko sta bla srčkana user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: maja talent
24.5.2010 17:37:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Sem bla pa žalostna, da Matijata nista šla naprej, je bil mali tko luštkan in tko sta bla srčkana user posted image


luštkan je moj mali tudi, pa marsikateri drugi.....samo to še ni neki strašen talentuser posted image

btw: pesem pa je zelo znana, samo malo starejša user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: maja talent
24.5.2010 18:10:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Sem bla pa žalostna, da Matijata nista šla naprej, je bil mali tko luštkan in tko sta bla srčkana user posted image


luštkan je moj mali tudi, pa marsikateri drugi.....samo to še ni neki strašen talentuser posted image

btw: pesem pa je zelo znana, samo malo starejša user posted image


Ja sej to je zelo žalostno, če mene vprašaš - ne more it mali v finale zato ker je luškan no. Saj sta bila posrečena, ne rečem, pa tudi zasmilil se mi je mali ful, ko je imel na koncu solze v očeh, ampak talentov je pa bilo ful boljših in moram reči, da sem bila šokirana, da sta ta dva skoraj prišla v finale.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: maja talent
24.5.2010 20:47:33   
majch
Dobra je bila, res.

Sicer pa, a se samo meni zdi, da je na Talenu več talentov kot na uveljavljeni slovenski glasbeni sceni? Tile amaterji fajn prehitevajo takozvane profije, ki vsak teden sproducirajo novo plato, samo da so na prvi strani Lady. Pa pojoče misice in kaj vem še kdo... Se mi zdi, da tapravi talenti pri nas žal le ploščicam pojejo v kopalnicah.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: maja talent
24.5.2010 21:01:27   
valči
Lahko samo napišem,da sem zelo vesela,da je tako lepo odpela in da je bila res čudovita.Vse,vse je štimalo v nulo,ne razumem vas,ženske,kaj to o zafnanosti pišeteuser posted image Fauš ste ji,ker zna nosit svoj talent in se ga ne sramuje,ampak ga pokaže.

In tako nastane nastop,ki smo ga včeraj videli in slišali.
Kot je rija rekla,če bi jaz imela ta glas,bi hodila gor in dol,kot pavuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: maja talent
24.5.2010 23:02:52   
nejcko
Maja je razturala, že na avdiciji, včeraj pa sploh. In upam, da bo zmagala. Srčno upam.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: maja talent
25.5.2010 9:01:27   
muška
a afnanje je, da se vživiš v pesem in jo zapoješ tako kot jo čutiš? A ve nimate nobene mimike obraza?

Al bi mogla stat na mestu ko klada , odpet in ko bi izvedela, da gre dalje skakat in cvilit zraven , to bi bilo bolje in ne bi bilo afnanje?  takrat bi pa spet sekali komentarji kako se obnaša neprofi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: maja talent
25.5.2010 14:53:14   
mojamura
maji svaka čast...user posted image user posted image

jaz ne vem kje ste nekatere videle neke čudne grimase. očitno za nekoga ne more biti nič popolno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: maja talent
25.5.2010 16:43:20   
Kerensa*
Maja Keuc, Sanja Poljšak - Pesan in Alen Vogrinec - Vesel so tisti, ki bodo drug drugemu v finalu največja konkurenca.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: maja talent
25.5.2010 16:50:36   
zmajaz
Kaj pa Peter Vode, ki je očaral če ne drugega, kup najstnic - te bodo glasovale kot zmešane. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: maja talent
25.5.2010 17:04:51   
Kerensa*
Ja, ampak... otrok je. Imam občutek (lahko, da se motim, seveda), da otrok ne bo zmagal.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: maja talent
26.5.2010 7:46:26   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kaj pa Peter Vode, ki je očaral če ne drugega, kup najstnic - te bodo glasovale kot zmešane. user posted image


Če tega fanta tole ne zlomi, bomo še velik slišal o njem. Mali je genij za muziko.

Maja Keuc in njen glas pa...ostal sem brez besed.

Itak pa mislim, da že samo pevski finalisti krepko povozijo po kvaliteti pol SLO estrade.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!