a se pri vas tudi 'bliska'? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sanasan -> a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:01:03)

ma res ne vem, kaj se pri nas dogaja ta teden???? pri nas je prava živčna vojna, brez razloga se mi zdi[sm=zmeden.gif]
z možem se ves čas nekaj pričkava, zvečer je sicer strastno [sm=smiley9.gif],ampak kljub temu skoraj tuliva drug na drugega(hb le dopoldne, toliko sva še prisebna[sm=smiley36.gif])...no saj popoldne se pa otroka ves čas nekaj pričkata in cufata[sm=hudicek1.gif], ta starejšemu najstniku se ne sme nič rečt, je takoj v luftu, bog ne daj, da bi se kaj učil...ves čas 'saj bom'. tamala petletnica je pa zgleda v zgodnji puberteti, ves čas se nakaj rihta (čopki, kiklce, špangice...) in se ji nikamor ne mudi, je sicer dokaj skulirana, ampak pooooooooočasna in tastarejšega ves čas izziva...
res, ko v norišnici!!!
hb, sem trenutno sama v pisarni, je šel mož (končno[sm=smiley36.gif]) na pot...
a je kaj v zraku? luna je menda že mimo?




magda_velepič -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:04:11)

Bliska ne je pa ponoči grmelo zdaj pa bo počasi se vlilo zgleda je neki tak čuden oblak kot bi kmalu padel z neba...res prav čudno je zunaj ...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]moram cote pobrat drugače se bodo še enkrat prale.




pikica* -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:04:40)

Cel teden je že nekaj v zraku, ja. Doma je sicer dokaj mirno, ampak v službi pa noro. Vsi tečni, nervozni, pa sami fantomski prblemi, ki jih nikakor ne moreš rešit, potem se pa sami od sebe čudežno razrešijo (pa nikomur ni jasno kako). Upam, da čim prej mine.




majch -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:05:26)

[sm=smiley36.gif]

pri nas ni ne vremenskega ne živčnega bliskanja. Druga klima[sm=smiley36.gif]




sanasan -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:09:27)

Bliska ne je pa ponoči grmelo zdaj pa bo počasi se vlilo zgleda je neki tak čuden oblak kot bi kmalu padel z neba...res prav čudno je zunaj ... moram cote pobrat drugače se bodo še enkrat prale.

sem mislila bolj na živčno bliskanje in grmenje[sm=smiley36.gif]

ja, kjer sem imela službeno kontakte s skupinami ta teden, tudi ni bilo ravno najboljše počutje, kup občutljivosti in slabe volje[sm=zmeden.gif]




sanasan -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:13:17)

pri nas ni ne vremenskega ne živčnega bliskanja. Druga klima

ej, kje pa si?

no, upam, da bo tale sonček malo pregnal tudi naše družinsko bliskanje[sm=smiley1.gif]
mislim, da se bom danes kar malo izognila konfliktom....mož je že odšel, tastarejšemu bom dala free popoldne, tamalo bom pa pustila skoraj do tečaja rolanja v vrtcu, jaz pa s knjigo na kavo[sm=bravo.gif] medtem ko bo na rolanju....zvečer bomo pa že prebrodli oz.bomo že morda skulirani[sm=smiley36.gif]




Čebel@ -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:19:10)


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Cel teden je že nekaj v zraku, ja. Doma je sicer dokaj mirno, ampak v službi pa noro. Vsi tečni, nervozni, pa sami fantomski prblemi, ki jih nikakor ne moreš rešit, potem se pa sami od sebe čudežno razrešijo (pa nikomur ni jasno kako). Upam, da čim prej mine.


identično pri nas[sm=lev.gif]




*miska.mcc* -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:22:17)

pri nas je dokaj mirno....recimo kak vetrcek(jugozahodnik mogoce) zapiha, pa kaka easy plohica...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




majch -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:24:20)


IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

pri nas ni ne vremenskega ne živčnega bliskanja. Druga klima

ej, kje pa si?




NM, ampak razen na vreme ta lokacija najbrž na nič drugega ne vpliva[sm=smiley1.gif]...sej minejo taki dnevi, bo že boljše.




sanasan -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:32:22)

ah ja, jaz sem sedajle kar super...sem sama ob čaju v pisarni med knjigami[sm=smiley1.gif] in računalnikom




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.5.2010 12:34:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sanasan -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 12:40:14)

jah, meni pa tamala s svojim ....'saj bom...še malo....počaki malo....nisem te razumela/slišala, kaj si rekla....' ...ta večji podobno, le da še eksplodira malo zraven[sm=smiley36.gif]
ja, midva z možem imava tudi same 'misunderstandinge' ta teden, pa sploh se nič ne moreva uskladiti, pa sva drugače na splošno dobro usklajena[sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.5.2010 13:01:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sanasan -> RE: a se pri vas tudi 'bliska'? (6.5.2010 14:27:27)

midva pa tud nekak ne prideva skupaj, isto stvar tk razlagama da komi komi ugotoviva da govoriva o isti stvari

ja, pri nama je bilo danes dopoldne čisto enako, bolj ko sem mu dopovedovala, da misliva enako, manj me je razumel[sm=smiley36.gif]

no, midva sva se že pomirila...so že leteli sms in telefonski klici[sm=9nebesa.gif]




Stran: [1]