Majhne št. pri obutvi Adidas?! (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


florecita -> Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 9:36:38)

Včeraj kupim malemu sandalce (prek neta) št. 28. Nosi sedaj še 27, sem rekla, morajo bit malenkost večje, da mu prsti ne gledajo ven,... ko jih dobim, pa vidim, da so ti sandalci za 2 cm krajši od ostale obutve (različnih znamk) ki jih imajo že doma v tej številki... 28.
Sem bila zelo presenečena! ta št. sandalc,..28 bi se primerjala recimo s cicibanovo 26!

Sandale bodo pač počakale na naslednjega otročka ( če slučajno pride),... je pa še en problem, ker sem naročila še nekaj stvari preko ene spletne strani tudi vse adidasovo, št. 28,... pa me skrbi če ne bodo tudi premajhne ( teniske in še ene sandalce,..) saj lahko zamenjam potem, samo je cela procedura in se mi to res ne ljubi,...

Ima kdo izkušnje s temi adidasovimi številkami?

No, naš je imel že 3x adidasove teniske in tam nisem opazila nobene razlike med številkami, zato sem predvidevala, da jih tudi sedaj ne bo,... očitno je tale modelček sandal izjema,... žal.

Lp




eva1 -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 9:52:22)

Ja so res manjše za številko ali dve...




Topsi -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 9:53:28)

Jaz sem našim dvema do zdaj kupovala samo teniske od adidasa. Vedno jima moram kupit 1 številko manjše kot normalno nosita. Res čudno da je taka razlika.




kajajaka -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 9:53:58)

tudi jaz imam adidasove superge za številko in pol večje kot ostalo obutev...




barni -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 13:07:00)

Tudi Nike in Merrel in podobne firme imajo vse manjše številke. Kupila sem preko neta Teva sandale, pa so ji premajhne, čeprav ima od Elephanten še vedno 24, TEva so bile pa 25. Kaj češ, čudni so ti standardi.




kristinaj -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (7.5.2010 13:24:41)

naš mali ima št. nogice 22 pa so mu adidaske št. 23 premajhne, 24 pa skoraj ravno prav....

že ko sem mu v trg merila sem opazila, da imajo majhne številke...




zvezdica05 -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (8.5.2010 13:14:43)

Ja, res so manjše številke. Jaz sem ji naročila adidaske preko neta številko 23, pa so enako velike kot geox 22.




AnciM -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (8.5.2010 13:28:33)

Jaz sem opazila, da so cicibanke velike. Moj ima vse čevlje št. 23 - kupujem večinoma v Diehmanu. Ima tudi Nikice. Potem pa mu na obisku moj brat da gor št. 21 od cicibana [sm=zmeden.gif]




ZmajTolovaj -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (8.5.2010 13:33:09)

Sandale McKinley iz Intersporta je lani naša nosila št. 25, pa ima drugo obutev šele zdaj 25. Čudno, ja. Ne maram naročat na pamet, ker nikoli ne veš ..




valči -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (8.5.2010 21:57:27)

Kak mesec nazaj naročim sinu in mlajši hčeri Adidas sandale.Sin nosi 30,hči 23,obema naročim številko večje sandale.Sinu absolutno premale,jih dobi srednja hči,upam,da ji noga ne zraste[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image],tamali glih za glih 24.Ne da se mi pa vračat,priznam.Za primerjavo.Tamala nosi superge Adidas,komot št. 23.Nič premale[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Vse kupljeno na superge.si.Torej pri sandalih je neka fora.




barni -> RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?! (10.5.2010 11:13:57)

Ma niti ni fora pri sandalih, fora je v kopitu čevlja.

Jaz sem naši naročila TEVA št. 25 (drugače ima 24) in so ji bile glih za glih. Potem sem šla menjat in sem kupila isto TEVA samo drug model isto 25 in so ji kar malo velike.

Tako da je odvisno od modela in podplata.

PS Če kupiš preko superge.si, potem lahko neseš brez stroškov menjat v trgovino TOmas šport in izbereš drugo številko. Jaz vedno tako naredim.




Stran: [1]