napenjanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maja02 -> napenjanje (14.7.2005 16:01:00)

Prosim, če mi lahko svetujete še ve, kaj naj še dam mojemu malemu sinku, grozno kajti grozno se napenja in zraven joka. včeraj je bil star dva meseca bila sva tudi v posvetovalnici tam sem povedala da pije moje mleko zraven pa še aptamil pre, napenja pa se tako, da se mu je popek izbočil, kaka pa ne po kakšen teden, svetovali so mi naj kupim novalac it proti zaprtju, ampak zdaj ko to pije je še slabše se mi zdi da se še bolj napenja in še več prdi kot je prej in njegovi prdeci izredno smrdijo.
mali sinko se mi zelo smili ampak res ne vem več kaj naj mu še dam, da mu bo odleglo.:zmeden:





leyla -> napenjanje (14.7.2005 18:19:23)

Zdravo
jaz sem imela iste probleme s sinom in so mi priporočili laktozo, dobiš jo v lekarni v prašku in potem po navodilih daš v čaj oz. tekočino, ne mleko.
Poskusi, je zelo blaga in mehča blato, nam je pomagalo.
lp




ZARA -> napenjanje (16.7.2005 11:13:34)

Oj...Novalac mleko baje zapira,zato bi jst na tvojem mestu šla na Bebo,ga punce zelo pohvalijo!
Nimam pa izkušenj z njim,ker je bla mala na Aptamilu!
LP




Maja02 -> napenjanje (18.7.2005 14:47:32)

ojla

hvala bogu stvar se je normalizirala. kupila sem novalac ac proti kolikam, zdaj je vse ok, ne napenja se več kaka normalno edino kar je na novo je to da je grozno žejen spije tudi po tri deci čaja na dan :zmeden2: najbrž ni to nič narobe? tudi popek mu je zlezel nazaj noter ni več izbočen, upam da bo tako tudi ostalo.

lp




Stran: [1]