hitro pomoč prosim (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


marta82 -> hitro pomoč prosim (6.5.2010 10:13:11)

Prijavljam se na en razpis in pošiljam preko maila. Zdaj pa ne vem, če mora prijavnica (enako, kot da bi pošiljala preko navadne pošte) zgoraj vsebovati moj naslov, njihov naslov ipd. ali se zažne kar z naslovom "prijava na razpis"?[sm=smiley9.gif]




resnično srečna -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 10:17:38)

jaz dajem kar v naslov samo naziv delovnega mesta kamor se prijavljam...v mail potem napišem da sem pač videla razpis za to in to delovno mesto, in da jim pošiljam v priponki svoj CV...

v CVju imaš pa otaq napisane vse svoje podatke...

pa veliko sreče...




marta82 -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 10:23:57)

Hvala, Resnično srečna.

Tu gre za javni natečaj in je točno določeno, kaj mora prijava vsebovati, tako da to ni problem. Zanima me samo, če mora biti standardna oblika prijave (zgoraj levo najprej moj, potem njihov naslov) ali to izpustim, če pošiljam preko maila.[sm=zmeden.gif]




mini86 -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 13:23:03)

mah js bi verjetno izpustila




AnciM -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 13:31:02)

Vseeno maraš napisat vse svoje podatke. Tako kot če bi pošiljala po navadni pošti. Ni nujno namreč da bodo oni tebi odgovarjali preko emaila. Možno je, da si bodo zanimive kandidate sprintali in kontaktirali z njimi po telefonu, po navadni pošti...




Tanja55 -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 13:35:51)

Osebne podatke imam jaz navedene v CV-ju, ko se prijavljam preko e-poste zraven v wordu sestavim klasicen dopis kot spremno pismo, kjer napisem se enkrat svoj naslov,njihov naslov in pac kratko spremno pismo. Ko to prilepim v e-posto napisem samo dva stavka v stilu Spostovani, posiljam vam prijavno na razpisano delovno mesto itd... in v subject: prijava na razpis ali kaj podobnega. V sam email ne pisem svojih podatkov niti ne uporabljam klasicne oblike dopisa.




marta82 -> RE: hitro pomoč prosim (6.5.2010 21:11:38)

Sem se pozanimala in baje v učbeniku za slovenščino za 5. razred OŠ piše, da se ta del v primeru elektronske pošte izpusti.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]