Peskovnik (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


barni -> Peskovnik (18.5.2010 8:08:36)

Potrebujem nasvet.

Kupila bi preprost peskovnik. GLedala sem ga v Baby centru v obliki skoljke. Ker bi ga prenašali okoli, ne bi kupila lesenega.

Kakšnem predlog kje lahko to nabavim? REcimo kakšen Leclerc, Lidl, Hofer, kaj vem, v teh trgovinah še nisem bila in mi ni do tega, da bi letala okoli, pa bi vas prosila, če kaj veste.

Pa še kje lahko kupim mivko za peskovnik?

Hvala vsem!




livia -> RE: Peskovnik (18.5.2010 8:23:31)

Lidl in Hofer ga trenutno nimata. Tam ga dobiš, ko je akcija.
Poglej v pikapolonici ali baby centru ali merkurju.

Mivko mi kupujemo v obnovi in rečemo prav otroška mivka za peskovnik.

Če te zanimajo bolj kvalitetni peskovniki, ki sicer niso za prenašat poglej tu http://www.step2.si/




lenca1 -> RE: Peskovnik (18.5.2010 10:37:56)

Mi smo lani peskovnik kupili prav v BC (školjko) - je bila akcija in je bil res ful poceni, verjetno bo tudi zdaj v bližnji prihodnosti v kakšnih abc novičkah. Mivko pa smo kupili v Bauhausu (imajo prav otroško, ki je prečiščena).




ajdaN -> RE: Peskovnik (18.5.2010 20:19:13)

Če katera rabi... Pri nas šenkamo takega iz Hofra - s pomično strehico. Je čisto solidno ohranjen. Prevzem - okolica KR.




Ribi Bibi -> RE: Peskovnik (19.5.2010 10:19:39)

Moji starši so ga ravno včeraj kupili v Obiju za 17€. Je pa plastičen v obliki školjke, ki se ga da pokrit. Če ga potrebuješ občasno in ga nameravaš prenašat okrog je čisto dober.




barni -> RE: Peskovnik (21.5.2010 7:19:57)

Ja sem ga kupila v Baumaxu + mivko. Je blo vse skupaj okoli 26E.

Sem pa vidla, da imajo sedaj tut v BC znižanega na 19,90E tisto modro školjko.

Ma meni je ok. Sem hotela najprej lesenega, pa sem si premislila, ker ga ne morem imeti postavljenega skos na enem mestu.




Stran: [1]