"podiranje kučka" (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Vrtnica1 -> "podiranje kučka" (14.7.2005 10:54:15)

Naš Žiga je star 5 tednov, pa nama je do sedaj uspelo mogoče le 3x podreti kupček po hranjenju. Še vedno se le dojiva, ampak kljub temu se mu potem med spanjem dviguje hrana iz želodčka in se mu med spanjem večkrat zelti. Da ne govorim o tem, kako se jaz ob tem prestrašim :hudicek:. Včasih ga tudi po pol ure nosim na rami in trepljam po ritki, pa nič.
Kako ste pa ve podirale kupčke s svojimi otročki?
Lp, V. :rozica:




anitaz -> "podiranje kučka" (14.7.2005 11:01:56)

Jaz sem imela tudi na začetku kar probleme s kupčkom..:zmeden2: Potem mi je pa razvojna nevrologinja rekla,naj jo dvignem ful čez ramo,pa obe rokice čez (da jih ima skoraj v zraku,upam da se razumemo :zmeden:) in od takrat podremo kupček takooooj in brez problemov.Bisvto je tem,da ga moraš res visoko dvignit,tako da je "naslonjen" na trebušček. A si me sploh kaj razumela? 8)




Anonimen -> "podiranje kučka" (14.7.2005 11:16:34)

ja dvigni ga tko visoko, da s trebuškom pritiska na tvojo ramo

lp, lara




sezam -> "podiranje kučka" (14.7.2005 11:22:48)

To tko zgleda kot da bi nosil žakelj na rami :bravo::bravo:




Pilar -> "podiranje kučka" (14.7.2005 13:55:54)

Pri nas je bilo s temi kupčki (sploh ponoči) eno sranje...Ponoči sem ga napreč podojila, pol je pa zaspal in adijo podiranje. Čez eno uro pa tak halo, da te kap. No, po nasvetu pediatrinje sem Juretu ležišče malo podložila, da ga je v bistvu med spanjem podrl in tud če se mu je kdaj kaj zaletelo ni bilo panike, ker ni ležal čisto na ravni podlagi.Sploh pa, če še široko povijaš...v tem primeru so zvrnjeni na glavo in je še slabš.




Stran: [1]