|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 12:52:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čisto enostavni vprašanji:
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol?
2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku?


Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?



spet tekmujemo za pRRavo mamo? user posted image  

Evo, točno na tole sem še čakala user posted image user posted image user posted image



itak, da s(m)o proti alkoholu, otroci so v avtu vedno privezani in nikoli se ne parkira na prostoru za invalide user posted image


otrokom ne dajemo hrenovk, po oralnem sexu si usta razkužimo , ko pa nas napenja... seveda diši po vijolicah. JA , to s(m)o superr mame

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 13:03:09   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
tudi jaz user posted image

Ane kako sva pametni? user posted image  Alkohol moraš ti obvladovat in ne obratno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 13:48:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čisto enostavni vprašanji:
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol?
2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku?


Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?



spet tekmujemo za pRRavo mamo? user posted image  

Evo, točno na tole sem še čakala user posted image user posted image user posted image



itak, da s(m)o proti alkoholu, otroci so v avtu vedno privezani in nikoli se ne parkira na prostoru za invalide user posted image


v danem trenutku bi mi bilo to smešno....samo po najini nesreči pa žal več ne. če bi spila samo en kozarec rdečega, ki so mi ga ponujali čisto ves večer, bi se lahko obrisala pod nosom za 12.000 euruser posted image

na prostoru za invalide pa ne parkiram....parkiram poleg, na neoznačenemuser posted image  ta je še bližje štacuniuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 13:49:05   
2violina
Popolnma pop****, ko se na raznih zabavah, praznovanjih ali drugih zadevah posiljuje ljudi, daj še .......... S težavo gledam ljudi, ki se jim zatika jezik od preveč popitega alkohola ali pa starše, ki ob otroku prižgejo cigaret. Po možnosti v avtu ali zaprtem prostoru.
Še bolj nevzg***** pa mi deluje ženska, ki kaže očitne znake vinjenosti.
In ja sama ne pijem ne na zabavah ne kje drugje. Sem bila pre - večkrat priča "alkoholno razpitim" zabavam starejših kot najstnica. Posledice v negativo so pri meni ostale za vse življenje.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 13:52:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
tudi jaz user posted image

Ane kako sva pametni? user posted image  Alkohol moraš ti obvladovat in ne obratno.


a kaj user posted image , ko s(m)o na RR že pred časom ugotovili, da si alkoholik, če spiješ eno pivo user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:02:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Popolnma pop****, ko se na raznih zabavah, praznovanjih ali drugih zadevah posiljuje ljudi, daj še .......... S težavo gledam ljudi, ki se jim zatika jezik od preveč popitega alkohola ali pa starše, ki ob otroku prižgejo cigaret. Po možnosti v avtu ali zaprtem prostoru.
Še bolj nevzg***** pa mi deluje ženska, ki kaže očitne znake vinjenosti.
In ja sama ne pijem ne na zabavah ne kje drugje. Sem bila pre - večkrat priča "alkoholno razpitim" zabavam starejših kot najstnica. Posledice v negativo so pri meni ostale za vse življenje.




Tudi moj oče je (še vedno) alkoholik in mi je totalno grdo vse kar zgoraj navajaš. No, še vedno spijem pivo, banditosa ipd. pa tudi, če je zabava za otroke.
Tko, kot je napisala Zara- sam moraš obvladati alkohol, ne alkohol tebe. user posted image

(odgovor članu 2violina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:05:25   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
tudi jaz user posted image

Ane kako sva pametni? user posted image  Alkohol moraš ti obvladovat in ne obratno.


a kaj user posted image , ko s(m)o na RR že pred časom ugotovili, da si alkoholik, če spiješ eno pivo user posted image


sem miska. in sem alkoholikuser posted image

drugace pa...ja...ce so pikniki z otroci. v smislu RD-jev in podobno se ga ne nazge. po moji pameti.
ce pa je žur, sami odrasli, pa se ga itak natankamouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:05:43   
Anonimen
Ni problem v alkoholu. Problem je v njegovih uporabnikih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:36:08   
Ribica **
 
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol? NITI SLUČAJNO
2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku? JA, ALKOHOLA NE PIJEM SPLOH.


Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle? NE!


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:47:43   
ZARA
Riba, ti si čudakinja. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 14:51:24   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

na prostoru za invalide pa ne parkiram....parkiram poleg, na neoznačenemuser posted image  ta je še bližje štacuniuser posted image



to si pa od mene vidla, a ne? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 18:47:05   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čisto enostavni vprašanji:
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol?

Ne, daleč od tega... ampak nism pa prava RR-jevka, se zgodi da kdaj zaplavamo; čeprov na piknikih je res redko.

2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku?


Ob pravi družbi - seveda. celo rajši, da česa ne zamudim user posted image

Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?

ne zdi se mi sicer pohvalno, ampak se mi pa zdi da se to pač zgodi. dokler potem te starši ne peljejo teh otrok domov (z avtom) je še vse ok.



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 19:35:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čisto enostavni vprašanji:
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol?
2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku?


Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?



Uff kera tema... kot da bi me prcala s tem dikretno v.... user posted image  alkohol = moj konstatni problem! in nimam pojma kako naj se resim teh groznih obcutkov.... sem ze zacela premisljevat da bi sla sama na zdravljenje, ker ga tolk NE prenesem!?user posted image

1. NE! Poznam pa ljudi, ki to pocnejo in VELIKO jih je!user posted image
2. ABSOLUTNO! Poznam pa veliko ljudi, ki tega ne znajo!

Obremenilni odgovor: NE VEM. Iskreno. Naceloma sem seveda absolutno PROTI. Ampak premisljujem tudi v tej smeri ze, da mogoce pa ni tako napacno, da se ze kot mali spoznajo s problemi alkohola... vsaj ne bodo kasneje imeli takih frustracij, kot jih imam jaz user posted image user posted image user posted image  Sicer sem se veckrat srecala z alkoholom kot mala puncka, ampak problemov na raznih piknikih in rojstnih dnevih nisem mela... Kaj pa vem: dokler so odrasli pred otrokom hecni in smesni in veseli je OK, ko pa enkrat postanejo nasilni, mi pa sploh ni ok. Niti malo pa mi seveda ni ok, ce se ga nacedijo starsi pred svojim otrokom, se do njega grdo obnasajo oz neprimerno in bognedaj, da ga potem se popokajo v avto in odpeljejo domov user posted image user posted image user posted image

Ce povzamem vse skupi: ne zahajam v druzbe, kjer se pije. Kar pomeni: ne hodim na rojstne dneve, ne hodim na poroke, ne hodim na piknike, ne hodim zvecer po lokalih... in NE dovolim mozu, da v vinjenem stanju prihaja domov! Otrok se nimava, vendar se takrat to ne bo spremenilo. Jaz svojih otrok na take zabave ne bom pustila. Izkljucno le na otroske rojstne dneve oz praznovanja in se to do te meje, ko bom videla, da se imajo vsi prisotni se pod kontrolo.

Sem zacela razmisljat da bi se tud sama ze zdej zacela udelezevat cesa pdb, vendar izkljucno le do trenutka, ko bi meni pasalo in potem svig domov. Pa nej se ostali naprej po svoje zabavajo brez mene... Jaz se ze lahko z njimi, tud ce sem na soku, vendar le dokler se ima druzba pod se nekako pod kontrolo. Za mnoge pa seveda vemo da se ne znajo imet... in jim to. da se lahko odklopijo celo zelo veliko pomeni. :((((

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 19:46:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čisto enostavni vprašanji:
1. Ali zabave, piknike, praznovanja rojstnih dni enačite s konzumiranjem večjih količin alkohol?NE.
2. Se znate imeti fajn in ga zažurati tudi ob soku?
DA

Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?NE. Je pa ogromno staršev, ki se opijajo pred otroci. Pa vsak vikend imajo fešte, kjer se ga nacejajo, čeprav mislijo, da je to okej, oziroma ne vedo tega, da so alkoholiki. Žalostno je videti pijanega očeta, še bolj pa pijano mamo. user posted image


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 21:56:33   
Klemy82
Jah, no, kakor kje, ane.
Mi gre pa grozno na jetra in druge notranje organe, da en folk pač NOČE al ne more zastopit, da eni pač ne pijejo alkohola sploh ali pač v določenem trenutku ne paše, ali ne pije, ker....vozi, ima probleme z želodcem, je določena zdravila, ima alergijo na rdeče vino, ne prenaša žganih pijač.... in letajo okoli in silijo s tisto flašo, kao eeeeeeeeh, dej nooooo, en glaž pa ne more škodit...pa mooooraš probat, je domaaaačeee....
Mislim... mene ne briga, kaj kdo pije in koliko, sem pa dosti stara, da bom sama presodila ali mi paše pit, ali bom pila, kaj bom pila in koliko. Isto moj, ne pije, sploh če vozi, kadar pa gremo na kak rojstni dan in se mu zljubi kakšnega piva ali dveh se pa vedno zmenimo, da naju pride kdo iskat, oz. vozi kdo drug. 
Moja mama ne sme, zaradi enih zdravil, ki jih jemlje..pa konstantno ji povsod  tiščijo tisto flašo pred nos...ja, itak, zdej naj pa še vsem prisotnim razlaga, kaj ji je in kaj jemlje, da res ne sme pit.
Ko da je tako težko zastopit, da ne je pač ne in basta.

Kot mi gre na jetra to, da eni pač ne zastopijo pod drugo točko, da imajo eni pač določeno mejo, koliko bojo spili in da potem je dost. Ne, je treba silit človeka, da se ga naceja še naprej, če ne bo kar konec sveta, al kaj.
No, ekstremni primer, moj si je zaradi takih norcev prislužil poškodbo čeljusti, ker je padel direkt na glavo, ko je tekel pred kolegi k taxiju, ker je hotel it domov, oni pa naprej ga pit...pa ga je en pijanko ulovil in podrl na tla. Ja, super, ane! Ko da bi bil konec sveta, če bi ga pustili it domov, ker se mu ne da več.
Ne moti me, da kdo kaj spije, niti me ne briga, če je enim v užitek se ga povsod nasekat, dokler se ne vtikajo vame. Naj vsak kaže svojo kulturo, ane. Me pa moti, kadar se drugi vtikujejo v moj kozarec na mizi in v to, kaj je v njem. To pa.

In Slovenci imamo pač svojstven odnos do alkohola. Nazadnje sem bila na zabavi, kjer so ponosno predstavili domač zvarek..neko žganje...smrdi ko kuga in zažge, kot satan!user posted image
In seveda so morili s tistimi kozarčki, in jih vsem tiščali pod nos. Zanalašč nisem spila!
Oh, višek zabave je pa bil, ko so dali en štamperle (ja, cel 0,03!) spit še enemu fantu, cca 10 let staremu...in je spil. Kero faco je naredil tamal....jooooj...ampak za prisotne, ob njegovi mizi je bilo pa super smešno, ko se je tam davil s kašljem! In fantov oče je bil najbolj glasen.
Dobro, da se ni kakšen pametnjakovič spomnil pa še prisotnemu dojenčku šel dudo not namakat... sej mamica se je naposlušala modrosti ene mamke, da so včasih dali tamalim pir pit, pa so spali. Ja, čudovito, ane! To, evo, mi je pa za skozlat.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 21:59:32   
Anonimen
No zdejle sem spoznala, da nisem kandidatka za naj RRmamo pa da sem alkoholik ... zanimivo user posted image

1. zabav ne enačim za obilnim prekomernim popivanjem, a na zabavah sta vedno pivo in vino na razpolago poleg ostalih dobrot. In prav rada včasih spijem kako pivo s fanto, kozarec kakega dobrega terančka ali pa martini z olivo ... ampak to ne za to, da bi se ga opila, ampak preprosto za to, ker mi je dobro.

2. če je dobra družba in če vozim, se lahko zelo dobro zabavam ob soku ... če ne vozim pa spijem kak kozarec zgoraj naštetega.

3. opijanja na mrtvo v pričo otrok ne prenesem ... če pa starši pred otrokom spijejo kako pivo pa ne vidim problema ... le da ta starš potem ne pelje otroka z avtom kam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:00:40   
*miska.mcc*
Oh, višek zabave je pa bil, ko so dali en štamperle (ja, cel 0,03!) spit še enemu fantu, cca 10 let staremu...in je spil. Kero faco je naredil tamal....jooooj...ampak za prisotne, ob njegovi mizi je bilo pa super smešno, ko se je tam davil s kašljem! In fantov oče je bil najbolj glasen.

O!
M!
F!
G!!!!
!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 12.5.2010 22:01:15 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:02:37   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Oh, višek zabave je pa bil, ko so dali en štamperle (ja, cel 0,03!) spit še enemu fantu, cca 10 let staremu...in je spil. Kero faco je naredil tamal....jooooj...ampak za prisotne, ob njegovi mizi je bilo pa super smešno, ko se je tam davil s kašljem! In fantov oče je bil najbolj glasen.

O!
M!
F!
G!!!!
!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Slovenska kultura, kaj češ, Miš! Prej začneš, bolje je, neeeee?


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:03:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Oh, višek zabave je pa bil, ko so dali en štamperle (ja, cel 0,03!) spit še enemu fantu, cca 10 let staremu...in je spil. Kero faco je naredil tamal....jooooj...ampak za prisotne, ob njegovi mizi je bilo pa super smešno, ko se je tam davil s kašljem! In fantov oče je bil najbolj glasen.
Dobro, da se ni kakšen pametnjakovič spomnil pa še prisotnemu dojenčku šel dudo not namakat... sej mamica se je naposlušala modrosti ene mamke, da so včasih dali tamalim pir pit, pa so spali. Ja, čudovito, ane! To, evo, mi je pa za skozlat.

OMG! user posted image No ob takih zadevah pa jaz pike dobim.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:04:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Še eno malce bolj obremenilno vprašanje: se vam zdi ok, da otroci na praznovanjih vidijo totalno nacejene odrasle?



joj...sem čisto falila odgovor na to vprašanje.

Ne zdi se mi ok. Zdi se mi za zjokatuser posted image


Sem bila ravno v nedeljo na eni popoldanski fešti in sta bila prisotna ati in mami tega kalibra z tremi otroki. tavečja sta se že sama znala pobrigati zase, tamala 18 mesecev,  pa je bila čisto cel dan prepuščena dobri volji povabljenih, večinoma otrok. ti so jo vlačili gor in dol, tamala je bolj ko ne pojokavala....ata je bil glavni "kelnar" ki je vse prisotne mislil napiti....mamica pa je imela eno samo brigo: kako čimprej sprazniti kozarec in še hitreje dobiti nazaj polnega.

ma niti trepnila ni z očesom, kje je medtem njen otrok.
prisotni, ki jih bolje poznajo so vedeli povedati, da se ga staradva nacedita do amena, otroci pa so potem prepuščeni sami sebi. onadva sta itak na piknikuuser posted image  in hočeta to tudi uživati.

meni je šlo dobesedno na bruhanje in melo me je, da bi mamici zvrnila tisti kozarec čez glavo in ji pripeljala dve streznitveni okoli kepeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:06:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


3. opijanja na mrtvo v pričo otrok ne prenesem ... če pa starši pred otrokom spijejo kako pivo pa ne vidim problema ... le da ta starš potem ne pelje otroka z avtom kam.



kje pa....otroku naroči taksiuser posted image  oprosti...v 80 procentih kar sem jih jaz videla, je starš peljal otroka domov z nekaj alkohola v riti....žal...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:10:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


3. opijanja na mrtvo v pričo otrok ne prenesem ... če pa starši pred otrokom spijejo kako pivo pa ne vidim problema ... le da ta starš potem ne pelje otroka z avtom kam.



kje pa....otroku naroči taksiuser posted image  oprosti...v 80 procentih kar sem jih jaz videla, je starš peljal otroka domov z nekaj alkohola v riti....žal...

Ja pri nas prakticiramo to tako, da se že pri odhodu od doma zmeniva kdo domu pelje, da potem ni kake slabe volje ... in tisti ki je na vrsti za vozit, je na brezalkoholnem, tisti ki pa ne vozi pa spije kak kozarec ... ampak na familiarnih zadevah itak nikoli ne pretiravamo z alkoholom ... 2 pivi (oz. 2 kozarca vina zame) sta že maksimum.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:13:27   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


3. opijanja na mrtvo v pričo otrok ne prenesem ... če pa starši pred otrokom spijejo kako pivo pa ne vidim problema ... le da ta starš potem ne pelje otroka z avtom kam.



kje pa....otroku naroči taksiuser posted image  oprosti...v 80 procentih kar sem jih jaz videla, je starš peljal otroka domov z nekaj alkohola v riti....žal...

Ja pri nas prakticiramo to tako, da se že pri odhodu od doma zmeniva kdo domu pelje, da potem ni kake slabe volje ... in tisti ki je na vrsti za vozit, je na brezalkoholnem, tisti ki pa ne vozi pa spije kak kozarec ... ampak na familiarnih zadevah itak nikoli ne pretiravamo z alkoholom ... 2 pivi (oz. 2 kozarca vina zame) sta že maksimum.


Pri nas tudi. Eden je brezalkoholen ali pa se zmeniva s kom, da naju pelje pa pride iskat. Če pa greva kam tako, da se tudi sama prevažava tja in nazaj je pa eden absolutno trezen. Tudi tast, če grejo kam na kakšno fešto, vedno vpraša prej, če lahko kdo pride iskat in če ne bo dobil prevoza, da za taksi ali pa pač ne pije. So tako navajeni od zmeraj.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 22:13:52   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Oh, višek zabave je pa bil, ko so dali en štamperle (ja, cel 0,03!) spit še enemu fantu, cca 10 let staremu...in je spil. Kero faco je naredil tamal....jooooj...ampak za prisotne, ob njegovi mizi je bilo pa super smešno, ko se je tam davil s kašljem! In fantov oče je bil najbolj glasen.
Dobro, da se ni kakšen pametnjakovič spomnil pa še prisotnemu dojenčku šel dudo not namakat... sej mamica se je naposlušala modrosti ene mamke, da so včasih dali tamalim pir pit, pa so spali. Ja, čudovito, ane! To, evo, mi je pa za skozlat.

OMG! user posted image No ob takih zadevah pa jaz pike dobim.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zabave, pikniki, praznovanja,... = alkohol?
12.5.2010 23:10:12   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
tudi jaz user posted image

Ane kako sva pametni? user posted image  Alkohol moraš ti obvladovat in ne obratno.


user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?