Tak jok, da je vijoličen (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 16:37:55)

Naš 13 dni star Gašper ima danes nenormalne popadke joka...začne nabirat pa po 10sekondah rata v glavo in po celem telesu popolnoma vijoličen :zmeden: pol ga pa stisnem k sebi, pa se malo pomiri.
Po mojem to krči niso, ker se otrok raztegne in ne pokrči med jokom :zmeden:

Ali je to normalno, da rata čist vijoličen?




mehurčica -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 16:55:37)

Tega se ne spomnim, če je bil naš vijoličen. Vem pa, da je imel krčke in se ni skupaj stiskal, ampak stegoval. Nogice dol in glavico nazaj.




eva1 -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 17:49:10)

Ja naš je bil tut tašn-rdečo-vijoličen! K je mel pa krče, pa sploh ni jokal, ampak samo jamral!




Naja31 -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 17:58:54)

Ja, moj je tudi spreminjal barve. Je postal cist rdec. Ponavadi pri previjanju. Ko se je to prvic zgodilo, sem se ustrasila, ker je zraven se zadrzeval dih, potem se pa navadis.
No, se zdaj postane rdec ko se hudo razjezi. Prej je bilo to veckrat na dan, zdaj pa je ponavadi samo zvecer po kopanju.
Moj ni imel hudih krcev, ampak so rekli, da ko ima krce full nogice krci in steguje. Pa jokal je v intervalih. Ko je krc popustil, je v sekudni utihnil, potem je nekaj casa mbil ir in potem spet hud jok-+.




SaaS -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 18:16:13)

Tako kot pravi Naja. Postal rdeče - vijoličen in zadrževal dih. Sem se parkrat tako ustrašila. Sem ga pa vedno vzela k sebi in pomirila. Ponavadi se je to dogajalo takrat, ko sem ga oblačila. Ni bilo nič v povezavi s krči, bolj jeza. Zdaj ne dela več tega, oziroma zelo redko.




Anja167 -> Tak jok, da je vijoličen (15.7.2005 20:40:48)

Ja, našega je to dajalo bolj zvečer, ko se je jokal, če je bil zelo utrujen (oz. nismo vedeli, kaj mu je). Čez par minut je potem omagal in zaspal. Po kakih 3 mesecih je minilo. Tako da se mi zdi, da so bile neke vrste blagih kolik.




Stran: [1]