fiksna,prosim te za pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lunica83 -> fiksna,prosim te za pomoč (20.5.2010 7:37:12)

Zasledila sem namreč,da si ti uporabljala za nego svojih razpokanih bradavic kremo comfil.
sem spraševala in klicala okoli po sanolaborjih in nihče ne ve kaj je to za ena krema....
prosim za pomoč




NINA17 -> RE: fiksna,prosim te za pomoč (20.5.2010 8:44:53)

živjo.tudi sama sem rabila pomoč za bradavice in sem tudi jaz iskala to kremo oz.mazilo pa veš, da so se mi ponedod celo smejali mislim da je ta punca nas pošteno potegnila za norca-če neve gin.in pediater za to kremo in v lekarni celo v sanolaborju ker sem jih kar precej poklicala pa niso imeli pojma od te kreme-jaz ti lahko povem da sem si dajala lanolin obkladke in mazilo na prsa ter sem bila večinoma brez modrčka pa mi je pomagalo.sem pa bila zelo jezna ker se res nekatere fuul norca delajo ti prosiš za pomoč potem se pa norca delajo-sramota.nina




lunica83 -> RE: fiksna,prosim te za pomoč (20.5.2010 9:35:49)

sem jaz že tudi na to poštudirala,ko so mi rekli da je edina krema pod tem imenom za nego rane okoli stome.to je tista vrečka v katero se zbira blato pri ljudeh ki imajo težave s črevesjem,...






lunica83 -> RE: fiksna,prosim te za pomoč (20.5.2010 9:39:38)

kaj pa vem,meni ni delovalo po tem kar je pisalo,da bi se norca delala...sam da pa res čisto nihče ne pozna te kreme mi je pa čudno...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]