kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


skuštrana -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 19:01:11)

Naša Liza:duda: že veselo sedi in jo zanima vse okoli nje:metulj:..Z njo se seveda veliko ukvarjamo, razne bibe lezejo, pa afne guncamo pa take standardne igrice, samo smo ji vrjetno že kar mal dolgočasni:zmeden2::zmeden2:..Povejte mi, kaj se pa ve igrate s svojimi 6 mesečniki..Kako inovativno idejo mi dajte, plis..:bravo:




jazz -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 19:58:18)

Jaz sem mu naredila ropotuljico z riža in jogurtovega lončka,in je malo mami stresala in malo on,... Včasih mu dam kakšno plastično skledo in žogico not, ki ropoče,... Kupila sem milne mehurčke, ki jih je veselo opazoval ko so letali po sobi,...




Anonimen -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 20:33:55)

Nabavi tole knjigo, v njej so odlične igrice za starše in otroke:
Jackie Silberg: Miselni razvoj dojenčka in otroka

http://www.ucila.si/

priročniki - vzgoja





afrika -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 21:39:05)

Saj vem, klasika... pa vendarle...
Prepevanje pesmic in pripovedovanje pravljic... naš Lan zelo uživa pri tem. Petje mu je bilo 1A že od rojstva dalje, pravljic pa kot čisto micen še ni želel poslušati - (kljub temu, da sem mu jih že v nosečnosti pripovedovala). No, zdaj pa so pravljice tudi postale zakon. Ob njih se globoko umiri in posluša in z rokico boža slike v knjigi.




skuštrana -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 22:11:38)

Ja tisto o ropotuljici iz jogurtnih lončkov mam jst tud..Dobra ideja so pa milni mehurčki, tega se nisem spomnla..Pesmice in pravljice pa itak..




Anja167 -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (14.7.2005 23:05:10)

Naš je takrat najraje trgal časopis oz. vse temu podobno.




asso -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (15.7.2005 9:45:09)

Naša tudi uživa pri časopisih, revijah, papirčkih...

Zelo všeč ji je tudi lonček od FisherPrice-ja (:zmeden: napisano), kamor meče kockice in z njim ropota, pa nasploh takšne "ropotajoče" igračke...

Ostalo pesmice, pravljice... jo sploh ne zanima...




skuštrana -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (15.7.2005 20:34:06)

Asso, a je to mogoče lonček presenečenja? kAKŠNE IGRAČE JIM ŠE DATE..jAZ FULL NE VEM KAJ KUPIT, KO PA MAJO TOLK TEGA, DA GLava boli...




asso -> kaj se igrati s 6 mesečno deklinco... (18.7.2005 8:21:02)

Ja, na lonček presenečenja sem mislila.
Jaz ji dam še lego kocke, pa še eno tako igračo, kjer daje žogice not pol pa poje...

Lp asso




Stran: [1]