plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


legenda_m -> plenice (6.5.2010 10:46:32)

katere so bolj kvalitetne dm al miler? in ali ima miler plenice od 3-6 kg?




janastar -> RE: plenice (6.5.2010 11:15:03)

jaz sem imela že oboje. Trenutno imam te od muellerje-prav to velikost in so mi ok!




Hope2 -> RE: plenice (6.5.2010 11:21:49)

Sprobali oboje, oboje kvalitetne, ampak dm-ove mi ne potegnejo poleti, ker so ful debele in mam občutek, da se mu jajčka kuhajo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Še bolj smo zadovoljni s hoferjevimi in rabimo samo te[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.5.2010 11:24:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jessy -> RE: plenice (6.5.2010 11:32:45)

Tudi jaz sem s Hofferjevimi bolj zadovoljna kot z Mullerjevimi, ker so tanjše in mehkejše, vpojne pa prav toliko kot njihove.




koala -> RE: plenice (6.5.2010 12:19:24)

mullar ima to velikost za katero sprašuješ katere pa so boljše pa je čisto odvisno od uporabnice (mamico mislim) meni osebno so DM-jev bolj všeč ker imajo večji pašček za prtrjevanje.




mini86 -> RE: plenice (6.5.2010 13:21:46)

men so pa dm-ove bolše od milerjevih..milerjeve se mi zdijo debelejše in ful trde..se mi pa zdi da so jih spremenil pr dm-u k kokr se spomnm k sm jih enkrat vzela da so ble debelejše..
mi smo skos uporabla pampers dokler ni tamau začeu kakat 7x na dan ko je začeu jesti GH[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image]no zdj se je to mal umiril
zdj sm na dm-ovih in sm zelo zadovoljna




vesna_b -> RE: plenice (6.5.2010 13:28:33)

mi uporabljamo največ hoferjeve, pa tud pamperske in začel smo zdaj tud tuševe. po muellerjevih je mela tamala vijolično ritko, ne rdečo, tako da sem jih cel paket "šenkala" naprej - smo pa pozdravili ritko prav s hoferjevimi, tako da če sem le v bližini hoferja, grem iskat ene 2 paketa.
dm-ove sem pa probala, pa so se tud men zdele mal trde. ne vem, mogoče so zdaj drugačne, vem da so nekaj spreminjal vmes, sam... bomo kar pri hoferjevih ostal...




Anonimen -> RE: plenice (6.5.2010 14:24:27)

tudi mi smo že imeli pampers (vse možne vrste), babylove, mullerjeve,... v pamperskih je skoz bila vlažna, pri mullerjevih mi pašček ni všeč tako da nam še najbolj odgovarjajo plenice iz DM!! super so, tudi za ponoči..




črticaa -> RE: plenice (8.5.2010 10:48:02)

SPARKY pleničke (SPAROVE) se vam zdijo kakšne?? nam osebno zelo odgovarjajo hoferjeve,...tako da prosim za mnenja :)

hvala in lp




Oren -> RE: plenice (8.5.2010 11:00:10)

Mi uporabljamo Hofferjeve in DMove, smo zelo zadovolnji. Millerjeve sem tudi imela pa so tudi ble OK. Najbolj pa sem bila razočarana nad Pampers...je bla vedno nekam vlažna pa neki čudno vonj, pa če je spala na boku je bla potem po celem boku mokra...ko sem mi to nikoli ni zgodilo z Hofferjevimi ali pa iz DMa.




zmajaz -> RE: plenice (8.5.2010 11:19:32)

Mi tudi uporabljamo bolj ali manj samo še DM-ove. Tudi Hoferjeve sem kupovala nekaj časa in so mi bile OK, dokler niso začele ta malemu ponoči prepuščati. Pri ta večji se mi pa to ni dogajala - očitno ta mali več lula ponoči. Preskusila sem tudi Müllerjeve, pa moram reči, da so mi DM-ove boljše, zato Müllerejevih potem nisem več kupila. Pampersk pa itak ne bi imela, če mi jih šenkajo, ker tako kot pa te plenice smrdijo (še sveže iz paketa ven), pa mislim, da nobene druge.




AnciM -> RE: plenice (8.5.2010 13:13:46)

So se res Mullerjeve spremenile, na slabše? Sama sicer uporabljam pralne ampak za na morje... bom morala poiskat ene za našega super lulaučka. Za starejšega še imam od lani stare Mullerjeve, ki so bile super.




krokar -> RE: plenice (8.5.2010 17:51:03)

Naša rita ne prenese milerjevih in  pampers premium. Tako za ponoči uporabljamo pampers zelene čez dan pa lumpijeve in so OK!! Bomo pa še sprobali hoferce, ker jih tako hvalijo!!!




tasa_m -> RE: plenice (8.5.2010 22:06:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Tudi jaz sem s Hofferjevimi bolj zadovoljna kot z Mullerjevimi, ker so tanjše in mehkejše, vpojne pa prav toliko kot njihove.
podpis, čeprav zadnje čase uporabljamo tudi Lumpi, ponoči pa prisegamo že od rojstva samo na Pampers Activ fit.




Monni -> RE: plenice (11.5.2010 15:41:37)

Mi uporabljamo Mullerjeve in sem zelo zadovoljna z njimi, po plenicah iz DM-a dobi spuščajčke po ritki, smo pa imeli tudi Hoferjeve, ki so bile prav tako super. 




Stran: [1]