Hoja po prstkih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


šimca -> Hoja po prstkih (8.5.2010 18:31:09)

Moja pikica je včeraj začela vstajati ob opori. Je malo pozna (kmalu bo stara 1.leto). In smo že težko čakali da bo začela vstajati. Zdaj pa me skrbi, ker se postavlja na prstke. V prispevku na spletni strani bibaleze sem prebrala, da ni nič narobe, če se dojenčki  na začetku postavljajo na prstke. Zdaj me pa zanima, če so se vaši malčki tudi postavljali na prstke in, če se je potem to popravilo samo od sebe ali je potrebna kakšna pomoč, da se to popravi.




roberta -> RE: Hoja po prstkih (8.5.2010 19:33:37)


povsem normalno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.5.2010 19:38:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Najaa -> RE: Hoja po prstkih (8.5.2010 20:30:00)

Naša se je tudi, ja. Obe sta se, no.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tasa_m -> RE: Hoja po prstkih (8.5.2010 20:36:08)

Tudi naša je na začetku hodla po prstih, kar naenkrat pa je začela hodit "normalno". Tak da nič ne skrbi.




tt79 -> RE: Hoja po prstkih (8.5.2010 21:10:46)

Hoja po prstkih je značilna tudi za otroke, ki so dosti v hojicah!




bernarda -> RE: Hoja po prstkih (8.5.2010 21:59:17)

tudi naša druga babika se je začela ta mesec postavljati na noge (kmalu bo 9 mesecev), pa tudi na prstke, s tem da hojice še videla ni. eni začnejo tako, drugi pa drugače, tako da brez skrbi.




sami0804 -> RE: Hoja po prstkih (9.5.2010 1:20:13)

IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Hoja po prstkih je značilna tudi za otroke, ki so dosti v hojicah!

Ali pa tudi ne...Moja dva otroka nikoli nista niti videla hojice,ne da bi vnjej sedela,pa fantek že od vsega začetka hodi po prstih,pa je sedaj star že pet let in pol.
Pupa hodi že od začetka "normalno".




Stran: [1]