Povrnitev potnih stroškov - sodišče (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


FLOWR12 -> Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 13:13:16)

Znanka je bila na sodišče vabljena kot priča. Sedaj pa jo zanima kako je s povrnitvijo potnih stroškov. Nekaj denarja je dobila, a se ji zdi za prevožene kilometre zelo malo.

Povejte mi kako vračajo potne stroške na sodiščih? Ali mogoče povrnejo samo prevoz v eno smer?

Hvala za odgovore




Anonimen -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 13:21:33)

Ja kakor jaz berem zdajle ZUP, je treba pred izdajo odločbe vložit zahtevo za povrnitev stroškov potem pa upravni organ v izdani odločbi naloži kdo mora plačat stroške in kolk kdo dobi ... zdaj pa če za sodišča tut tako velja pa ne vem ...




Felicita -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 13:26:59)

mami je lani mogla na sodišče v celje, dobila je pa povrnjeno avtobusno (al celo vlak?) karto celje-ljubljana. in to je blo to.




FLOWR12 -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 13:46:58)

Sej dobila je takoj denar na sodišču. Samo nekaj čez 12 evrov za 60 km se ji zdi malo.

Kakšna pa je kilometrina?




HuAnita -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 14:40:51)

12 enur je četrt mojega 'kesla', in niti pod razno ga ne 'pokurim' v 60 km...
Tako da meni se zdi kar v redu plačano, je pa res, da pri tem pa gotovo ne more računati vinjete




Felicita -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 15:11:49)

kokr jest vem povrnejo avtobusno/železniško karto, nimajo nekega zneska na km.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.5.2010 16:36:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




CatJa -> RE: Povrnitev potnih stroškov - sodišče (17.5.2010 17:03:05)

IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Povejte mi kako vračajo potne stroške na sodiščih? Ali mogoče povrnejo samo prevoz v eno smer?



V eno smer. Za vsak slučaj, če bi morala tam ostat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]