|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški!!!!!
10.5.2010 17:30:51   
gita10
Se moram nekje spihat ker sem besna ko ris. Dogovorim se z pleskarjem, da mi prefarba, pokita in vse kar gre zraven stanovanje. Dogovoriva se za ceno 3 eur po kvadratu, materijal pa sama kupim. Tu je še vse uredu. Na oko premerim in si zračunam da je nekje 240 m/2 sten za prefarbat. Malo prej pa  me pokliče in butne ceno 1180 eur. Tolko, da mi ni slušalka iz rok padla.
In seveda mi ne da mira in grem vsako steno počasi merit. Pridem do cifre 215 m/2 kar nanese 645 eur - njegov odgovor je ta da je meril na oko in, da je bil prepričan da je blizu 400 m/2 (človek, ki je že 20 let maler pa tud na oko ne more tolko zgrešiti in, da je pozabil odštet okne- katerih je pa glede na to, da delam v podjetju kjer izdelujemo okna dosti.
Pa kaj je res mislil, da smo ženske tolk neumne, da si neznamo kvadrature zračunat.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:34:11   
ZARA
Malar "od oka" user posted image . Taki gredo po ključu, če rata - rata.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 17:43:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:43:37   
Bubika26
So mi znane te fore ja... Mi smo bli z keramičarjem dogovorjeni za ceno kv. metra, pol si je pa kr zmislo, da je mogo se polico obložit s plošicami... Pa sem mu rekla Alo, smo se zmenli tolko in tolko dam. Take it or... Hja, eni probajo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:48:09   
Rožica I
Moji mami je tudi družinski znanec rekel, naj kupi 25 kg kita za eno sobo user posted image ... Pa sem ji rekla, da jaz se sicer ne spoznam na to čist nič, ampak, da vseeno vem, da ne more bit toliko. Potem je ta naš dragi znanec rekel, da se je zmotil in da je mislil 2,5 kg user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:49:16   
ZARA
Maaaaaaaaa, butl, ga zakitam na steno z ostalimi 22,5 kg. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:51:00   
Rožica I
Mah, ja veš de, da ji steno pokvari user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 17:53:07   
mojcaziga
 
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Maaaaaaaaa, butl, ga zakitam na steno z ostalimi 22,5 kg. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 18:13:23   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

postavka APP na racunu. ako prođe, prođe... baba si, pa je probal... user posted image


nekaj takšnegauser posted image .

Drugače pa za info...odprtine(okna, vrata) do 2 m2( če se ne motim, ker je kar nekaj časa nazaj, ko sem naredila kalkulacije....), se ne odbijajo oz. se računajo kot da je stena, ker je delo okrog polic itd. Kljub temu pa ne znese 2x več, kot je dejansko površine

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 18:17:16   
mika
Našla knjigo....Odprtin do 3m2 ne odštevamo, zato pa pri takšnih odprtinah ne zaračunavamo špalet. če pa je odprtina večja kot 3m2, pa se okna odštejejo in zaračunamo špalete.

Tako, da če ti je rekel 3€/m2, najbrž ne bo računal špalet posebej. Se pravi, da oken ne moreš odbit, razen če imaš več kot 3m2 velika okna.

< Sporočilo je popravil mika -- 10.5.2010 18:19:34 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 18:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 18:31:47   
barika
gita, a si šiht menjala?? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 19:32:39   
gita10
Nisem menjala šihta ampak je naše podjetje takšno, da izdelujemo okna in imamo hotel. Jaz delam na obeh straneh - vodim hotel in delam v računovodstvu in komerciali na oknih- tako, da v vsakem primeru si zaslužim plačo ne glede kakšna sezona je .
Je pa zanimivo nikoli ni dolgčas.

Popust se pa lahko vedno zrihta.  


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 20:04:50   
TomTaylor
Kaj mi gredo moški privatniki na moški organ, ko mislijo, da smo tolk glupe, da nas na suho lahko nategnejo. Pa starejši ko so, bolj mislijo, da nimamo pojma...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moški!!!!!
10.5.2010 20:06:07   
TomTaylor
gita, a okna delate? Balkonska vrata tudi?...čaki, te grem ZS-jatuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?