Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


puncica -> Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (14.7.2005 7:52:50)

Evo včeraj smo šli pol k zdravniku, smo dobili bivacin in pridno kapamo v učko. Je pa res rekel zdravnik da je za oči dobro da se gre k zdravniku, ker se lahko razširi in poslabša. No tako zdej vemo, ko kaka biba napade učke gremo k zdravniku

No tako zdej se pa kr bolš počutim pa noben me ni napizd..., vsaj enkrat :)-

Hvala punce:bravo::bravo:




CUKRČEK -> Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (14.7.2005 7:58:41)

Ja kdo te bi pa moral napizdit:zmeden:
Fajn, da bo uček ok...naša ga je imela od 3. dne naprej do 10 meseca. Pol sem pa popizdla, šla po napotnico za čiščenje kanalov( nobene kapljice pomagale), pol je pa kar čez noč minilo...še prijavit se nisem imela časa na čiščenje:bravo::bravo::bravo:
In jw učk šw zmwri lep in čist.




puncica -> Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (14.7.2005 8:03:01)

ma cukrček jst mam vedno eno tako blokado ko kr mislim da me bodo pri doktorju nadrl al zdravnik al pa sestre in ponavadi imam tako izkušnjo:)-.

Sicer pa upam da učke pozdravimo, sej ni ne vem kaj a vseeno je res da se zdej kr boljš počutim ko ji nekaj dajemo, kot prej ko sem ji hotla sam s fiziološko umivat.

Je pa zanimiv da mi ni nič rekel da se mora varovat prepiha al pa da mora bit skoz notri :zmeden2:




CUKRČEK -> Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (14.7.2005 8:05:44)

Ja sej če so kanali zamašeni pol veter nima nobene veze s tem......razen če gre le pa "prepihan" oz. prehlajen uček.




Anonimen -> Prehlajena učka - a moramo k zdravniku? - poročilo (14.7.2005 9:25:31)

no a sem ti rekla :) ti sam mene posluš :) mi smo mel tut zamašen uček pa smo bli 3x pr dohtarju zarad tega k je blo pol od tega tut že vneto.
sej zdej bo pa hitr bolš :)

lp, lara




Stran: [1]