|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:27:32   
alda
Colt: dont worry be HIPI!

Kam pa bi mene dali?

Ne podpiram nobene stranke oz. ne najdem nič kaj zame,
sem pa z dušo in telesom predana punk-rock-u, čeprav imam že 4.v emšojuuser posted image user posted image

Pa da nebo pomote: ti novodobni punk rockerji so še daleč od tistga kar naj bi ta ideja in miselnost "učila",
tako da se mi še vedno šlepamo na stare in dobre Ramonse, Clashe, Sex Pistolse, NMN,....

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:38:26   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
glede teh mladcev ki so bili pred parlamentom...ne vem, saj nimam besed, bi pa rada videla njihove starše, ali so še tako goreči zagovorniki svojih ''čmrlčkov in ''srčic''

Najeli bodo najboljše odvetnike, da bodo branili njihove čmrljčke, itak! Sej to so najbrž delali že v OŠ - z odvetniki hodili na govorilne, ker se je njihovim murnčkom že takrat velika krivica godilauser posted image


žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:40:48   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:42:59   
zofka15
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Colt, se strinjam s tabo do zadnje pike. Nisem se pustil sprovocirat, sam ko gori parlament ni čas za klicanje Janše nazaj.

Kot veš sem malo bolj levo usmerjen, pa vseeno Pahorja ta hip ne podpiram v vsem. Se mi zdi, da so zadnje čase zgubili kompas tako levi kot desni. Čas je, da se streznejo, ker potrebujemo v teh časih trdno koalicijo in predvsem konstruktivno opozicijo, ki prihaja ven z rešitvami, ne pa z minami..



No to je tisto kalbo.user posted image Zato se v bistvu gre ne le zgolj za študente pa demonstracije.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:43:23   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp



zrasli bodo v mamine sinčke in atijeve punčke, ki bodo študirali še pri 30.-ih, ne imeli enega dneva delovne dobe in uživali v hotelu mama.

Očitno nekaterim staršem tako paše!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:56:31   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
Očitno nekaterim staršem tako paše!user posted image


Najbolj pogosto mamicam, ki so jim njihovi sončki bistvo vsega vesolja in ljubezen, ki bi jo morali izkazovati partnerju in partner njim, projecirajo na svoje (najbolj pogosto) sinčke. Punčke so pa že itak od malega vzgojene, da so princeske in hodijo s tiarami že v vrtec in tudi kasneje v šolo. itak, da je za njih dober samo čistokrven princ, ostali pa so......user posted image

lp, mojca

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:58:17   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
Očitno nekaterim staršem tako paše!user posted image


Najbolj pogosto mamicam, ki so jim njihovi sončki bistvo vsega vesolja in ljubezen, ki bi jo morali izkazovati partnerju in partner njim, projecirajo na svoje (najbolj pogosto) sinčke. Punčke so pa že itak od malega vzgojene, da so princeske in hodijo s tiarami že v vrtec in tudi kasneje v šolo. itak, da je za njih dober samo čistokrven princ, ostali pa so......user posted image

lp, mojca



jep1 prav maš. če so otroci ogledalo svojih staršev se moramo bati generacije otrok, ki še niso rojeni....se pravi otroci teh razvajencev

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 11:58:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp



a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:04:03   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp



a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....


Seveda ga kdaj pokličem ljubkovalno, ampak zame je še vedno osebek, ne pa dejansko moj sonček. Je moj otrok, ki ga imam hudo rada, ampak ga vzgajam v samostojno osebo, ne pa moj privesek in v svojega srčka in ljubčka.

lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:05:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp



a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....


Seveda ga kdaj pokličem ljubkovalno, ampak zame je še vedno osebek, ne pa dejansko moj sonček. Je moj otrok, ki ga imam hudo rada, ampak ga vzgajam v samostojno osebo, ne pa moj privesek in v svojega srčka in ljubčka.

lp



a pa misliš, da tiste, ki tako poimenujejo otroka, recimo "božičkov pomagač", dejansko mislijo, da bodo zrasli v božičkove pomagače? Al pa hrčEki v hrčke? Po moje pa da ne, no.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:10:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
a pa misliš, da tiste, ki tako poimenujejo otroka, recimo "božičkov pomagač", dejansko mislijo, da bodo zrasli v božičkove pomagače? Al pa hrčEki v hrčke? Po moje pa da ne, no.

Duš zdej bom pa jz huda! tele pomagače sem si jaz zmislila ... duš user posted image ... in ne ne pričakujem, da bo naša frčafela zrasla v nekaj s špičastimi ušesi in rdečimi škorenjci, še daleč je pa ne vzgajam v malo razvajeno bitje, ki vse dobi še preden si zaželi ... se mi je pač fajna oznaka zdela, za otročke rojene v mesecu božično-novoletnih praznikov ... pa saj v vrtcih se skupine tut imenujejo ježki pa sončki in srnice itd ... pač tako da se na prvi uč neki loči user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 21.5.2010 12:11:24 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:12:34   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp





a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....


Seveda ga kdaj pokličem ljubkovalno, ampak zame je še vedno osebek, ne pa dejansko moj sonček. Je moj otrok, ki ga imam hudo rada, ampak ga vzgajam v samostojno osebo, ne pa moj privesek in v svojega srčka in ljubčka.

lp



a pa misliš, da tiste, ki tako poimenujejo otroka, recimo "božičkov pomagač", dejansko mislijo, da bodo zrasli v božičkove pomagače? Al pa hrčEki v hrčke? Po moje pa da ne, no.


glej, ne jemlji tako dobesedno, ker se lahko igrava ping pong cel dan. Vreme je sicer pravo Ne govorim o vseh in definitivno ni letelo na vse tukajšnje mamice čmrljčkov in čebelic, je pa čedalje več takih mamic, ki delajo otroke čustvene invalide in bi najrajši videle, da bi za vedno ostali doma. No, kakega vnuka bi še lahko zrihtal, da bi na stara leta še imela kaj za delat.
Ne vem, sama velikokrat vidim in sem že velikokrta bila priča temu, da starši ne pustijo svojih malčkov niti pri igri v peskovniku. Ne, morajo posegat zraven in določat s kom se bo mali igral, kako se naj igra, še za igrače se starši pričkajo med sabo...... Ja, pa madona, pusti otroka, se bodo že zmenili. In v šoli se samo stopnjuje. zakaj mu je učiteljica odbila pol točke, ker Markotu je pa ni, pa v podajšanem bivanju ni mogel delati tega, kar je navajen doma, pa naš nima koncentracije sedeti pol ure in jekatastrofa ker mu učiteljica ne dovoli hoditi po razredu,.............

Na vsakem koraku se sistematično kršijo pravice vseh teh sončkov in seveda je zanje konec sveta, ko mu nekdo drug postavi meje.

lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:17:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp





a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....


Seveda ga kdaj pokličem ljubkovalno, ampak zame je še vedno osebek, ne pa dejansko moj sonček. Je moj otrok, ki ga imam hudo rada, ampak ga vzgajam v samostojno osebo, ne pa moj privesek in v svojega srčka in ljubčka.

lp



a pa misliš, da tiste, ki tako poimenujejo otroka, recimo "božičkov pomagač", dejansko mislijo, da bodo zrasli v božičkove pomagače? Al pa hrčEki v hrčke? Po moje pa da ne, no.


glej, ne jemlji tako dobesedno, ker se lahko igrava ping pong cel dan. Vreme je sicer pravo Ne govorim o vseh in definitivno ni letelo na vse tukajšnje mamice čmrljčkov in čebelic, je pa čedalje več takih mamic, ki delajo otroke čustvene invalide in bi najrajši videle, da bi za vedno ostali doma. No, kakega vnuka bi še lahko zrihtal, da bi na stara leta še imela kaj za delat.
Ne vem, sama velikokrat vidim in sem že velikokrta bila priča temu, da starši ne pustijo svojih malčkov niti pri igri v peskovniku. Ne, morajo posegat zraven in določat s kom se bo mali igral, kako se naj igra, še za igrače se starši pričkajo med sabo...... Ja, pa madona, pusti otroka, se bodo že zmenili. In v šoli se samo stopnjuje. zakaj mu je učiteljica odbila pol točke, ker Markotu je pa ni, pa v podajšanem bivanju ni mogel delati tega, kar je navajen doma, pa naš nima koncentracije sedeti pol ure in jekatastrofa ker mu učiteljica ne dovoli hoditi po razredu,.............

Na vsakem koraku se sistematično kršijo pravice vseh teh sončkov in seveda je zanje konec sveta, ko mu nekdo drug postavi meje.

lp



Čigavemu Markotu?









Joke, razumem jaz tebe user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 12:18:52   
zofka15
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
žalostno, toda resnično. in po lastnih opažanjih, je žal vedno več takšnih 'staršev'.


M kaj opažanja, že tu na RR je polno mamic z raznoraznimi sončki, medvedki,...... si sploh ne morem predstavljat v kaj bodo zrasli ti otroci user posted image

lp





a ti sovjega otroka nič ljubkovalno ne kličeš? Samo po imenu vedno al kaj user posted image  meni so pa sončeki všeč, pa snežinkice, pa krofeki in tako....


Seveda ga kdaj pokličem ljubkovalno, ampak zame je še vedno osebek, ne pa dejansko moj sonček. Je moj otrok, ki ga imam hudo rada, ampak ga vzgajam v samostojno osebo, ne pa moj privesek in v svojega srčka in ljubčka.

lp



a pa misliš, da tiste, ki tako poimenujejo otroka, recimo "božičkov pomagač", dejansko mislijo, da bodo zrasli v božičkove pomagače? Al pa hrčEki v hrčke? Po moje pa da ne, no.


glej, ne jemlji tako dobesedno, ker se lahko igrava ping pong cel dan. Vreme je sicer pravo Ne govorim o vseh in definitivno ni letelo na vse tukajšnje mamice čmrljčkov in čebelic, je pa čedalje več takih mamic, ki delajo otroke čustvene invalide in bi najrajši videle, da bi za vedno ostali doma. No, kakega vnuka bi še lahko zrihtal, da bi na stara leta še imela kaj za delat.
Ne vem, sama velikokrat vidim in sem že velikokrta bila priča temu, da starši ne pustijo svojih malčkov niti pri igri v peskovniku. Ne, morajo posegat zraven in določat s kom se bo mali igral, kako se naj igra, še za igrače se starši pričkajo med sabo...... Ja, pa madona, pusti otroka, se bodo že zmenili. In v šoli se samo stopnjuje. zakaj mu je učiteljica odbila pol točke, ker Markotu je pa ni, pa v podajšanem bivanju ni mogel delati tega, kar je navajen doma, pa naš nima koncentracije sedeti pol ure in jekatastrofa ker mu učiteljica ne dovoli hoditi po razredu,.............

Na vsakem koraku se sistematično kršijo pravice vseh teh sončkov in seveda je zanje konec sveta, ko mu nekdo drug postavi meje.

lp



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 14:28:24   
Anonimen
http://www.bolha.com/oglas1272108609/vecnamenska-granitna-kocka

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zofka15)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 14:45:55   
zofka15
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://www.bolha.com/oglas1272108609/vecnamenska-granitna-kocka

user posted image user posted image user posted image


to pa boli,če dobiš v glavo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 14:55:29   
Klemy82
Se mi ne da odpirat nove teme, pa bom vštulila semle, ko že imate debato o mladini in o starših, ki jo zavijajo v vato...potem se pa čudi narod, od kod podivjana mladina... .
Pritisk mi je dvignil  prispevek na enem od radiu par minut nazaj o Maturantski paradi, ki je potekala danes. Mladino so spraševali, kaj to je... A moram napisat odgovore? V stilu.... uuuu, še ena žurka, kjer se ga bomo nasekali, ...to je, ko matururaš in pol se ga greš ulit (ena punca je tole rekla, ja), pijanka, pijaaanka staariii... Ja, tolk o tem, da so organizatorji prosili mladino, naj se ga letos ne nasekava... ja valda, takoj ko so odplesali svoje so šli za taprvo grmovje pit....
Pa ne mi zdej rečt, da so otroci sami od sebe zrastli v, oprostite, pijance, ki ne morejo ene priložnosti izpustit, da se ga nalijejo? A to je smisel maturiranja, da se ga nasekaš ko majmun???
Se počutim kot 50 let stara mamka, pa nisem, ampak meni se zdi tole vse skup adijo. Sej sm bla tud jst maturantka, sej smo kaj spili kdaj, ne bom rekla da nismo, ampak takih piz** in sranj kot pa dananšnja mladina dela, pa nismo počeli! Sem tudi jst kdaj za kaj protestirala na faksu, tud pred parlament smo šli, nismo pa razgrajali in pijani ležali po tleh, madona, no!
In resno se vprašam, kdo so starši teh otrok. A jih ni nič sram? Da meni moj otrok take izjavlja po medijih, ga vidim na tv, kako leži pijan na tleh ali meče kocke v parlament...ma v zemljo se ugreznem.
Naslednje vprašanje, ki se mi zastavlja, je pa v bistvu že prežvečena tema o stanju duha družbe, v kateri je itak vse sfuzlano in nič ne funkcionira, kot bi bilo treba, da producira tako mladino in jo tolerira. Začne se pri starših in njihovih jagodkah in sončekih, ki so najboljši na svetu (pa čeprav je vsak vikend nasekan ko mamba, pa še kdaj med tednom, dejmo zatisnit oči pred problemom, ane), pri sosedih, ki jih nič ne briga, pa pri šoli in širši družbi, ki ji je vse skupaj smešno in fajn, dokler se kaj ne zgodi. Potem pa dejmo se zgražat. Ja, po drugi strani pa neeeeee, naš pa ni bil zraven. A ste ziher? Ja, ok, je bil, ampak so ga drugi potegnili not, nič kriv, moj pa že ne!!!!
In kakšen folk bo odrastel iz te mladine?
Prijateljica, ki uči na eni od srednjih šol, mi je povedala, da se ji redno dogaja, da ji par dijakov pride zadetih, pijanih k pouku. Pa nimajo kej naredit. Obvestiš starše, zgodi se pa nič. Ko pa taisti otrok domov prinese grajo pa pride fotr vpit na govorilne ure, da kaj je zdaj to in kdo zaHebava njegovega mulca. V glavnem, za posrat.
Jaz se bom vsekakor trudila vzgojit otroke, ki bodo imeli kakšne bolj pametne vrednote v življenju kot pijača in delanje budale iz samih sebe, ker se čutim odgovorna za to, kakšne ljudi bom vzgojila...če mi pa ne rata pa ne vem, bom pač hodila po svetu z vrečko na glavi.




_____________________________

Jst.

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 15:09:19   
zofka15
Klemy82 to pa zato,ker dandanes več ne smeš rečt otroku nič,kar je proti njegovi volji.Učitelji morajo biti tiho kot rit bog nedaj,da bi roko dvignil nanj.
Nekoč tega ni bilo seveda ne,ker smo mogli ubogat doma in v šoli.Zdej pa ti bo froc zabrusil nazaj sam,če dvigneš glas,da te prijavi.
Pr men to ne pali,če treba tud cel dan v sobi.Ok brez tepeža brez drtja.Ampak nek red pa mora bit.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 15:49:25   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Prijateljica, ki uči na eni od srednjih šol, mi je povedala, da se ji redno dogaja, da ji par dijakov pride zadetih, pijanih k pouku. Pa nimajo kej naredit. Obvestiš starše, zgodi se pa nič.

Ko pa taisti otrok domov prinese grajo pa pride fotr vpit na govorilne ure, da kaj je zdaj to in kdo zaHebava njegovega mulca.




vprašanje za tiste, ki delate v šolah in imate takšne primere:
ko pride fotr vpit na govorilne ure, a se ne počutite, da imate dovolj dober argument, da mu zaprete usta?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 15:51:52   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Učitelji morajo biti tiho kot rit



pred kom? pred starši zadetega dijaka? zakaj? komu pomagate s tem? sebi olajšate delo?

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 17:45:46   
kalbo
V tem, da se ga maturanti vlijejo, da se zabavajo ne vidim nič spornega. Sporno rata, ko začno delat škodo.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: študentske demonstracije
21.5.2010 18:06:15   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

V tem, da se ga maturanti vlijejo, da se zabavajo ne vidim nič spornega. Sporno rata, ko začno delat škodo.


Podpis.

Sicer sem pa zdajle še tole http://24ur.com/novice/slovenija/sos.html prebrala in lahko samo rečem, kako jih ni sram. Zdaj je pa policija kriva, ker so prepotentni in arogantni mladci demolirali parlament. Res so se pokazali vsi v pravi luči. Katastrofa.


< Sporočilo je popravil emma83 -- 21.5.2010 18:11:30 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?