Se trese (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikipo -> Se trese (19.5.2010 14:14:31)

Pri mojem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] sem opazila, da če ga zbudim iz globokega spanja, začne tresti rokice. Če se zbudi sam tega ne dela. Prav tako trese rokice včasih ponoči, ko joka v spanju in ni čisto buden. Mislite, da je to normalno? Se vaši otroci tudi tako zbudijo, če jih vi budite?




*miska.mcc* -> RE: Se trese (19.5.2010 14:15:35)

normalno




kristinaj -> RE: Se trese (19.5.2010 14:23:50)

to so neki prirojeni refleksi ki pa hitro izginejo




J.L. -> RE: Se trese (19.5.2010 14:26:37)

kot je že napisala ena nad mano, je to morojev refleks, ki je pogost pri dojenčkih, do nekje 6meseca. poklikaj malce na you tube:)




pikipo -> RE: Se trese (19.5.2010 14:28:32)

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

normalno


Kako pa veš, da je normalno miska.mcc? Imaš kakšne izkušnje?




pikipo -> RE: Se trese (19.5.2010 14:32:00)


IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kot je že napisala ena nad mano, je to morojev refleks, ki je pogost pri dojenčkih, do nekje 6meseca. poklikaj malce na you tube:)


Ja ampak moj sinček je star že 1 leto. In to izgleda drugače kot ta refleks. Rokice trese tako, kot da bi ploskal, samo da se rokice ne dotikata in so gibi hitri (ne vem, če sem dobro opisala).




Katy78 -> RE: Se trese (19.5.2010 14:33:28)

IZVIRNO SPOROČILO: pikipo

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

normalno


Kako pa veš, da je normalno miska.mcc? Imaš kakšne izkušnje?



Glede na to, da ima, če se ne motim, 3 otroke, bi znalo biti, da ima izkušnje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Drugače pa ja, lahko gre za Morojev refleks, pri našemu se spomnim, da se je ponavadi sprožil, če se je česa ustrašil ali na hitro prebudil ipd.




J.L. -> RE: Se trese (19.5.2010 15:03:56)

IZVIRNO SPOROČILO: pikipo


IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kot je že napisala ena nad mano, je to morojev refleks, ki je pogost pri dojenčkih, do nekje 6meseca. poklikaj malce na you tube:)


Ja ampak moj sinček je star že 1 leto. In to izgleda drugače kot ta refleks. Rokice trese tako, kot da bi ploskal, samo da se rokice ne dotikata in so gibi hitri (ne vem, če sem dobro opisala).



najbolje da povprašaš Dr Tanč na MONu ali pa ob priliki omeni vaši pediatrinji! za MR vem, da je nekje do pol leta, potem pa izveni.




Stran: [1]